0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Ya bayram temizliği yaptım ama halılarım leş gibi aglicam nerdeyse daha bir ay olmadı yıkamadan geleli kocam olacak şapşal hepsine çay dökmüş bende yedek halıma güveniyorum sözde ama oda kirliymis unuttum kalktım serdim halı leş gibi her yeri çay :(((( ne zaman çay içsek mutlaka döker yani iki tane bebeğim var onlar bile düzenli tertipli içer ama bu beceriksiz adam halının her yerini Çay lekesi yapmış şimdi napicam ben yikamacilar almıyor artık evde yikasam yerim yok bu lekeler silerek gecermi tek bi yerde yok koyu koyu halının her yerinde var bir sürü

29 Cevaplar

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Ya ne kadar abarttın canı sağolsun Bi leke değilmi, bayramdan sonra yıkamacıya verirsin, parasını eşin veriyor nede olsa, adama her türlü hakareti etmişsin, emin olki sen dökmüş olsaydın böyle yapmazdın, 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama güldüm :Dd
(34 puan) tarafından
Bende ağlıyorum sinirden kız geçen kahve yapayım dedim kalktı bi bi fincan kahveyi halıya döktü yemin ediyorum tam sakar Şakir
tarafından
Kız ağlama boşver her şey hallolur. Tek sıkıntın bu olsun
(34 puan) tarafından
Tek sıkıntım bu olmadığı için ağlıyorum o kadar sınırdayım ki bunlarda tuz biber oluyo işte
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yağ çözücü ile geçer diye biliyorum 

Kız ver eline fusca yikasin 
(34 puan) tarafından
Yerim olsa yikatirdim ama yok iste
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bayramda gelen giden olmayacak boşver takma annem 35 yıldır aynı konuya takıl çözüm bulamadı 
(34 puan) tarafından
Gelen giden olacağından değilde yaptığım temizlik içime sinmiyor böyle o kadar uğraştım
(13,202 puan) tarafından
Haklısın bebeğim maalesef bizde de durum farksız.
0 oy
(937 puan) tarafından
Sağlık olsun yaw halina bakmaya gelecek olan varsa gelmesin 
(34 puan) tarafından
Ya birinin geleceğinden değil her yer temiz halı kirli olunca bütün temizlik gözüme batıyor
(937 puan) tarafından
Boşver hayat halıdaki lekeye üzülecek kadar uzun değil :)
0 oy
tarafından
Kız döktüğünde direk kaynar su ile deterjan sürtseydin sonra peçete ile ıslağını alsaydın fazla sırıtmazdı
(3,551 puan) tarafından
Kız deli kaynar su haliyı yakıyor tüyleri birbirine geçiyor benimde kaynar çay döküldü bir daha halının o kısmı düzelmedi
tarafından
Senın halı naylonmuş demek kı bacım  sıcak suya dayanamayan halı mı olur :D
(1,787 puan) tarafından
Benimde halımı yakmıştı ama ben baya kaynar su döktüm
tarafından
Benim halılarımı annem ördü bildiğin kaynar suyla yıkıyorum ben bişey olmuyor
(3,551 puan) tarafından
Benimki hakiki yün halı vla ocaktan yer sofrasına koydum döküldü çaydanlık. Kaynardı çay tortusunu falan da hemen alamadım bildiğin halının çay dökülen kısmı sanki tarakla yıpratmış gibi oldu.. Bende sıcak suyla yıkarım ama elimin dayanacagı ayarda..
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Aman tek derdin bu olsun. :) Allah başka dert vermesin. 
(34 puan) tarafından
Keşke tek derdim bu olsa :)) bunada şükür
0 oy
tarafından
Beyaz sirkeyle ılık suyu bi fısfıslı şişeye koy lekeye sık sil heçer inşallah
(34 puan) tarafından
Şirket bitmiş ya Domestos suyla karıştırıp silsem bozar mı halıyı
tarafından
Bozar ya o. Solduruyo biraz.
0 oy
(979 puan) tarafından

