0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ahh arkadaşlar, bir şeyi çok istemek iyi değil. Hep hayırlısı dedik konut kredisi sonucunu beklerken ama ya hayırlısı değil ya da Rabbimin bildiğini biz henüz göremedik. Muhitle ilgili çok sorun yaşadık ama bu akşam artık eşim çıldırdı. 

Evleri gezerken buranın balkonunu çok sevmiştik. Önü açık, ferah diye. Daha önce oturduğumuz yerler hep dip dibe evlerden oluşuyordu. Burada balkonun bir kısmı karşı binaya bakıyor bir kısmının önü boş. Karşı binada ***** bir adam var, bön bön bakıyor. Kadın, erkek farketmez herkese bakıyor. Kaç kere polis geldi evlerine, garip tipler. Ben zaten balkona çıkmıyordum rahatsız olduğum için, korniş taktık düştü tavan yumuşak bir malzeme. Az önce eşim sigaraya çıktı balkona ve şok oldu. Balkona hiç çıkma, ben bu adamla kavga edicem diye. Adam iç çamaşırı bile olmadan, mutfakta yemek hazırlıyormuş. Her şeyi ortada yani, iğrenç herif. Madem öyle gezeceksin perdeni çek. Ne kadar anormal insanlar var. Eşim bir şey dese başı belaya girecek diye korkuyorum. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Igrenc.... rezil pislik
tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Pislik herif iğrenç yaratık sizden başka rahatsız olan varsa imza falan toplayıp atırın onu ya şikayet edin 
tarafından
Biz en üst kattayız, altım boş bizden başka kimse görmüyor canım dairelerini
0 oy
tarafından
Şeyi kopasıca pislik 
tarafından
Tam pislik
0 oy
(601 puan) tarafından
Ay yok artık yani çıplak gezmek ne ev içinde yine yarabbim ateşi kıçın.a vurmuş bunun başına değil...
tarafından
Ya çamaşırıyla gezmek de isteyebilir, perdesini çeksin naparsa yapsın
(601 puan) tarafından
Aynen öyle yani ...bizimde bina yakın karşımızdaki on mt falan var herhalde arka bahçe var balkonlar karşılıklı adam atletle balkona cikiyo diye eşim soyleniyo çıplak düşünemedim yani.peze...nk herif ya
0 oy
tarafından
Töbe estağfurullah nasıl pis insanlar var gezen meleklerden utansın hayasız 
tarafından
Utanmıyor demek canım perdeyi çekse bari kendi naparsa yapsın
0 oy
(14 puan) tarafından

Abi insanlar delirmiş 

tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Öyle edepsizler çok canım kayınvalidemin karşıdaki bayanlarda edepsizce iç çamaşırlarıyla gezelerdi güneşlik çekmeden Allah akıl fikir versin boşuna dememişler ev alma komşu al diye
tarafından
Evet canım insan bu kadarını da tahmin edemiyor yani yuh
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım bak ne yap hergün sabah Felak ve Nas sürelerini oku o daireye karşı üfle niyetinide belirt sonunda kurtulursunuz inşallah bu durumdan
tarafından
Denerim canım bütün mahalleye üflemem lazım :) teşekkür ederim
0 oy
(19 puan) tarafından
Sapık demekki aman dikkatli olun çoluğunuz çocuğunuz varsa sakın sokağa yalnız yollamayın. Sizde eşiniz olmadan fazla cikmamaya çalışın. Allah korusun o tip dısarda da insanlara rahatsızlık veriyordur
tarafından
Hamileyim, ben de düşündüm ya çocuğum görseydi diye
0 oy
(872 puan) tarafından
Tövbe tövbe ya... pislik. Ona demirden iç çamaşırı yapıp kilitlemek lazım ve anahtarını de denizin ortasına atmak lazım. Nasıl sağırın ortasında öyle bia3y yapıyor. Gitsin ormanda yaşasın h.a.y.van gibi.
tarafından
Aynen öyle dengesiz ya perdeni çek naparsan yap niye reklam yapıyorsun
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ay bizim binamızda da komple rahatsiz olduğumuz bir aile var kocası balkonda atletle geziyor ve hergün birilerini toplayip sürekli içki iciyor eyvallah içsin herkesin kendi tercihi ama bizi rahatsiz etmeye başladığı yerde onun özgürlüğü biter yani bir kere konuşmayı bilmiyorlar benim eşim jandarma personeli adamin karısı gelmiş eşime diyor ki ben kazikliyim sen orayi biliyor musun diyor ne kaziklisi diyor dönmüş esim bana g... Kazıklı degilim ya kazıklı köyündenim dedi dondum kaldim esim simdi asla o kadinla muhatap olma diyor.binada herkesin bir olayi var o kadinla adam bizlere pis pis bakiyor balkona atletle çıkıyor elinde raki şişesi hergün ickiciler evine dolusuyor birgün binadaki herkez üstüne çökecek haberleri yok 
tarafından
Onları kim yetiştirdi, onların yetiştirdiği nasıl olacak. İnsanın başını belaya sokarlar bunlar
(1,763 puan) tarafından
Vallaha kınamıyorum yetisik 16 yaşında kizi var binamızın çardağında oturuyoruz cay içiyoruz kizi sütyen le çıkıyor anneee babam misafir çağırmış meze hazırlasın diyor diye sütyenle annesini çağırıyor ve eslerimizde yanimizda yani
tarafından
Aynı mahallede farklı dünyalarda yaşıyoruz, aklım almıyor
(1,763 puan) tarafından
Ev sahibi olduklari için pek birşey yapamıyorlar yönetici konuştu evi satın diye ama 2+1 eve öyle ucuk bir rakam istiyorlar ki satilmiyor bunlarda onu bahane ediyor.kimle konuşsam rahatsızlığımi dile getiriyorum.Ben kiracigim seneye gideceğim Allah kalanlara sabir versin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sapık bence o adam evde bile öyle gezmek günah 
tarafından
Ya ben eşimden görmedim. Çamaşırıyla bile gezmez evde. Hadi gezmek istiyor diyelim perdeni çek naparsan yap
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de öyle asla gezmez. Tövbe yarabbim aramıyorum görün der gibi
0 oy
(6,796 puan) tarafından

