0 oy
1,701 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bana harçlık vermiyorne yapsam olmadı

68 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Sabah masaya 10 lira bırakmış :D. Parayı görünce fazla bırakmissin. 5 i ni geri alaydın dedim.      

Benim emekli maaşım var hiç istemiyorum gibi birsey eğer maaş kartım ondaysa isterim ya kart ya haslik diye 

(6,827 puan) tarafından
Canim yanlis anlamassan bisey sorcam emekli maasin nerden baglandi bi kac yorumunda denk geldim mrk ettim
tarafından
Malulen emeklilik benimki cnm.
(6,827 puan) tarafından
Anladim canim saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kart çıkarttır. Her ay iste oraya yatırsın. 
0 oy
(15,699 puan) tarafından

:)Çocuk değilim harçlık versin ihtiyacım oldukça isterim.vermek zorunda yada ihtiyacımı alır gerek kalmaz istemeye 

(2,257 puan) tarafından
Yürü be fato :))
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Özellikle çıkarıp vermez. Unutmadığım sürece cebinden çıkarırım 
0 oy
(301 puan) tarafından
İhtiyacım olduğunda kendim bırak diyorum onun dışında kendi de sorar ztn ki bilirde olup olmadığını 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Para bende lazım oldugunda alırım ama tabi eşime sorarım yine harcıyorum diye 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kartim.vardi kapandi. Evin tumm herweyini alirr aylik alincada 200 lira veriir o kadad. 
0 oy
tarafından
Kredi kartım var üstelik her gün 100 TL bırakır sagolsun
(485 puan) tarafından
Askeri ücret aliyo evde durarak☺️
tarafından
ahahh aynen shxhd tabi doğruysa
tarafından
Eşim askeri ücret ile calismiyor canım emlak işi ve Carrefour migros elektrik ekipmanlıgı yapıyor neyine yalan söyleyeyim elimden alan mi var sanki soru sorulmuş bende cevap vermek istedim herkesin kazancı bir değil Allah herkesin kesesine bereket versin
tarafından
yok cnm zaten eşine demedi sana dedi asgari ücret alıyo diye djcjx
tarafından
Sende tabi doğruysa demişsin ya yalan söylememi gerektiren ne var ki yalan söyleyeyim burada
0 oy
tarafından
Ben söylemeden verir bitmese bile her ay bellidir maaşını alır hemen gelir bana verir 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Maaşım var no problem ama pandemi sebebi ile sıfır harcama bende kart da artık beyimde duruyo okul zaten kapalı
0 oy
tarafından

Ben eşime para veriyorm :D maaş kartı kredi kartları bbende durur. Bir ihtiyacı olursa gelir ister benden

(13 puan) tarafından
Senin isin iyiymis kiz darsi basima
0 oy
tarafından
Senin için ne diyebilirim bilmiyorum. Bu sanırım kişilik meselesi. Biz evlendiğimizden beri hiç harçlık olayı yok para ortada ihtiyacı olan ihtiyacı kadar alır. Herkes hesabını kitabını bilir. Ben çalışmıyorum ama elime para geçtiğinde genelde ailem tarafından olur o zaman da eşimden sakınmam. 
0 oy
tarafından
Ben para isteyemiyorum maaşı alınca hesabıma atar ordan kullanırım ☺️ kredi kartida bende zaten 
0 oy
(536 puan) tarafından
Yani kartım var ordan harcama yapıyorum harçlık adı altında bir şey yapmaz kendisi ne istesem alır veya kendime harcamam için bütçe ayırır
0 oy
tarafından
Çalışmıyorum bana önceden verdiği harcamadigim varsa ben ona veririm :d
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Ben esime veriyom 
(16,504 puan) tarafından
Ahahhaha sevda yaa :))
0 oy
(964 puan) tarafından
Nakit olarak param bittikçe koyar ama kredi kartı bendedir genelde de zaten onla alıyorum aldigimi sen de öyle yapabilirsin 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Her hafta düzenli nakit verir. Onun dışında ev ihtiyaçları için kredi kartı var bende durur ne gerekiyorsa alırım. İlk zamanlar nakit vermiyordu. Ben çalışacam iş bakıyorum sende bak bana göre bişeyler dedim. Çalışmayayim diye pazarlık yaptı şu kadar vereyim dedi olmaz dedim fiyatı artırdı kabul ettim. Salla başı al maaşı oldu durum:) 
0 oy
(140 puan) tarafından
Geçen gün bunun savaşını verdim ve galip çıktım :D her ayın 30unda verdiğim karta yatıracak çok şükür. 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Parayı getirir bana verir zaten

İlgili sorular

0 oy
71 cevap 1,184 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 662 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 494 göst.