0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şmdi nasıl başlasam bilemedim komşum srekli oturmaya gelmk istiyoruz dyodu nyse 3 ayın snunda davet ettk istemyrek çnkü hislermzde haklıymışız

Adam yanmzda karısının bacağını okşuyo şok oldm belkide normaldir bilmiyorum biz öyle görmek ailmzden öyle davranmyız dikkt edrz hep eşimle.

Sonra kdın kızmı uyucm dedi çock odasına Gtti arksındn eşide gitti Bi 10 dk gelmdler snra uyumadı dyip odya geldiler 

Snra adam 8 aylık bebğine durmuyo dyip küfr edip eşine verdi

Karantda durmşlr doğmdn önce kadın srekli bna sarıyor snir oldm dedi adam da napim oynaşmk içn bşka karı mı alayım dedi

Onlr gittikten snra eşim kızdı görşmeylm Bi dha ne biçim aile bunlr dedi odada iksi bir çock mu uyuyo napıyo bunlr böyle dedi 

Biz herşeyimze dikkat ederiz kayınvalidemin Bi lafı var çocuklar kaset gibidir herşyi kayıt eder snrda uygulamaya kalkarlar dye o yüzden herşyimz temknlidr siz nasıl davranıyorsunuz? 

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ahlak derim başka bişey demem
-Reklam-
+1 oy
(1,448 puan) tarafından
Ben o yavrucaga üzüldüm gerisinin canı cehenneme!
+1 oy
(119,154 puan) tarafından
odaya senin esinle kadin gitti samdim devreler yamdi bende
sjsjsj ee ne ettiler sizin odada 10 dk kiz git odayi 40la cunupluk sinmesin
(4,067 puan) tarafından
Eşimde odayı kontrol et muska faln koymuş olmsnlr dyo tövbe ya
(6,047 puan) tarafından
Bende öyle sandım çok eksik karışık yazılmış
tarafından
Kırkla dedin lokmam ağzımda kaldi hsjsbsbs
sjsjsjjsjwjs
0 oy
(11,217 puan) tarafından
zaten tanimadan insanlari evinize neden aliyorsunuz ki komauda olsa insan oncw bir tanir fikir sahihi olur
(4,067 puan) tarafından
3 ay oldu taşınalı kızla normlde arda oturp kahve iöyduk komşulrda fln ısrarla gelmk istediler ne blim arkdş olurz dye düşündük yaşıtımız dye ama yanıldk
(11,217 puan) tarafından
cok degisik bir iliski sekli biz asla gorusmezdik bile
(4,067 puan) tarafından
Ya çok özr dleyrek söylicm bunu güzellik görecelidir ama adam sanki karısı çk güzlmş gbi bşka kmşunn karsına lf söylüyor saçı şöyle saçı böyle dye Allah bliyo ya bahsettiği kadında cidden çk güzl mankn gbi Bi kadın yani snir oldm
(11,217 puan) tarafından
cor cirkin hareketler yarin sanada aynisini der belli ki onune gelene alici gozle bakio
(4,067 puan) tarafından
Ay ne blim ya
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bencede görüşmeyin değişik bi aileymiş 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Çocuk uyurken boş durmayak ikinciyi yapak demişler :woot:

