0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kızlar ben bugün spirali çıkarmaya gittim doktor bana rahim ağzı kanseri testi yaptı acaba bu rutin yapılan bir şey mi bir şeyden mi şüphelendi anlamadım kafamada takıldı 

8 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızlar bir bakın ya 
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Spiral de yapılıyor mu bilmiyorum ama ablam da vardı o hiç öyle birşey demedi sen başka bı şikayet soyledinmi neden yapıyorsunuz deseydin keşke doktora eminmisin bide belki smear testi yapmistir
(7,376 puan) tarafından
Sordum ama yapacaz dedi bir şey demedi net 2 hafta sonra sonuç çıkar dedi
(163 puan) tarafından
Para odemediysen muhtemelen smear testi yapmış canım zaten onu 6 aya bir yaptirmamiz laizm
0 oy
tarafından
Rutin rutin. Ben çıkardım spirali rahimde şekil bozukluğu oldu için sezeryan yerime battığı için. Ama bana çıkarırken değil takarken yapılmıştı test.
(7,376 puan) tarafından
He anladım rutin yani dimi canım şekil bozukluğu falan yokta çocuk düşünüyorum bugün soyleyincede korktum
tarafından
Yok canım rutin sordum ben. Ben ilk çocuk düşündüğüm zamanlar hastaneye gidip geliyordum olmadı iki yıl. Yılda bir kez olmak üzere iki kez yapmışlardı o zaman da. Yaşımda gençti 24 25. Yaşla ya da rahatsızlıkla alakalı bir durum değil canım. Bakanlığın talimatıyla yapılıyormuş her yetişkin kadına yılda bir kez.
(7,376 puan) tarafından
Bende 26 yaşındayım korktum valla saolsin canım içim rahatladı ya
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızlar bir bakın şekerler
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bende sprial kontrolüne gittiğimde doktor hiç yaptırdın mı 30 yaş ve üzeri için öneriyoruz demişti rutin birseymis 
(7,376 puan) tarafından
Ben 26 yaşındayım canım bide korktum açıklamada yapmayınca saolsin içimi rahatlattin
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Yoooook hayatta cikarmaammmmm Allah korktuhguna ugratmasin canim
(7,376 puan) tarafından
Amin canım rutinmis herkes öyle diyor
(17,924 puan) tarafından
Elhamdulillah o zaman ❤️
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım bir an korktum ama rutinmis için rahatladı doktorda açıklamamisti tam
0 oy
(920 puan) tarafından
Yapılıyor rutin birşey. 30 yaşını geçen her kadına yılda 1 ya da 6 ayda 1 yapılan bir uygulama. Geçen arkadaşım oğlunu asiya götürdü ondan da istemislerdi
(7,376 puan) tarafından
Kız ben 26 yaşındayım korktum bide doktor bir şey demiyince neyse içim rahatladı
(920 puan) tarafından
Valla bildiğim 30 yaş üstü yapılıyor ama sen hazır spirali çıkarırken o arada yapmış olabilirler 30 üstü artık risk başlıyor ama daha küçüklerde de çıkmayacak diye birşey yok bence öyle yapmışlardır kendileri bebek.dusunuyorsun diye. Bir de acıtan birşey mi o test merak ediyorum da :D
(7,376 puan) tarafından
Evet canım bebek dusunuyorum bide 3 yıldır spiral vardı çıkaracak yarın  yok test acıtan bir şey değil de sonradan hem alttan normal muayene hem parça hem ultrosonla baktılar eve gelince karnım agrirdi biraz
(920 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun bebiş de en güzel en hayırlı vakitte ailenize dahil olsun insallah ❤
(7,376 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Niye cikarttirdinki.

Evet rutin
(7,376 puan) tarafından
2. Ciyi düşünüyoruz canım ondan gittim çıkarmaya
tarafından
Ay iyi bari güzel haberlerini alırız ins
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 532 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,766 puan) tarafından soruldu

381,688 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...