+1 oy
888 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar eşim işi gereği ayda 10 gün işe gidiyor diğer 20 gün geceye gidiyor 20 gün  gunduzleri evde yani. Evde olduğu zaman sabahtan akşama kadar oyun oynuyor ekmek almaya giderken bile yanında götürüyor hatta bazen iş yerine bile götürüyor gezdiriyor. Yanına yatırıyor çizgi film açıp izliyorlar oğlum 3 yaşında sürekli babam babam deyip sarılıp öpüyor. bende oğlumla oynamak istiyorum ama oğlum benimle oynamıyor bana sen git babam gelsin diyor çünkü ben babası gibi koşup oynayamiyorum bana sadece yemek yerken ve tuvaletini yaparken ihtiyaç duyuyor. Onun haricinde sürekli babasıyla vakit geçirmek istiyor. erkek çocuğu olduğu için mi böyle babasına düşkün normal mi beni sevmiyor gibi hissediyorum çok üzülüyorum 

42 Cevaplar

+10 oy
(136 puan) tarafından
Kiz sorun yaptigin seye bak millet cocuguyla ilgilenmiyor diye yakınır sende ilgileniyor diye söyleniyorsun açta açıkta biraksa sevgisini gistermese oynamasa daha mi iyi. Kıskanmışsın sen.
(1,234 puan) tarafından
Evet kıskanıyorum ya bana sen git diyor oğlum üzülüyorum
(4,157 puan) tarafından
He ay aynen  aynn . Sahsen mumkunse 24 saat alsin ccklari benden takilsin yedirsin ocirsin uyutsun oynasin. Ben mis gibi pasalar gibi bos kalayim. Hocte kiskanmam:))esin eger bi 6 yas bide 1 yas bebeyi oynatirsa yollayin benimkileri de oynatsin gunde uc bes saat de olsa bos kalir kafami dinlerim. Suan tuvaletim olmadigi talde vcde oturuom sirf kafa dinlemelik bi alan  ve an yaratmak
İcin kendime. Esim malak gibi uyuo henuz hala uyanmadi
(1,234 puan) tarafından
Yok öyle demeyin eşim benden soğutuyor böyle yaparak mesela oğlum anne iğrenç diyor eşimin hoşuna gidiyor gülüyor.
(4,157 puan) tarafından
Esinin oyle demesi sacma tabi
(1,763 puan) tarafından
Benim oğlum da aynı yaş grubunda günün hemen hemen her dk benle babası akşam bir iki saat zaman geçiriyor sadece anne sen git ben babamı seviyorum diyor babası yokken de bana seni daha çok seviyorum diyor cikarci oluyorlar ayrıca ikimizde erkeğiz görüşü var
-Reklam-
+1 oy
(260 puan) tarafından
Ay nasıl sevmez sevıuor ama babaları onu oynatıyor dıye onlara gıdıyorlar ne guzel ıste ben ıkı cocukla ugraısyorum aksam esım bı saat olsa oluyor ısten gucten
(1,234 puan) tarafından
İlgilenmesi güzel ama sürekli dip dibeler görsen baba oğul değil kardeş gibiler el ele gidip geliyorlar heryere oğlum benimle hicbirsey yapmıyor babasını istyor hep
+1 oy
(7,926 puan) tarafından
Herkesin hayalindeki baba ☺️☺️
(1,234 puan) tarafından
Kız ama insanın zoruna gidiyor hatta geçen eşim yoruldu oyun oynamaktan annenle oyna biraz dedi hayır anne iğrenç diyor ya oturdum ağladım resmen
(7,926 puan) tarafından
He anladım fazlasıda zarar yaa ama çocuğunun sana karşı öyle davranması doğru bişey değil canım
(1,234 puan) tarafından
Bende çok rahatsızım işte kızsam daha çok babaya yönelecek ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
(7,926 puan) tarafından
Bence babası konuşsun oğlunlw
+1 oy
(7,709 puan) tarafından
Babayla oynadığı zaman sen de katıl aralarına. Sonra eşin de sana karşı bolca sevgi göstersin çocuğun yanında. Demek ki sevgi bağı babasıyla daha fazla. O yüzden onu örnek alacaktır. Sen eşinle konuş bu durumu. Ben üzülüyorum, oğlumuz beni sevmiyor gibi geliyor. Bana destek ol lütfen filan de
(1,234 puan) tarafından
Canım biz eşimle boşanma aşamasına gelmiştik 10 aydır ayriydik sonradan barıştık bu yaşa oğlumu ben getirdim babasını bilmezdi bile. 3 aydır birlikteyiz yeniden bu zamana kadar oğlum bana çok düşkündü bensiz parka bile gitmezdi sürekli sarılır severdi beni ama bu 3 ayda çok ilgilendi kendine bağladı şimdi oğlum anne iğrenc demeye başladı
(7,709 puan) tarafından
İşte yanlarında dur canım. Belki de bir şeyler aşılıyordur çocuğa günahına gitmek istemem ama olabilir.