:sick: Allah'ım sen akıl fikir ver bunlara. 

tarafından
Amin canım amin
0 oy
(7,431 puan) tarafından
Benımde bı komsum var hıc sevmıyom gunduzlerı kucucuk gurultuden gıdıp ev sayıbıne sıkayet etı ama ben onun hergun cenesıne bagırmalarına uyanıyom okadar cok bagırıyoko cocuklarına sesı yukarı kadar gelıyo ama benim bı ısım olsun evde gurultu yapma dedi cok anlasız birı 
tarafından
Komşu olayları gerçekten büyük huzursuzluk sebebi, Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın
(7,431 puan) tarafından
Aynen hem asadakı hem karsıdakı oda senin komsun gıbı arka bolkona cıkamıyom artık ben camları bıle gece kapatıyom seslerini duymamak ıcın pislikler cok yani
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Midem kalktı  iğrenç şey 
0 oy
(222 puan) tarafından
Sitenin yönetimi falan yok mu onlar bişey yapsa? 
tarafından
Site değil canım mahalle, sokak arası işte
0 oy
tarafından

Pislik yaratık yaa bidaha şikayet edin onu

tarafından
Nereye şikayet edelim canım burada kavga çıkınca bile gelmiyor polis, adam çıplak desem güler kapatırlar
0 oy
(144 puan) tarafından
Benim esim o binaya cöker Hayal bile edemiyorum terbiyesizligin siniri kalmamis millet daha beterini yapiyo gunah nedir bilmiyorlar valla oraya esim Bomba firlatir cok kotu bir durum
tarafından
Adam sıkıntılı bir tip, daha doğrusu evdekiler hep öyle. Bir kere kadın polisle geldi çocuğumu verin diye, adam elinde bıçakla balkona çıktı. Polisler zorla girdi eve bir sürü olay. O yüzden eşimin muhatap olmasından korkuyorum. İnsan değiller çünkü laftan anlayacak tipler hiç değiller. Bir sabah işe giderken yolunu kesseler Allah korusun her şey olabilir
(144 puan) tarafından
Komsular Ile imza toplayin cidden bunu yapin sikayet edin bu ne saygisizlik böyle pis bu insanlar ya Allah islah etsin
tarafından
Komşuların umrunda değil, onlar görmüyor en üst kattayız. Daha 20 tl temizlik parası vermiyorlar imza filan umursamazlar. Eşim muhatap olmasın yeter, benim o cephedeki perdelerim hep kapalı zaten.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yuhhh artik. Ya hani anlik kosarak mutfaktannbi wey alip gittiginde denk gelse onu bile anlicam da durmus yemek yapiyor o sekilde bide perde acik yuhh.
tarafından
Yani perdesini kapatsın içerde ne halt yerse yesin. annesi de o evde yaşıyor. Ya annesi ya kayınvalidesi. Nasıl oluyor anlamadım
(7,791 puan) tarafından
Yaa daha da şok oldum su an..
İnsanlar da sınır denen bir çizgi kalmamais cnm
0 oy
(775 puan) tarafından
Kendi evinizse katlanır cam balkon yaptırın camların üstüne yapışan perdeler oluyo şimdi adı aklıma gelmedi karşısı boş oln tarafını da açık bırakır oturursunuz yoksa adam belli ki aklı yok yani karışmasın eşin sakın Allah korusun 
tarafından
Cam balkon var canım, ben de düşünüyorum camlara bir şey yapıştırmayı. O perdeler veya sabit yapışkan bir şey de olabilir.
(775 puan) tarafından
Hni böyle akordiyon gibi cubuk cubuk oluyo instagram da sürekli karşın çıkıyo ya bulamadım şimdi direk cama monteliyorlar rahat edersin öyle olunca
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bakacağım mutlaka
(775 puan) tarafından
Rica ederim Rabbim iyilerle karşılaştırsın
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yuh yani   bune rahatlık  mağara adamı mı sanıyor kendini circibil 
tarafından
Hiç bilmiyorum ne sanıyor ama insan olmadığı kesin
(6,919 puan) tarafından
Ayıp edep olmazsa bı insanda. Herşeyi yapar

İlgili sorular