0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Balkon yıkarken benim balkona bol bol suyu geliyor özür de dilemiyor sesim çıkmıyor diye mi yapıyor pervasız biraz siz olsaniz ne tepki verirsiniz fazlaca su geliyor 

11 Cevaplar

+1 oy
(5,733 puan) tarafından
Uyarmanız lazım. Belki farkında değil belki umrunda değil. Tepki göstermelisiniz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gidip uyar canım yoksa bilmez sen uyarmasan yaptiği şeyde birsey yok sanir
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım sen dile getirmediğin sürece gelmiyor diye düşünüyor olabilir ondan söyleme gerek
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Düzgünce şöyle cnm belki sen bişey demiyorsun diye suyun fazla sana gelemediğini dusunuyordur 
0 oy
(995 puan) tarafından
Yıkarken söyle sesiniz çıkmadıkça ağzımıza s.. Ya çalışıyor lar. 
(373 puan) tarafından
Mesaj attım ben uyarmaktan bıktım o yapmaktan bikmadi terbiyesiz kadın eğer olumsuz birşey yazarsa ağzınin payını alır
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Benm basima geldi 1 2 uyardim.camasiri serip iceri gdyordum bi ses şaril saril su.bi gun evine ciktim uyardim.sonra bidaha olunca balkondan sesimi  yukselterek ama yeter artik tum camasirlar rezil oldu yeniden yikicam smdi dedim.ayy kusura bakma ya dedi.onemli degil ama bende zorla seriyorum zaten dedim.yeni dogum yapmistim.oglum durdukca 2 2 serip iceri gidip cocuga bakip geri cikiyodum.cok sinirlenmistim.2 gn snra kadin elinde biselerle geldi ozur diledi .sende kusura bakma normalde cok takmam ama cocukla zorla is yaoiyorum dedim haklisin kusura  bakma dedi bdaha da olmadi.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende yıkarken aşağıya mecbur su gidiyo ama ben yıkamadan önce haber gönderiyorum eger ıslanacak biseyleri varsa cekiyolar içeriye,kendileri eltilerim olur ama konuşmadığımız halde mutlaka haber ederim 
0 oy
tarafından
Nasıl geliyor
0 oy
tarafından
Uyar tepki göster 
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Rahatsız olduğunu söylemeniz lazım bence de
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Benimde çok su geliyor yıkamadan önce söylüyor komşum çamaşır falan varsa toplar misin diyor o yıkıyor sonra ben yıkıyorum günlerimiz var zaten her günde balkon yikamiyoruz bence şöyle hatta uyar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 554 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 346 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 830 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.