0 oy
(140 puan) tarafından
Ah keşke babayla daha çok vakit geçirsede yüküm hafiflese ne güzel işte kendine bolca vakit 
(1,234 puan) tarafından
Bolca vaktim oluyor evet dün hatta uyuyakalmisim sıkıntıdan onlar dışarı çıktılar 2 buçuk saat gelmediler. Ama insan oğluyla vakit geçirmek istiyor oğlum beni istemiyor sürekli babam babam babam
(140 puan) tarafından
İstemiyor değil onunla daha çok vakit geçirdiği için alışmış sadece
(2,131 puan) tarafından
Sen niye onlara katılmıyosun aceba birlikte ortak bişeyler yapsanıza
(1,234 puan) tarafından
Ben oynayınca babası çekiliyor oynamayı bırakıyor sen oynat madem ben yoruldum diyor
(2,131 puan) tarafından
Dışarı çıkmayı birlikte yapın canım
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Sırrı ne açıkla bende böyle olmak istiyorum bizimkide bacağıma yapışık sanırım öyle dolaşıyoruz :D
(1,234 puan) tarafından
Bolca oyun oynamak.. surekli oyun oynuyorlar eşim oğluma oyuncak alırken kendine de alıyor o derece oyun oynuyorlar
(2,399 puan) tarafından
Anamm keşke öyle olsa bizim ki 3 sniye kucağına alır tmm öbür güne kadar daha oynamaz
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin inşallah 
(1,234 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ekimde 4 yasina girecek bir oglum diger oglum 1.5 yasinda babalari evde olunca beni gozleri gormez hele dun kicuge op anneyi dedim nasil kiizyor bana babasi op demeden kosa kosa oper :) ilkim hele kucuklukten beri baba asigi
(7,280 puan) tarafından
Oyyyy benimkiler kapıda bekliyor :D
(13,824 puan) tarafından
Sorma giderken hele nasil optuklerini gorsen buyugumle cenelerine kadar :) ask yasiyorlar
(7,280 puan) tarafından
Ya yeminle aynı büyük oğlan çeneden öpüyor anlindan hahhaha :D dikatli git baba diye yoluyir adamı geçen ben gittim çarşıya ee hadi gitsene artık diyor bana :D jsjsj
(13,824 puan) tarafından
Ahahah evet ben birakiyorun gidiyorum umurlarinda degil bizim de oyle 5 dakika opusme suruyor kapida hadi diyorum yeter :)
(7,280 puan) tarafından
Hahha :D
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Babayla alakali birsey bu.benm kizimda babaya duskundu oglumda oyle smdi.babasi evde olsun benden istemez yemek.baba veesiin der firildak.ben firsata cevirip dinleniyorum wallahi.kizm 5 oglum 2 yas.ikiside babaci o kucuck boyuyla kizima kafa tutar o baba memim diye.
(1,234 puan) tarafından
Normal mi o zaman böyle beni istememesi
0 oy
(65 puan) tarafından
Oyunun içine dahil olmayı denedin mi hiç. Baba sadece oyun oynatıyor. Ama sen sevdiği sevmediği tüm sorumlulukları yerine getirdiğin için sana daha soğuk yaklaşabilir bu normal. Örn sağlıklı diye sevmediği yemeği zorla yedirmen gibi... Ama baba gezmek oyun oynamak tam bir çocuk işi o yüzden hoşuna gidiyor babanın yaptığı.. Eşinle konuş ve oyunun içine dahil ol bence. Zamanla oda annemde gelsin baba üçümüz oynayalım dicektir. 
(1,234 puan) tarafından
Yok dahil olmuyorum çok kosturuyorlar ben ona ayak uyduramiyorum. Ama dediğiniz gibi geçen gün parkta çocuklara tukuruyordu babası hicbirsey demedi ben kızmak zorunda kaldım gidip babasına sarıldı ağladı. Kızan ve ya sevmediği şeyleri yaptıran hep benim
(65 puan) tarafından
Baba burda babaanne anneanne dede gibi rolleri üstlenmiş yani.. Allah sabır versin ama oyuna dahil olmaya çalış veya eşine söyle az oynasın biraz:)
0 oy
tarafından
yanlis davrandigi icin mi hosuna gitmuyor acaba ilgilenmesi.baska bi aciklamasi olamaz yani ne guzel ilgileniyorsa egitiyorsa.ama sanki hosunuza gitmeyen ilgilenmesi degil de baska boseyler var
(1,234 puan) tarafından
Benden soğutuyor. Çocuk bana karşı soğuk davranınca eşimin hoşuna gidiyor gülüyor
tarafından
gorumcem boyleydi kac kez uyardim simdi yapamiyor amababa olunca zor esinuzle bi aile terapistine gidin bence anlamazlar yoksa
0 oy
(1,575 puan) tarafından

