0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Arkadaşlar moralim çok bozuk aile apartmanında oturmak çok zor eşimin ailesi yan tarafta ev olduguda belli yanda sürekli evlerine istedikleri siparis için benim kapım çalınıyor onları bana soruyorlar tanimadigim elin adamlari kapıyı acmayinca ısrarla caliyorlar kayinpederi ariolar disardan sesi gelio ona ulasamiyorlar bana soruyorlar kaynanam evde bahcede sürekli hicmi duymuyor ev dipdibe zaten evde esim yokken elin adamlariyla muhatap ettiriyorlar beni esime dedim annesini uyardi hamile halinle esimi rahatsız etmesinler söyleyin insanlara kağıt yapistirmis kayinpederin teli onuda gitmis evin dıştan tarafına yapistirmamis gelen direk kapıma geliyor sabah sabah oluo hep bide genelde musait olurum olmam ben ne yapacam ne olur bir care bulun bana

5 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Eğer arar sorarlarsa kapıyı çalarlarsa bir daha açma hadi kapıyı çalan hırsızsa geri dönsün gitsinler siparişi kendileri alma gibi. Bi hakları var gider alırlar açma derlerse neden gelmedi neden açmadın falan bende bilmiyorum ya da uyuya kaldım falan evde değildim v.s uydur geç bir daha yaparlarsa bi daha alma alışsınlar bak nasıl adam oluyorlar
(80 puan) tarafından
Yani açma sesini çıkarma diyorsun özellikle mi yapıyorlar sence kaynanamlar böle beni strese sokmak falan bu zamanda
(984 puan) tarafından
Bilerek rahatsız etmek için yapıyorlar canım belli zaten
(80 puan) tarafından
Gidip boğasım var hatta gidip saydırmak istiyorum esim yokken yapsammiki
(984 puan) tarafından
Kız boşver aman eşinle aranı bozma hiç belli bile etme sadece siparişleri gelen ne varsa alma sana derlerse haberin yokmuş gibi davran eşine bu lafıda derlerse sende bizim eve gönderiyorlar bende ne bileyim sipariş veriyorlaemı demiyorlar da de bende bilmiyorum bu aralar uyuyorum da de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bidaha açma isterse bir saat çalsn . Bir iki derken bak bakalım nasıl kendileri derdine dusuyorlar
(80 puan) tarafından
Haklisin cnm Bn ***** gibi kimoda dedim
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Kapıya yazı asardım ben olsam veya duvara 

Bizim de evlerimiz dip dibe mesela bide benim giriş plastik kapıyı kitliyorum çok bağırıp çağıran olursa cama çıkıyorum 
(80 puan) tarafından
Asti cnm esim ama ailesinin evinin içeriye kısma asmis ondanmi fayda etmedi adamlar oraya girmio
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Çalsın çalsın gitsin hiçte keyfini bozup açma. Geirisini kendileri düşünsün 
(80 puan) tarafından
Haklisin cnm neden böle bu eş aileleri Bn kendi anamdan babamdan hiç cekmemisim ya onu farkettim onlarinda torunlari sonucta hicmi düşünmez insan bide huysuz doğarsa bu stresten ağlamasını da duyup evlerinden laf dicekler birde o dert cikmasin diye çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Kendi zilini iptal et bence
(80 puan) tarafından
Zilim yok cnm kapim calinio

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aynur236 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 208 göst.
27 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Umut un annesi (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 443 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,421 cevap

34,778 kullanıcı

...