O nasıl cay iciyor ki öyle

(34 puan) tarafından
Yaa bilmiyorum çay kahve ne versem döküyor sakarin önde gideni artık canıma tak etti
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Çayi dokmemis o zaman yağmur gibi yağdır mış mi :) bana bı tuhaf geldi ya deterjanla silivrr en kötü ihtimal 

Biz cocukken annrm bizi yere oturtur onumuze de kocaman tepsi koyardı çay içeceğimiz zaman. sana da fikir olur :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Sipsiyle ver çayı öyle içsin demekki ağızda delik var  
0 oy
tarafından

Koltukta otursun sehpaya koy çayını öyle içsin yerde oturmasın çay içerken

(34 puan) tarafından
Öylede denedim bu kez sehpanın üzerindeki bardağa çay doldururken çaydanlığı devirdi öyle döktü o kadar asalak bi insan ki her geçen gün daha fazla nefret ediyorum igreniyorum
tarafından
Öyle deme kızzz belki sakardırrr ayy benim bile gücüme gitti sen kocana böyle söyleyinceee böyle şeyler için kocana kötü söz söyleme günahtır
(34 puan) tarafından
O kadar doluyum ki ona karşı bu söylediklerim hafif bile kalabilir kocam falan değil sadece çocuklarımın babası karşımda yansa bir bardak su bile dökmem o derece
tarafından
O zaman suçu sadece çay dökmek değil anladığım kadarıyla.
0 oy
tarafından
Canım idareten lastikli halı örtüleri oluyor ya ondan al güzel kaliteli bir şey bayramda ser sonra yıkamaya verirsin
(34 puan) tarafından
Ondan aldım ama halım süngerli olmadığı için durmadı aşırı kaydı halı örtüsü tutmuyor yoksa almıştım ondanda
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Sabir cek önce bi guzel su hazirla sicak suya koy deterjanlari iyce sil lifle misgibi olurr üzulmee cnm 
(34 puan) tarafından
Yarın deniyim bunu anca öyle geçer üstten sildim ama nafile
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Arap sabunu ile sil canim genelde ben silerek cikariyorum eğer ersağ urunleri kullaniyorsan banyo wc ve damla konsantre de işini görür:))
(34 puan) tarafından
Kullanmıyorum Ersağ ama Arap sabunu denerim evdeki bütün deterjanlari karıştırıp sileyim bi
(1,993 puan) tarafından
Yok kiz karistirilir mi haliyi felan yakarsin tepkime olusturursunda bak kendini de zehirlersin ya sabunu rendele sil ya da arap sabunu ile
0 oy
tarafından
Sen en iyisi örtü al canım böyle yıkayarak yıkatarak senin canın sıkılacak
(34 puan) tarafından
Zaten örtü vardı ondan bile geçirdi düşün artık vallahi cinnet geçiricem
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Tek çaresi bim den bulaşık parlatıcısı alıp onunla silmek. İnan geri kusma falan da olmuyor. Resmen mücizevi bir ürün. Biminki renksiz şeffaf.. Dök üzerine sil geç.. O kadar... Teşekkür edeceksin valla bana. 
(34 puan) tarafından
Ay evet yaa eskiden kullanıyodum çok iyidi Allah'tan hatırlattın bak
0 oy
(177 puan) tarafından
Bu biz gercekten ama benim sansi oldugum konu abim hali yikamaci istedigm an gituruyor ertesi gun getryr daha esimle tartisa tartisa biktim ve careyi kilim sermekte buldum serdim kilimi o kirlettikce ben makinaya atiyrm yikiyorum valla bi sil belki gecirr kiz yakin olsan leke cikartici alir verrdm sana su hali yikamacikarn kulandigi hemen gecerdi 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Maalesef benim eşimde öyle oyuzden hep onun oturduğu bölgeye yere iki kat polar örtü sererim:D ve limon kolonyası önerim ben hep Çay lekesini onunla çıkardım
0 oy
(276 puan) tarafından
Bacim yarin git yeni hali al. Esine ders olsun gör bidaha dökmez :)) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 404 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mervela (7,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,713 cevap

34,767 kullanıcı

...