0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde (386 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar. Bide sizde çok kanama oldu mu ben adetimin üçüncü günü taktırdım kanama çoğalmadı hiç. Normal ilerliyor. Sonra ne olur bilmem. Bide spor yapmaktan korkuyorum ya kayar eder diye 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her insan bir değil ki bazilarindada hormon bozukligu yapiyor
(386 puan) tarafından
Öyle tabiiki ama bende kanama artmayınca bana iyi geldi diye sevinecektim :)
tarafından
Kendine nazar vuracan:))
(386 puan) tarafından
Aman maşallah diyeyim ozaman :) peki ne zaman ilişki olmalı. Bana ebe söylemiştir belki ama hatırlayamıyorum
tarafından
İstediğin zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takma esnasında ve sonrasında çok ağrı oluyor mu. Diğer günler 
(386 puan) tarafından
Takma esnasında hafif bi ağrı oldu. Alttan muayeneden daha iyi. Adetli olmamızında avantajı oluyor kaygan oluyor o bölge dahada. O gün iki saat çok hafif hissettim ama diğer günler taktırdım mı belli bile değil
tarafından
Adetli taktrdnz yani. Bn randevuyu aldm ama adete denk gelmiyor. Olmadı adet dönemine erteliyim. Tahmini kaç dk sürüyor işlem sürekli gir çık yapılıyor mu çok korkuyorum walla
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kanama olması gayet normal sprialden sonra böyle oluyor ilişkide 10 gün yasak demişti bana doktor 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım taktirdigin günden itibaren 10 gün girme diyor doktor iyice yerleşmesi için fazla kanaman olmayacak en fazla bir iki gün daha artabilir kanaman artmayabilirde onun dışında hiç bir şey olmuyir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sapka (954 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,726 cevap

34,808 kullanıcı