0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (7,249 puan) tarafından
Çok mu şey istiyorum ya bir haftasonuda yahu bugünde sizinkilere gidelim dese illa benim mi itelemem lazım bebe ortalıkta biryere gidelim diye kivraniyo kızıyo ediyo ulan hafi şuraya gidek demek bu kadar mı zor bogasim geliyor 

16 Cevaplar

+1 oy
(4,216 puan) tarafından
Sakin ol aşko elini kana bulamaya deymez
(7,249 puan) tarafından
Değer bence bir kaşık suda yeter
-Reklam-
+1 oy
(1,573 puan) tarafından

onceden plan yapıp bıldıreceksın oda kendını ayarlayacak sabah hayatım kahvaltı hazır hadı yıyelım de gıdelım dıyeceksın  sen rahat kocan rahat bız rahat :D

(7,249 puan) tarafından
Havadan mi sudanmi manyaklarin derdine ne oluyosa
tarafından
Vallahi köküne kibrit suyu bunların ya vallahi bu kadınların çilesi nedir yazık gerçekten.
(7,249 puan) tarafından
Geçenlerde kaza yaptık güya bana takiliyo olseydim sende ikinciyi alırdın işte fenami filan diyo hee dedim ben o kadar salakmiyim aynı hatayi bidaha yapmam sağol canım dedim bozuldu sonra diyo hata olarak mı goruyon yani başka ne olarak goreceksem
tarafından
Hiç yani kendini ne saniyo geçmiş olsun kuzum iyi cocugunla sana bişey olmamış
(7,249 puan) tarafından
Çok şükür bizde bişey yok araba hasarlı Allah razı olsun
Bende akşama kadar konuşmadım kendime iş buldum icerdeydim sonrada onun yaptığı gibi teli aldım oturdum uğraştım öyle markete gidelim alınacak bişey yok mu filan dedi yok dedim iyi dondurma.alalim dedi kıza var dedim çubuklu alırız filan dedi oylelikle baktı ben hiç konuşmuyorum kendi biseyler buldu i degilde şimdi aklıma geldi haftaya cumartesi anasına gidecez yine yeğeninin doğum günü vardı unuttum gelde sinirlenme benimkilere gelince beli agriyo haftaya gider hiç bişey demez eminim gerçekten bogasim geliyo
+1 oy
tarafından
Terlik yapıştır ay askom yanlış oldu de sjjs
(7,249 puan) tarafından
Yok direkt camdan atacam yanlislikla o olacak :))
tarafından
İyi fikir asko
0 oy
(156 puan) tarafından
ayyy bacım benimkide öyle tutturdu köye gidek anamı özledim diyo  anam biz anlaşamıyoruz 
(7,249 puan) tarafından
Anasinada baslicam geçen hafta erkenden gitmeye calisiyodu anasina ki geçen haftada beli agriyodu  bu hafta tık yok hiç bir yere gitmeyecekmisiz beli agriyomus elimde kalacak gerçekten sinirden avazım çıktığı kadar aglayasim geliyor
0 oy
(6,245 puan) tarafından

Sineğe terlikle oldurcekmis gibi peşinden koş kafasına bir tane yapıştır ayyy sinek vardı de:D

(7,249 puan) tarafından
Esma valla çıldıracam geçen hafta biliyorsun anasına saat 1 de başladı hadi hadi demeye bu hafta beli agriyomus tedavi olmusmus dinlenmesi gerekiyormuş ulan geçen haftada tedavideydin bu hafta mi düştü aklına çıldıracam valla
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Hayatta beklemem sizinkilwre gıdelım demesını. Ben dıyınce ikilwtmesın yeter :D
(7,249 puan) tarafından
Dedim beli agriyomus geçen hafta anasına daha saat 1 de başladı hadi demeye bişey desem birbirimize giriyoruz sonunda çıldıracam bunuda bogacam o olacak
(3,877 puan) tarafından
Yakın mı benı bırak gel de ya da kendın gıt bosver onu
(7,249 puan) tarafından
Uzak canım bağdalar kendimde gidemem ama bı kaç gün gitmek istiyorum kendide ne hali varsa görsün
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Siz neden kendiniz çıkmıyorsunuz? Eşinizin beli ağrıyormuş. Siz çocuğu alıp çıksanız o da evde dinlense?
(7,249 puan) tarafından
Bu sıcakta bir yere gidemem annemler bağ evindeler onun bırakması lazım otobüs birşey yok oraya nasıl gideyim
(4,278 puan) tarafından
Ehliyet alsanız aslında çok daha rahat olur sizin için. Düşündünüz mü hiç?
(7,249 puan) tarafından
Ehliyetim var eşim kullandirtmiyor canım araba alacak parada yok kendininkinide vermez
(7,249 puan) tarafından
Benim zoruma giden ayrımcılık yapıyor olması geçen hafta annesine erkenden başladı hadi demeye geçen haftada vardı aynı ağri ama benimkilere gelince ağrıyor nasıl oluyorsa kendi gelmesin beni bıraksın oda yok
0 oy
(1,511 puan) tarafından

