0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Bunu bir kez değil defalarca kez yaptı

İlk müdürüm vardı kadın eşimi aramış işi bıraktığım için bı kulağımın arkası kalmıştı onuda seninki s.... Demiş sen ne dedin dedim sustum tamam abla dedim kapattım diyor o kadınla hala konuşuyor 

Sonra evimizin 3. Katında bir adam var tavşan besliyoruz diye adam benimle kavga etti abi eşim yok ayıp değil mi erkeksiz eve gelip bunları söylemen dedim adam ağzına geleni saydı eşim kapıdan geçerken hala selam veriyor adam selamını bile almıyor en sonunda abim annemi ve babamı oturdukları evden çıkardı kiraya verdi bende bahçelerindeki emek verdikleri meyveleri topladım onlara gönderdim sonra beni aradı tehtid etti******k kapını başına yıkarım dedi çocuklu kadının evine gelip bunları yapamazsın dedim herşeyi göze alır öldürürüm dedi ve eşim bunları bilmesine rağmen bugün gülerek selam veriyor yani artık bıkmış durumdayım siz ne yapardınız bu durumda 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok vala herkese karşı savunur laf söyletmez.yolda yürürken bile yol tarafına geçirmez.yanimdan adam geçse diğer tarafinalir beni.kalabalik yerlerde önüme geç der bazen abartiyor ama hep sağımda solumda sağolsun senin eşine gelince yani yaptığı çok kötü Allah sabır versin 
-Reklam-
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Esim serfsz amcasi bana salladi diye tutmasam oldurecekti onu, 4 senedir de konusmaz. Bulundugu ortamda bile durmaz. Kavga ettigimle de konusmazdi, konusuyo olsa ben agzina ederdim cok afedersin. Esine soyle sende yani biraz gurursuzluk gibi geliyo bana.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 392 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,882 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 475 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 427 göst.