0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Ben artık bıktım ya vallahi dayanamıyorum 7 aylık hamileyim sürekli sorunlu sıkıntılı bir hamilelik oldu hala da devam ediyor 1 yaşında da bir oğlum var devamlı hasta ya soğuk alıyor ya ishal oluyor ya ateşleniyor ya diş çıkarıyor ama hiç iyileşmiyor hiç devamlı mızmız devamlı halsiz sürekli doktordayız gece gündüz uyku yok kimsede durmuyor benden başka kimsenin ilgilenmesine izin vermiyor canımdan bezdim artık en azından doğuma kadar ortadan kaybolmak istiyorum. Zamanı geri alabilsem yemin ederim evlenmezdim babamın evinde yaşlanırdım.

10 Cevaplar

+7 oy
(1,573 puan) tarafından
Ne o 1 yasındakı nede 7 aylık karnındaki bebek glemeyı ıstedı dunyaya sen ıstedı sen esınle karar verdın yada yaşadın bırseyler kı geldı boyle soylemek sıtem etmek cok yanlıs ısyana gırıyor bunalabılırsın ama soylemlerıne dıkkat et cocugun 1 yasındayken 7 aylık hamıle ısen bunun sorumlusu o cocuklar degıl sızsınız 
tarafından
Kız öyle deme insan bişeyler istiyor ama başımıza neler geleceğini tahmin edebiliyomuyuz .Hamile bide hamileyken hayat çok zor
(1,893 puan) tarafından
8 aydan sonra diş çıkarmaya başladı o günden beri hep hasta artık kaldıramıyorum. İlk hamileliğim sorunsuzdu bunda ne kanama bitti ne düşük tehlikesi geçti daha hala iğnelerle ilaçlarla duruyor çok yıprandım artık çok
(8,358 puan) tarafından
1 yaşında kızım 32 haftalık hamileyim aynı durumlardan bende geçiyorum ama hiç bu kadar isyan etmedim sizde etmeyin sabır sabır sabır
(1,573 puan) tarafından
olabılır hamıle kalınca yada kalırken bunları goze alıyoruz zaten ben kızımın dogumunda 3 ay hastanede yattım son aylarda  erken dogum rıskınden ama ısyan dogru degıl
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Bunalıma girmiş bacım Allah yardmcn olsn bol bol sabır çekk 
(1,893 puan) tarafından
Ya kendime ya çocuklara zarar vermekten korkuyorum artık ben ondan daha çok ağlıyorum
(880 puan) tarafından
Dogduktn sonra gor sen bende senin gibiyim cnm bırı 2 yasında bırı 10 aylık boku yemısım rezılıgını cekıyrum ve cıldırmak uzereyımmmmm
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Daha çok küçük canm sabırlı ol geçer bugünlerde 
(1,893 puan) tarafından
8 aydan sonra bu çocuk hiç düzelmedi artık fiziksel yorgunluktan geçtim psikolojim kaldırmıyor
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çocuğunuz kaygılı bağlanmış yada siz çok kaygilisiniz çocuğa geçiyor sürekli hasta güvenli bağlanmayı denemelisiniz istemsiz bir çocukmu ikincisi bunlara bakmak lazım Adem güneşin videolarını izleyin arka arkaya çocuklar zor Allah yardımcıniz olsun 
(1,893 puan) tarafından
İkinci plansızdı. Oğlumda kaygılı bağlanma olduğunu sanmıyorum diş çıkarana kadar çok iyiydik hatta son 1 aya kadar bensiz yemek yer uyur oyun oynardı arkamdan ağlamaz yanında olunca devamlı kucak istemezdi şimdi tuvalete giderken bile arkmdan ağlıyor asla kucağımdan inmiyor. Doktor belinde siyatik var ağır kaldırma dediği için fazla almamaya çalışıyordum ama tam tersi oldu inmiyor hiç
(252 puan) tarafından
Ben Hamileliğimde çok kaygı sıkıntı çektim.dogum yaptım 3 ay boyunca çok zor dönemde geçtim oyüzden oğlumda çok huzursuz benden başka kimseye gitmez şimdi yeni yeni iyi olduk
0 oy
(341 puan) tarafından
Allah büyük dert vermesin rabbim daha büyük hastalık vermesin sabret şükür et canım hamilelikten dolayı bunalıma girmiş olabilirsjn sabırlı ol benim de kızım sürekli hastaydı bı gün evde 10 gün hastanede a çok şükür ki artık 2 yaşını doldurdu eskisi gibi değil 
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Soylemnlerin isyana giriyor o zmn bekleseydin bir yaşındaki bebek en az 2 yasidna yeni hamile kalsaydın o daha 4.5 aylıkken hamile kalmışsın onada yazık ediyorsun daha bir yaşında bebek o bunun sorumlusu o değil sensin eşinde değil neden eşin değil nede olsa 9 ay taşıyan doğuran bakan emziren büyük bebekle uğraşan o değil sen istemissin onun canına minnet her hamilelik aynı değil ilk hamilelik güzel geçti diye buda öyle olacak diye bir şey yok benimde ilki iyiydi ikincisi hastaneden çıkamadim kaç tane sorunum oldu pskolojim alt üst oldu neyseki o zmn kızım 3 buçuk yaşındaydi rahattim
0 oy
(22 puan) tarafından
Bunları bir çok anne yasıyor anne olmak kolay degl isyan etmek yerine şükür et ya hiç çocugun olmasaydı Allah vermeseydi yada daha buyuk imtihanlarla verseydi onları dusun şükür et haline
0 oy
(7,308 puan) tarafından
Ah ah ne evlilik nede çocuk bana göre değilmiş varlıklarına bin şükür ama insanda sabır diye bişey kalmıyor bende iki tane bide Allah'ım deliriyorum hergun ,hergun başka bı bahane ağlamak için kavga etmek için yoruldum valla bende 
0 oy
tarafından
Yaranı desmek istemiyorum ama burda hiç unutmam birinin sitem ettiğini okudum kaç ay önce 3 yada ,4 çocuğu vardı ucuz hamileydi feryat ediyordu nasıl bakicam evlatlarımi nasıl birkaicsm hiç istemiyorum gibi malesef doğumdan sonra ikisi vefat etti bak ettiğiniz kelimelerin nereye gittigini nolur sorgulayın o annenin ciğeri nasıl yandı tahmin bile edemiyorum 
0 oy
(252 puan) tarafından
Benimkide öyle sürekli mız mız kimsedede durmuyor çözümü dışarı parka çıkarmakta buluyorum çocukların içinde uysal oluyor dışarıda bende rahat nefes alıyorum . Ayy sen nasıl cesaret ettin 2.ci çocuğu yapmaya tövbeler olsun ben korkuyorum 2 .ci çocuk yapmaya daha biri ile  baş edemiyorum 2 ciyi düşünemiyorum bile.Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 766 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 1,064 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,129 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.