Hazir elin deymişken benimkinide boğ:D

(7,249 puan) tarafından
Hee seriden indirimde alırım belki
(1,511 puan) tarafından
Hene olacak indirimde alirsin yardim ederim sana
(7,249 puan) tarafından
Bebemede sen bakan artık tövbe ya konuştuğumuz şeylere bak
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Ahahah cezası yok adam boğmanın haketmiş 

Beratine karar verildi tekrar boğğğ... ☺️
(7,249 puan) tarafından
Ahahahaha ben suçsuzum azmettiren kendisi hakim bey çok kaşındı :))
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Benimkide ise gidecek şimdi vardiyalı çalıştığı için 
(7,249 puan) tarafından
Yahu calissa tamam ama olay çok başka
(7,952 puan) tarafından
ama arkadaslari cagirsa ne kdr yorulmuş olsalar ayaklarını göttlerine vura vura koşarak giderler hepsi ayni
(7,249 puan) tarafından
Yok benimkinin bı kaç arkadasi var biri şehir dışında biri bişey Allah var öyle çok gitmez ama beli yeni değil geçen haftada vardı masaja filan gitti yeni bitti geçen hafta anasına gidecez daha saat 1 hadi diyo bana bende oyalandim gitmedim ne acelen var dedim ama bizimkilere gidecek olsak son dakika tutar duşa girer koltukta uyuya kalır akşama anca gideriz çıldırmak için ugrasiyo deli tarafıma gelecek görecek
(7,952 puan) tarafından
Sende duşa gir temizlik bitsin der oyalan dur
(7,249 puan) tarafından
Gecen hafta öyle yaptım evi temizledim duşa girdim sonra öğlen birseyler hazırladım orda yeriz dedi e akşama demedi mi dedim ki hanımefendi 2 buçukta gelin demiş hem öğlen çaya hemde akşam yemeğe demiş tabi yemedi eşim demedi onu bana birseyde diyemedi birşeyler yiyip gittik oh olsun biz yemistik zaten dedim ordada
0 oy
(287 puan) tarafından
Demezler kuzum demezleeer herşeyi kadın düşünücek herşeyi kadın yapıcak onu bekliyorlar 
(7,249 puan) tarafından
Desende degismiyo beli agriyormus pasamin
(287 puan) tarafından
Annem hep derdi bana kızım yaşıtınla evlen diye gittim 11 yaş büyük eşimle evlendim şuan bişey zor gelmiyor ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem
(7,249 puan) tarafından
Benimki yastanda değil 4 yaş var aramızda
(287 puan) tarafından
Benim eşim moto kurye geçen sene kaza yaptı 1 ay yatması lazımdı adam yerinde duramadı korse ile ginede o kahveye gitti :D şükür iyi ama Gine bazen ağrıyor diyo bende hemen at kestanesi sürüyorum rahatlıyor bahane değil yani bu
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Boğup intihar süsü ver Vala bune bugün bu eşler çıldırmış tüm postalar eşle ilgili benimkide dahil
(7,249 puan) tarafından
Erkek milleti değil mi kafalarini birbirine çarpıp çarpıp birakacan
0 oy
(497 puan) tarafından
Aynrn aynrn ya ne sa..lk lar ya akşama kadar evde yatıp uyumak istiyolar
(7,249 puan) tarafından
Heh benimkide ayni b.k
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Ayyy aynısı evde var. Artık şunu yapalım demiyorum saldım. Olmuyor çünkü, kafalar odun olunca 
(7,249 puan) tarafından
Valla artık bezdim dur bakalım bı kaç gün anamlara gidecem diyecem kendide ne hali varsa görsün camis
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Biraz dışarı çıkalım dedim bende bugün dediği bir pazarim var dinlenecek her pazar aynı tantana istediğin oluyor tavır yapiyorsun dedi gitti yattı 
(7,249 puan) tarafından
Manyakk kız bunlar kafalarını akillanana kadar birbirine çarpak
(7,376 puan) tarafından
Bencede yinede akillanmaz bunlar
(7,249 puan) tarafından
Bı gün deli tarafıma gelecek ya dur bakalım
(7,376 puan) tarafından
Sorma kız
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Boşver canim durduk yere başa bela dua et sen
(7,249 puan) tarafından
Ediyorum ama olmuyor benim imtihanimda bu heralde

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 819 göst.
0 oy
9 cevap 644 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
4 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asabii (208 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...