(4,067 puan) tarafından
Allh akıl fkir versin ne dyim adam dyoki bıktm artık srekli eve misafr geliyo srekli brilerne gidyz diye dert yandı eşide seviyolrki geliyor dedi benm eşimde laf söyledi telefon elinde size gelcz  yda siz geln dersen tabi gelirler az mesafe koyun insanlarla aranıza bebği z küçk korona zamnı bu kadarı fazla dedi
0 oy
(316 puan) tarafından
Anam bu ne kız korktum valla
(4,067 puan) tarafından
Biz resmen bu durumu yaşadık
(316 puan) tarafından
Inanmıyorum yaa dengesizler desene
(4,067 puan) tarafından
Ne yazkki
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Eşin de olsa yanında başkaları varken böyle şeyler çok ayıp bence. İlle de edep demişler
(4,067 puan) tarafından
Ya benm eşim toplulukta bna aşkm ble demz yani o kdar dikkt edr yda ne blim ellemz ya gördüklerime inanamdım
(3,721 puan) tarafından
Benim eşimde öyledir canım bende öyleyimdir bence olması gereken de o hadi arkadş ortamın da falan denir de büyüklerin yanında hiç olmaması gerek bence ama evine ilk defa gittiğin bi yerde de olamaması lazım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle seviyesiz ve iğrenç bir aile yaşantımız yok şükür. Sadece şuna katılmıyorum, çocuk uyumadığı zaman misafirlikte bazen yerini yadırgıyo  eşimden yardım istediğim zamanlar oluyo oda geliyo uyutmaya çalıştıgım odaya oda uğraşıyo uyutmak için uyumazsa çıkıp içeri giriyoruz yani bunda abes olan bişey yok. 
tarafından
Aynen katılıyorum bende elimden yardım isterim uyuyamayınca yani bi halt edicek olsalar kendi evlerinde yaparlar öyle düşünmek yanlış bence
(25,224 puan) tarafından
Diğer yaptıkları ayıp ama bu konuda kimse günah alamaz yani bilip bilmeden
0 oy
tarafından
Bu ne rahatlik tovbest
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ailecek görüstügümüz komsularda erkekler ayri kadinlar ayri otururuz. Biz sadece akrabalarla erkeklerle birlikte otururuz o zamanda kimse böyle bisey yapmaz. Bence siz görüsmeyi kesin onlarla. 
(4,067 puan) tarafından
Görmek dahi istemiyorum inan
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay ne ahlaksız edepsiz karı kocaymis bunlar bunların yetistircegi cocukkta böyle olur heralde acıdım valla o çocuğa
(4,067 puan) tarafından
Ya adam bide raht konuşyo çocuğun yanında elleyemiyom hemn çığlık atyo çock dyo
(1,785 puan) tarafından
Bu adam karısını da satiyodur :) valla başkasının kocasının yanında karısının özelini hemde karısı varken anlatiyosa ve eşi de buna tepki gostermiyosa çok çarpık ilişkiler olduğunu düşünüyorum :))
0 oy
tarafından
Belki bebeği beraber sallamışllardır o yuzden birlikte girmiş olabilirler
(4,067 puan) tarafından
Yok kız kadn ayağında sallıyo
0 oy
(422 puan) tarafından
Çok saçma ahlak gerçekten önemli Allah sonumuzu hayır eylesin iyi insanlarla karsilastirsin tabi ki dikkat ederiz 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Edep Ya Hu!! Derimmmm

Bdaha da görüşmem. Onların ısrarının altında başka sebep varmş bence çevremde öyle insanlara yer yok olamaz ki eşim benden önce kovardı onları evden ç. Tövbee Yarabbiimmm
0 oy
tarafından
Yaptıkları tam bir ahlaksızlık görüşmeyin bacim 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Harfleri yutmasaydın daha iyi anlaşılırdı. Size uymuyorsa birdaha görüşmezsiniz olur biter. 
0 oy
tarafından
Terbiyesizler ne kadar kocam da olsa toplum içinde asla mic mic olmayiz
0 oy
tarafından
Töbe töbe azmışlarsa evlerinde yapsnlar
0 oy
(3,221 puan) tarafından
İslamdan uzak bi yaşam da karşılacak şeyler. Asla ne eşimin arkadaşıyla aynı oda da oturmam eşim de aynı şekilde oturmaz. İslam da böyle şeylere maruz kalmamak için kadın erkek aynı ortam da bulunması oturması caiz değildir. Kim ne derse desin. Bizim kafa rahat bu konularda. Ben de ilk taşındım komşuyka oturduk kadın dedi eşinle de gelin bi akşam kibar bi dille anlattım. Eşler kendi arasında görüşsün bayanlar kendi arsında benim elalemin adamıyla ne gibi muhabbetim olabilir ki 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 733 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 162 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 381 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 390 göst.