0 oy
206 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben ergenlik döneminde buyan vücudum tüylenme var genç kız oldum kadın doğuma gitim ve birde lazer başladım kadın doğum normal dedi lazer devam etim Alex girdim .ama pek etkisi olmadı nasip ya evlendim sürekli ağda yaptım kuaför gitim öyle idare etim ama şimdi bir bebeğim oldu doğumda duzelir diye düşündüm hormonlar vesaire veya kıst artık ne varsa doğumda temizlenir diye düşündüm oda etki etmedi bulunduğum yerde tekrardan lazer başladım ek lazerlere beraber 1,1bucuk yıl devam etim ama oda nafile sürekli doktor doktor gezdim bana bu seferlik kadın dogum hapı önerdiler bende kadın doğum hap araştırdım bazı kişilerde tüylenme yapmış sinir baş ağrısı gibi şikayetler varmis ben şimdi kara kara düşünüyorum ne yapacagim eşimden cokk utanıyorum , aşırı üzülüyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum lütfen bana bir fikir verin ben ne yapayımm
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Karinca yumurtasi yagini duymustum
(1,798 puan) tarafından
Pek bilgim yok ama bi araştır sen daha etkili bilgi alabilirsin
(494 puan) tarafından
O karınca yumurtası değilde yağı diye duydum ben canm karınca yağı yanii ama oda çok günah bende arastirmistim
(1,798 puan) tarafından
Karınca yumurtası yağı diye geçiyo canım günahı şöyle eğer yuvalarını bozup yumurtasını alırsan mış ama o aktardan aldıklarımız zaten yapan yapmış yapcanı
(494 puan) tarafından
Ewet iste yuvalarini bozup hayvanları mahvediyor lar canm ona alet olmamak gerek elimizden geldiğince
(1,798 puan) tarafından
Biz onu almasakta onlar yapmaya devam etcekler ama malesef ki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 318 göst.
0 oy
3 cevap 240 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aynur236 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy