0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Bunu bir kez değil defalarca kez yaptı

İlk müdürüm vardı kadın eşimi aramış işi bıraktığım için bı kulağımın arkası kalmıştı onuda seninki s.... Demiş sen ne dedin dedim sustum tamam abla dedim kapattım diyor o kadınla hala konuşuyor 

Sonra evimizin 3. Katında bir adam var tavşan besliyoruz diye adam benimle kavga etti abi eşim yok ayıp değil mi erkeksiz eve gelip bunları söylemen dedim adam ağzına geleni saydı eşim kapıdan geçerken hala selam veriyor adam selamını bile almıyor en sonunda abim annemi ve babamı oturdukları evden çıkardı kiraya verdi bende bahçelerindeki emek verdikleri meyveleri topladım onlara gönderdim sonra beni aradı tehtid etti******k kapını başına yıkarım dedi çocuklu kadının evine gelip bunları yapamazsın dedim herşeyi göze alır öldürürüm dedi ve eşim bunları bilmesine rağmen bugün gülerek selam veriyor yani artık bıkmış durumdayım siz ne yapardınız bu durumda 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşim beni ilk zamanalr savunmayı bilmiyordu herkes aklına geleni diyordu artık savunmayı öğrendi 

Çok şükür yenismis ondan böyleymis Allah'ım hiç bitmeyecek sanmıştım 

Şimdi biri bişey dedi duydu onu ona diyor beni herzmaan savunuyor komşu benimle kavga etti eşi agxina gelene söyledi vay siz böylesinix eşin söyle yaptı biyel yaptı eşimde beni savunmuş siz keseceksiniz sesinizi demiş 
(711 puan) tarafından
Bunu sadece sizin için söylemiyorum. Genel bir düşüncem. Nasıl ki eğitim 4+4+4 yani lise de dahil zorunlu oldu. Gidilmezse aileye ceza geliyor bence evlilikte de öyle bir şey olmalı. Nikah tarihini aldın. 2-3 günlük zorunlu katılım olan bir ders serisi yapılmalı. Gerçekten çok samimiyim dalga geçmiyorum.
Evlilik nedir?  Karı - koca kavramları? Görev ve sorumluluklar? Çekirdek aile nedir? Evlilikten sonra anne baba ile olan diyalog nasıl olmalı? Eşler arası iletişim yolları...
Bu şart bence. Çünkü bazı insanlar açıp 2 sayfa kitap okumuyorlar, bir video açıp izlemiyorlar, kimisi merhametsiz oluyor. Bir şekilde bilgi akışı lazım.
(2,038 puan) tarafından
Çok haklısın evlilik eğitimi olmalı ve doktor daha detaylı muayene etmeli bu düzgün mi diye sağlık raporu almalı
tarafından
Evet canım m çok haklısın sonra evlilikteki sorunlar büyüyor
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Annesiyle aram kötü diye eşim bir yıldır annesiyle telefonda dahi konuşmuyor sadece annesi de deil onun ailesinde yada çevrede biriyle konusamasam kötü olsam eşimde mesafeli olur yani eşinizin tavrı çok yanlış maalesef yani haksizsam beni uyarir hakliysam arkamda durur çok şükür
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Benim eşim de beni savunmayı bilmiyor maalesef. Bacak kadar bacısı bana neler dedi hakaretler etti küfür etti. Tek kelime etmedi hala da samimi 
(74 puan) tarafından
Nefret ediyorum artık ben gözünde değerim yok demek ki savunmaya ihtiyaç bile durmuyor gerçekten soğudum evladım var sabrediyorum ben
(1,211 puan) tarafından
Evet insan soğuyor ister istemez
0 oy
(9,971 puan) tarafından
O nasil bi adam kiz. Bizim oyle bisey olsa ben suclu bile olsam adam benle tartisti diye onun agzina s.car afedersin. Benim esim asiri agrasif boyle seylerde
(74 puan) tarafından
Çok pisirik ama millete karşı bana karşı dil pabuç
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim eşimle bireysel de cok problemim var ama asla bana böyle şeyler yapsalar o adamları valla mahveder birak selam vermeyi yani 
(74 puan) tarafından
Mahvetmek dert değilde ayıp ya en azından görme yani selam verme
(1,334 puan) tarafından
Benim eşim yetisme tarzından ötürü biraz kavgacı o yüzden tepkisi büyük oluyor
0 oy
(362 puan) tarafından
Cesaret dahi edemez bırak konuşmayı kim olursa olsun ailesi bile dahi konuşamaz 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Bunları saba yapan kusuea bakma da eşının ne mal oldugunu anlamış ondan cesaret edebiliyor demek ki. Zateb eşin bı kapasıtede olsa ne demek hakarwt etmek hadsızler. 
(74 puan) tarafından
Asıl hadsiz olan eşim bunlara bu fırsatı veriyor çünkü
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Yerinde olsam ona aynısını yapardım eşine de illaki yanlış yapan eşinin sevmediği birileri vardır. Kısasa kısas een sevdiğim 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız eşin safmi bilerek mi yapıyor bilmiyorumda benim eşim böyle değil ayrıca abin nasıl anneni babani kovuyor affedersin nasıl bı p.i.c
(74 puan) tarafından
Ben iyi bir insanım profili derdi abi denmezde o serefsize Allah merhametli evlat versin kuzu
(1,189 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Evde horoz dışarıda tavuk cinsilerinden galiba 
0 oy
tarafından

Yok benim.konusmadigim varsa oda konuşmuyor :D

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimki direk resti çekiyor karım daha değerli diye samimiyeti kesiyor ailesindendir olsa bu böyle 

Canım bence eşin çok rahatmis ya tehditlere sakın kalmayıp bir şeyler söylemesi gerekir en azından 
0 oy
(48,505 puan) tarafından
sonra basinda erkeğinim der gezer ayip esinin seni ezdirmesi 
0 oy
(866 puan) tarafından
Çok yakın bi akrabamız eşime benimle ilgili yemek yapma konusunda bir şey dedi ve eşim o günden sonra mecburi olmadıkça konuşmadı onunla. Senin eşinin yerinde taş olsa çatlar ama seninkinde tık yok 
0 oy
tarafından
Benim biri adımı geçirse benim eşim onun önünde aslan olur kaplan olur asla söyletmez soyleyenede haddini bildirir yüzüne bakmaz 
0 oy
(156 puan) tarafından
Aynı benim eşim ha yalnız değilmişim. Onun birine tepki koyması için kendi tartışması lazım. Benim tartıştığım kişiye tepki falan koymaz benim de çok zoruma gidiyo. Eniştem de aynı öyle. Teyzem de delleniyo
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Valla benimki kardeş gibi büyüdüğü kuzenini sildi adıma şaf ediyo diye 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Yok asla muhattap olmaz eşim belki aynı ortamda bulunması gereken durumlarda ise konusur ama samimi olmaz. Kardeşi bana saygısızlık yaptı baya bı mesafe koydu. Sene de bir kez ailesinin yanına gidiyoruz o zaman bile kardeşiyle sadece merhaba merhaba modunda. Benim bir şey dememe gerek yok. Ben onun helali ve eşiyim bana yapılan ona yapılmış demektir 
0 oy
(892 puan) tarafından
Alakasız olarak bişi sorcam abin annen ve babanı evden mi çıkardı neden ne hakla
0 oy
tarafından
Biri kapıma gelecek pişman eder

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 389 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 474 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.