0 oy
1,190 göst.
Diğer kategorisinde (2,417 puan) tarafından

Bana ekmek falan hariç 50 lira bırakıyor. 1 haftadır günlük ,50 lira alıyorum. O da sadece abur cubur için. Ki her gün de gitmiyoruz markete. :) 

Asgari ücret zamlaninca bende zam isterim diyorum :D

Siz ne kadar alıyorsunuz günlük? 

71 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
maaşını çeker karttan yapılacak işler kadarını kartta bırakır 500 karta atar 1000de buluşun diye verir 200 300 de cüzdanına köy diye verir ama verdiği bini hiç harcamam ya diğer aya kalır kira parasına eklerim yada  birikim market işlerini o yapar ben karismam çıkarsam pazara cikiyorum hemen üst sokakta 
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Herseyi o yaptığı için sadece evde para bulunsun diye 100 200 bırakır bisey lszim olduğunda gider beraber aliriz
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm eşim maaşı yatar 2500 lira kredi kartımı öder 2500 harçlık verir hemde karttan harcarim 5 bin eder onun harici tüm parası bana gider sen harca der ev akisverisi herşey bende parayı kartıma yollar ayı döndürüyorum 
0 oy
(9,008 puan) tarafından

Benim kendi maaşım var ama eşim de gönderir hesabıma sağolsun :D

0 oy
(289 puan) tarafından
Günlük değilde bazen o bırakır bazen ben isterim öyle belirli bir bütçemiz yok ne zaman ne kadar lazımsa verir bırakır sağolsun canım kocam
0 oy
tarafından
Kendi maaşım var ama yinede verir eşimde 
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Ben bu yıl kendimi aştım

Günlük değişir 200 -500 arası 

Eskiden toplar birikim yapardım bu ara sıfır

Neyse dün başladım bklm 
0 oy
(210 puan) tarafından
Her ay hesabıma 2000 atıyor evin masrafları market pazar çocuk masrafları ekmek herşey eşim alır o para bana tek hatta kendime bişi alırken bazen ondan alırım 
0 oy
(163 puan) tarafından
Mantık aynı bende de zam olunca bende zam istiyorum eşimde bana hiç zam gelmiyor hep sana der :) söyle soylim maaşın yarıdan cougunu bana atar ben onun içinden alınacak alır fatura öderim bazen alınacaklar o o alır falan gerisi bana kalır 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Sukur aliyosun 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım günlük durmuyor ki zaten eşimin kartı bende market gelir gider abur cubur dahil alıyorum normal harclikta 1500 veriyor aylık 
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Çalışıyorum param kalmayınca zorla alıyorum ibtiywcim kadar az cimridir koca benim sksksks
0 oy
(396 puan) tarafından
maasi alinca kendine nakit ayirip kalanini hesabinma atiyor.evin her masrafini ben hallediyorum.Ne harcadigima karismiyor.Elden geldigince birikimde yapiyorum.
0 oy
tarafından
Bütün paralar bende birikir canim aldığı gibi getirir hesap kitap yaparız borcu harcı öderiz geri kalanı bende durur:))
0 oy
tarafından
Ben veriyorum ona gunluk 100 bazsn 50 :)) maastada faiziyle geri aliyorum tabi
0 oy
tarafından
O bırakmaz ben ne kadar istiyorsam alırım evden genelde alıp biriktirim öyle bir huyumvar 
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Ben kumbara parasi gunluk 50 yada 100 ayrica 30 lira yeterli olur herseyimizi kendi getirir zaten kurban olduğumm
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Ben eşime sigara parası veriyorum hesaplar bende çünkü :) ben de kıyafet falan çok alıyordum çok şükür azalttım 
0 oy
(48,804 puan) tarafından
param bittikce alirim aylik yatinca fazla verir o biter yine verir bazen ay sonu bakarim zor gelecek istemem idare etmeye çalışırım o zamanda Allah razi olsun babam aylik almis oluyo her aylikta bana harçlık verir kizimi gordukce para verir onlarla idare ederim
0 oy
(524 puan) tarafından
Kartından banada çıkarttı onu kullanıyorum.

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 663 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 498 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,713 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 945 göst.