0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından
20 gün önce bi abla geldi 500 tl verdim ama duvar içinde yoktu halilari zaten kaldrmiştim acaba fazlami azmi bahar temizligi icinde duvar icinde 1000 diyor

7 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben o 1000' ni alıp kocamdan yerim sjsjsjsj 
(8,384 puan) tarafından
Şimdi ben eylülde doğuracam ya nasipse lohusa Pijama takımını kısa kollu mu alayım uzun kollu mu? ☺️
(6,512 puan) tarafından
Yaz geç geldi kısa kollu al uzerine pamuklu bir hırka al yinede ne olur ne olmaz
(8,937 puan) tarafından
Doğum haftası çağır cnm bidaha bide imkanin varsa robot süpürge al şimdiden o silip süpürsun sende ayaklanirsan biraz olsun ufak tefek toz alırsın sadece kurutma makinesi varsa doğumdan sonra çok rahat edersin teknolojik aletler hayat kurtariyor:))))
(8,937 puan) tarafından
Baharcim kısa al kesinlikle doğumdan sonra ateş basmaları öyle bi oluyor ki Sucuk gibi terleyip sırılsıklam oluyorsun bide hastane odaları extra sıcak
(8,384 puan) tarafından
Ay evet kısa kollu alayım üzerine illa hırka koyarım yanıma
-Reklam-
0 oy
(1,821 puan) tarafından
Konya burası dediğin gibi fiyat.. normal temizlik 500.. duvar girerse işin içine artıyor.. oda sayısına göre de değişiyor 
(160 puan) tarafından
4 odali yani 3+1 cam balkon falanda var
(1,821 puan) tarafından
Ozamn çok normal canım .. bende bu hafta çağırcam ama bana 2 gün lazım . Bakalım kaç dicek Ramazan ayında 500 vermiştim .
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Burda temizlikçi yok bacım herkes kendi yapiyor 

Not bura köy
(160 puan) tarafından
Hahah ben köyde olsam afedersin *** goturur 3 aydir kafami kaldramadim yerden kusma kanama dusuk riski hepsi bi arada doktorda durmadan kalkma ha kalkma ben o ladar temizlik yapa yapa belimi gevsetmisim cok agriyor canmin kiymetini hic bilmedim ki
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Doğum sonrası koltuk duvar hersey dahil 1000 TL odedim şirketten değildi normalde temizlik sadece toz alma cam silme süpürmedir utu duvar vs yerler extraya girer
(160 puan) tarafından
Ütu burda asla yapilmaz ki orda ütü varmi
(8,937 puan) tarafından
Extraya giriyor istenirse yapılır
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Uygun bence ben hayatımda hiç temizlikçi cagirmadim hep kendim yaptım artik yapip parayı adamdan alma zamani geldi resmen bedavaya iş yapıyorum ya
(160 puan) tarafından
Hahaha kiz bende sadece hamileyken çagiriyirm hep riskli geçtigi icin mecbur  drumum var normalde çahirabilirim ama asla içim baskasinin isiyle rahat etmiyor şuanda etmiyir hic yoktan iyidir afedersin *** goturmesinden iyi yani
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Kaynanam birine gidiyor haftada iki kere yarım gün 500. Yarın günde ne iş varsa artık onları yapıyor. Normal yani seninkide
(160 puan) tarafından
Yarim fun 500 çok fazla degilmj burda sabah geloyor aksama kadr işini bitirip gidiyor yarim asla birakmiyor
(7,266 puan) tarafından
Yarım bırakmaz oda asla ama devamlı gidiyor buraya iş fazla olmuyor o yüzden bı gidişinde bı yeri yapıyor diğerinde öbür yeri utusune varana kadar. Temizlik şirketleri daha fazla istiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla bacım bizim buralarda bedava bedavaya çalışıyoruz temizliyoruz hergun aynı iş rutin nefes almaya otursak hep oturuyoruz oluruz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 170 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 328 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 396 göst.