0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
jvjjvjvjchxtsyxhckbjchdhdjfjdysydjfkf

4 Cevaplar

0 oy
(3,145 puan) tarafından
Yâ en güzeli kendi babanın evine gidicen çocuklari alıp 
tarafından
her gun git diyor iki cocukla simdi cocuk olmadan pesimi birakmadi gitmek istedim asla birakmadi pesimi simdi cocuklar var uzulmesinler dye gitmek istemiyprum ben gitmek istemedikce daha kotu oluyor ailesiyle birlikte bize kotu davraniuorlar kimsenjn yaninda degerimiz yok.hepsi bu adamin yuzunden.pesini de birakmaz cocujlarin seviyorum yavrum ayirdi annen bizi der pisligin.
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
ALLAH yardimcin olsun çok zor bir durum ama en azından ailen yanında olsaydı kadin siginmaya falan gitmeyi düşündünüzmu ayrıca çok kötü bir yer değil kısa süreli orda çalıştığım için söylüyorum hem çocukların sağlığı için daha iyi olur.hem senin için hem belirli süreden sonra calismayada başlarsın kendi parani kazanırsın madde bağımlısı olduğu için devlet çocuklarla arasinada belirli bir mesafe koyar ama en iyi kararı sen verebilirsin hem kendi sağlığın hem.cocuklarin sağlığı için Allah tekrar yardımcın olsun umarım hersey senin icin iyi olur canım 
tarafından
sagolasin.kadin siginma evlerini biliyorum bi sure misafir ediyorlar hic de guzel bi ortam degil.cocuklari o ortama maruz birakamam.ikinci oglan sutten kesilsin diye bekleyecegum bi sure.ailem de arkamda olsa bu adama 10 yil katlanmazdim
(25 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne deyim ama çocuklar için katlanılmaz böyle bir adama babasız cocuk buyur ama annesiz cocuk sürünür ne olursa olsun babasının yanında olmaması gerek eğer kötü davranıyorsa ve sanada tabiki
tarafından
ailesi kiskirtiyor simartma cocugu diye o da ailesinin yaninda kiziyor bagiriyor evde yapamaz onu ben varim
0 oy
tarafından
Hem ******** hemde madde bağımlısın Allah korusun sana ve çoçuklara zarar verebilir ailene anlat bir büyüğe anlat muhakak sana bir yol göstersinler
tarafından
herkes biliyo kimse yardimci olmuyor sorsaniz herseyin suclusu benim.ne aile ne es ne anne baba ne kayjnvalide hepsi kaciyor
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Git baba evine çalış yada başka bı çare bul kendine böyle olmaz 
(134 puan) tarafından
Bu çocuklar yüzünden bu pisliklere katlanıyoruz zaten nasıl verecekler hesabını merak ediyorum
(1,194 puan) tarafından
Canım çocuklar öyle bı adamın elinde buyuyucegine senin himayen altında büyür
tarafından
rahat birakmaz duygulariyla oynar cocugun pislik herif iyi biliyorum.timsah gozyaslari en iyi yaptigi sey serfsizin
(1,194 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim o zmn
tarafından
amin insallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 333 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy