+1 oy
891 göst.
Aile kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kizlar eşim işi gereği ayda 10 gün işe gidiyor diğer 20 gün geceye gidiyor 20 gün  gunduzleri evde yani. Evde olduğu zaman sabahtan akşama kadar oyun oynuyor ekmek almaya giderken bile yanında götürüyor hatta bazen iş yerine bile götürüyor gezdiriyor. Yanına yatırıyor çizgi film açıp izliyorlar oğlum 3 yaşında sürekli babam babam deyip sarılıp öpüyor. bende oğlumla oynamak istiyorum ama oğlum benimle oynamıyor bana sen git babam gelsin diyor çünkü ben babası gibi koşup oynayamiyorum bana sadece yemek yerken ve tuvaletini yaparken ihtiyaç duyuyor. Onun haricinde sürekli babasıyla vakit geçirmek istiyor. erkek çocuğu olduğu için mi böyle babasına düşkün normal mi beni sevmiyor gibi hissediyorum çok üzülüyorum 

42 Cevaplar

0 oy
(764 puan) tarafından
Benimkide var babaci kızım sabah uyandı babası yol ahladim 18 aylık eşim de çok ilgilenir sarılırlar birbirine bazen kızım beni kovuyur git diyi babasını  seviyor birşey olmaz dert etme (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah ahh keşke benim eşimde cocukla oyle ilgilensede keyfime baksaydım opte başına koy bence
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kızım da babacidir yani erkek olmasinla ilgili değil ama ne güzel ilgileniyor ben mutlu oluyorum kızımla ilgilenince bende nefes alıyorum 
0 oy
(877 puan) tarafından
Bende ilgilensin diye gözünun içine bakıyorum hiç ilgilenmez tüm yük bende oğlum baba gel diye ağlar maç izlicem sen ilgilen der akşamın 10 da bile olsa çocukla ben tek disarim siz gidin ben evdeyim der 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Canım bakıyorsa sende bida doğur onunla ilgilen :) 
0 oy
(934 puan) tarafından

Ay darısı benim kocama :woot::D:D 

0 oy
tarafından
Benimkide oyle babasina cok duskun oda oyle gezdirir is yerine goturu muhtemelen ondandir ama evde aglayinca filam cok ilgilenmez acikcasi bu durumdan memnunum bemde kafa dinlyorum
0 oy
(347 puan) tarafından
Keşke benm eşimde ilgilense kızım babasını çok sever yanına gittogi gibi kızımı kovuyor git anne git anne diye 
0 oy
tarafından
Kız ilgilenmese ilgilenmio dersin he.neguzel işte evde oyalasin dışarda çıkarken sende git niye evde duruyorsun ki.
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bence cocugun babasi ile de zaman gecirmesi iyi birsey.

Oglum 1 yasinda bende babasina diyorum ise gitmeden biraz araba ile gezdir, bisiklet sursun, parka gotur getir , ekmek almaya gidin diye. Alissinlar yani zaman gecirmeye.

Sizde onlara katilmaya calisin bence
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Rabb'im ne olur benim eşimde bu kadının eşi gibi olsun çocuk konusunda:) benimki saniyo herşey abur cubur tvi tlfundur asla alıp çıkarmaz asla 
(1,301 puan) tarafından
Bence öyle dua etme bize neler etti daha yeni ilgileniyor oğlumla onu da benden soğutmak için yapıyor. Anne iğrenç demeye başladı oğlum
(7,981 puan) tarafından
Kız o anlamda dua değil sadece çocuklarıyla oda öyle oynasin diyeydi duam babasıyla konuş anne iğrenç dememesi için tepki versen dahada uzaklaşır senden anne iğrenç derken babası susuyo mu benim eşim olsa kızardı
0 oy
(4,997 puan) tarafından

Bacım sen ikinci bebegi yap zamanı gelmiş  :D

0 oy
(1,665 puan) tarafından
Erkek çocuk babasıyla takılması iyi olur ozguvenli olur bırak baba desin sende annesisin engel olma
0 oy
tarafından
Bütün çocuklar aynı canım bütün anneler yemek yap evi topla bence ilgileniyor çok iyi sende keyfine bak sevmez olurmu annesini elbette seviyor 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Normal bence surekli evde olunca babaya alışmış 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben ölem bacı benim iki kızda babaları 3 aydır evde sürekli babam yatırsın babam götürsün babam getirsin babam yapsın modundalar adam dışarı gidip geliyor sanki yıllardır gormuyomus gibi davraniyolar ağlarken baba diye agliyolar aman canları saolsun ben mutlu oluyorum sevsinler babalarını 
0 oy
(817 puan) tarafından

Ay dert ettiğin şeye bak kız Allah napmasın  seni :D 

Ben de tam tersi, azıcık oynasınlar eşim alsın götürsün başımdan bu kızancığı da kafamı dinleyeyim diye düşünüyorum :D

0 oy
(470 puan) tarafından
Ne diyeceğimi şaşırdım yazdığını okuyunca bence insanoğlu cok nankör 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kendine dert mi arıyorsun bacım bizimki ilgilenmez ilgilenmediğiyle kalmaz bide işime gücüme burnumu sokar çocuk masıl eğitilir karışır ne vermem ne içirmem gerektığıni ne zaman yatırmam gerektiğini ne zaman kaldırmam gerektiğini nasıl konuşmam gerektiğini altına açma şekline kadar karışır böyle yap şöyle yap diye ama gel çocukla ilgilen desem yok üstüne birde çocukların sesine tahammülü yok uzun aüre evde kalsa kaçacak yer arıyor sen yat kalk ilgilenoyor bakıyor oynuyir diye şükret 
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Allah seni ne etmesin. Tek derdin bu olsun. Sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kaplan2020 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 288 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 455 göst.