0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sabah YouTube aciyro ha aç ha aç ne bir haberler izliyoruz ne bir filim izliyoruz bunu aç bunu aç yırtıyor kendini yerlere atyor ne yapacimi şaşırdım eşimde bişey izleyemiyor telefon içinde sürekli ağlıyor önceden sürekli istyordu bir ay vermedim unturdum bir iki aldı biriyle tekfinda konusamiyorum ağlıyor ver dye telfina bakıyor kumanda için ağlıyor bı gözü TV de bı gözü telefonda kafayı yiyecem oyincak falan hiç bişey dikkati çekiyor bir iki bakar dağıtır dünyadan haberimiz yok yaa:'( tek çocuk ve üç yaşına basacak :(

23 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
İki çözüm var evden uzaklaştırma yani park anneanne babaanne götürme ikincisi pedagog 
tarafından
Parka ikindiden snra cikaryorim gündüz sürekli istyor maf edyor beni annemin evine gdince mecbur telefon aluyor yada abimn bilgasayari izliuor camlara çıkıyor abimin dolabı sağlam değil aliyro salıyor bütün makinlerin kolunu düğmelerini yerinden çıkardı bı daka yerinde durmuyro hani tehlikeli seyelr var annemin ilacı falan olsun alır bı yerden yer falan
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimki de çok telefona bakardı ben dışarı çıkardım gezdirdm oyun oynattim öyle olunca dikkati dagiliyor
tarafından
Hava sıcak ikindiden snra cikaryroim gündüz çok istyor
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi yemek yemiyordu telefon ya da televizyon olmadan o da aynı şekilde sürekli ağlıyordu 2 haftadır vermiyorum bende çok güzel yemeğini kendisi yiyor şuan aşırı kitaplarına yöenldi günde 4 5 kere kitap okuyorum ona resimlerini anlatıyorum benimki de 2,5 yaşında eşimde öyleydi yeterli ağlamasın kafasındaydı dedim sen asla karışma ben yola getiricem senden destek arıcak yüz verme dedim şimdi eşim de bişey demiyor ben rahat ettim sadece emziği bıraktıramadım onu da bırakırsam tam olacak bence ağlıyor diye sizde vermeyin ağlamayla her istediğini elde edeceklerini biliyorlar çünkü siz ne kadar sabırlı olursanız o da o kadar ağlamanın çözüm olmadığını anlayacak ve durumu kabullenmek o kriz anında dikkatini başka yöne çekin bi kaç oyuncağını saklayın mesela yeni almış gibi getirin beraber oynayın ya da en kötüsü biraz dışarı çıkarın böyle böyle alışacak 
tarafından
Bnm kızımda öyle yemek yemiyor senin degdin eşimde ne olacak ver beş daka baksın artık bıktım ben bir ay vermedim eline misfrlige falan gttik hep eline veryrodu sarzm yüzde yuzdi 0 Ra inene kadr yerinde durmuyro ablamın evine gdince makyaj karı kiriyro karistyor tek tek çekmeceli aciyro annemlere gdince yine aynı dolaplarini tek tek aciyro abimin kitaplik dolabı var zaten sağlam değil sürekli salıyor dagtryor her tehlike nerde kızım orda yemin ederim bazen otryrium agliyorim parka çıkaryorum ne yemek bilir ne uyku eve gidelim dyorum sürekli kosuyro artık döverek eve getruorum millet hepsi camlara bize bakiyro oyuncaklara braz bakar bıraktı bisiklet var braz biniyor iniyor istemiyor zip zıp topu herşeyi var kitab aldık istemiyro bakiyro btti dyor kapatyro elime alamıyorum kitabı ne çiziyor ne oynuyor bı iki bakar bırakır

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eflinn (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 513 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
84 cevap 2,526 göst.