0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (300 puan) tarafından
Kızlar taşınalı 1 ay oldu taşınmadan önce bilmiyordum bizim üstümüz dubleks onların mutfağının altında bizim yatak odalarımız var sabah sürekli çekme sesi ve tak tuk sesler geliyor bir yandan orası mutfak olabilir diyorum ama sabah sürekli kadının çekme ve takur tukur seslerine uyanıyorum üst komşumla konuşmak istiyorum ama sizce nasıl konuşabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oda olsa dikkat etsin derdimde mutfaktan ses her türlü gelir ya ama biraz özenli davranmasını rica etsen dikkat eder belki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamamda orası mutfak yani mutfağa her saatte giriliyor bu konuda ne diyebilirsiniz
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Sandalyedir muhtemelen canım sabah erken kahvaltı yapıyolar herhalde ama mutfaktan ses gercekten de gelir tezgaha bardak bile koysan ses çıkıyor tabak çanak sesi oluyo bir önceki oturduğum ev öyleydi gece mutfakta muslugu açsam ses giderdi duvarlar inca birde gece ses olmayınca sanki çok ses yapılıyor gibi çıkıyor  konuş istersen daha dikkatli olabilir 
(300 puan) tarafından
Canım aslında sandalyesinin altına yapıştrsa ve yere düşürmese sorun olmaz çünkü su sesi falan gelmiyor hiç ben nasıl uyarabilirim tarzında açtım postu ama post amacından çıktı
(2,472 puan) tarafından
Canım kibarca erken saatte ses olduğunu rahatsız olduğunuzu  dıkkat etmesi gerektiğini söyleyeceksin  bu birazda tanımaya yakınlığa baglı kuracağın cümleleri ona göre secersin ki sende bunları biliyorsun zaten dediğin gibi dikkat edilebilir ama bilmiyordur ses geldiğini muhtemelen söylersen önlem alır
0 oy
tarafından
Çok erken saatler de değilse sesler, gayet normal ses gelmesi mutfak adı üstünde orada yaşanıyor yemek yapılıyor günün büyük bir kısmı orda geçiyor biraz halden anlayın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 176 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 852 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 419 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 857 göst.