Benım kızımda kıskanır babasını anne gıt hayır der esımın yanına uzansam anında gelır kıskanır opmemı yada esının öpmesını ıstemez benden once esım mudahale eder hayır kızım anne oda uzulur onu da sevelım opelım sarılalım vs zamanla daha da azaldı bu huyu ama babaya duskun bu bır gerçek ben kıskanmam aksıne hosuma gıder dınlenırım onlar zaman gecırırken çokta takacak bırsey yok cocuk bu ısıne nasıl gelırse oyle davranırlar :)

0 oy
(1,583 puan) tarafından
Benim eşimde böyle hep ilgilenir . Ben çok mutluyum bu durumdan mesela her annenin istediği şey çünkü bir babanın evladıyla lgilenmesi 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ne güzel baba sende takıl onlara üçümüz oyun oynayın 
0 oy
(3,232 puan) tarafından
O zaman şu şekilde yol izlemelisin. Önce eşinle konuş oyyb oynarken seni de dahil etsin oyuna mesela saklambaç oynarken veya araba ile uğraşırken. Böylelikle sana da alışması lazım. Sana iğrenç dediğin de babası tepki vermeli hayır anne güzel cici diye veya öyle yaparsak anne üzülür. Benim oğlum da bu ara bana çok düşkün annemi çok seviyorum diyo babam az diyordu. Olmaz öyle dedim bak babalarda çok sevilir o seni çok seviyor seninle ilgileniyor sen onun herşeyisin sen öyle dersen Üzülür diye. O zaman tamam babamı da çok seviyorum diyo. Çocuklar yönlendirmeyle şekil alırlar unutmayın 
0 oy
(54 puan) tarafından
Keşke bizimkide öyle olsa 
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Ahhh hayalim...
0 oy
(196 puan) tarafından
Tek derdim bu olsa....
0 oy
(583 puan) tarafından

Benim ki gibi tuvalte bile sokmayan oğlun olsaydı eşine bırakmak için can atardın arkama bile bakmam çocuk eşimde dursa . Ah ahhh . Bırak ne yaparsa yapsınlar çel bacağını iç kahveni :) 

0 oy
(867 puan) tarafından

Benim oğlum da aynı böyle. Babası sanayiye giderken bile yanında götürür o derece. Ben eşime sarılınca oğlum hemen gelir beni iter kendi sarılır. Bazen zoruma gidiyo o kadar doğurdum emek verdim diye ama çokta mutlu oluyorum onları öyle görünce :angel:

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kaplan2020 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 730 göst.