0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben yarın gidecem adet oldum beşinci gunum denk geldi ama bir ay önce kan talili yaptrrdim kansızlık vs çıktı ilaç iciyirum gebelik testi de yaptım bir iki gün önce kan verdim adet oldum yok zaten direk çıkaryorum doktor yoksa talil falan istermi bilen varsa? Yaridmci olursanız sevinirim 

6 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
Tahlil istemez direkt çıkarır 
tarafından
Dimi istedede veremem zaten adetim
-Reklam-
0 oy
(2,706 puan) tarafından

Tatil diye okudum :Ddiyorum ne alaka :D:D

tarafından
:) istemez dimi
(2,706 puan) tarafından
Hiç bilgim yok canım malesef :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben geçen ay çıkardım adetliysen tahlile gerek yok 
tarafından
Saol cnm cikardim
(4,758 puan) tarafından
iyi canım hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(3,469 puan) tarafından
2 hafta önce çıkarttım tahlil vermedim 
(3,469 puan) tarafından
Nasip bakalım
tarafından
Vala hayrlisi benm de yoğun kanszlik vitaminszlik falan çıktı hazirandan beriridir ilaç içiyorum eylüle kadr icecem vala Allah yardım etsin vücudum çok agryro bacakalrim falan
(3,469 puan) tarafından
Benim de öyle  sürekli başım dönüyor  kan vermeye fırsat bulamıyorum
tarafından
Kız ver benm hep uykum geliyordu elim ayağım titriyor du bacaklarim agryor falan ilaçlar baya iyi geldi rengim sapsarı olmuştu resmen
(3,469 puan) tarafından
Bu hafta gidicem
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Zaten adetlisin 2 gün önce kan verdiysen istemez direk çıkarır 
(7,376 puan) tarafından
Evet canım benim de 11 inde çıkaracak
tarafından
Hadi hayrlsii olsun cnm vala şükür kurtuldumm
(7,376 puan) tarafından
En iyisini yaptın darısı benim başıma
tarafından
Çıkarırsın insalalh bna ilacda yazdı vala ben içiyorum dedim ama vala.olsun yine mutlaka kullan dedi
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(985 puan) tarafından
Bende kanama yaptığı in çıkarmak istemiştim o zaman tahlil istedi. Ama sende istemeyebilir çünkü benimkinde spiral mi kanama yapıyor yoksa başka bir şey mi diye bakmıştı 
tarafından
Çok yapyprmu cnm benim önceden çok oluyordu her ay kan lekesi goryordum  bu sene çok yok ama kaşık ağrısı var baya vajina ağrısı baya oluyor sanki çıkacakmış gbi bacaklqrim çekiliyor
(985 puan) tarafından
Bende aşırı kanama yaptı. Çocuk bezi takıyordum hatta düşünün ve 15 gün sürüyordu. Ağrılar da cabası tabi. 6 ay dayan dediler dayanamadım. Kasımda takıldı martta çıkarttım.
Bi gün kızım çok ağlıyor yanında pedimi değiştireyim dedim sabah kalktığımda üzerim hep kan olmuştu. Afedersin üzerindekileri aşağıya indirmemle kanın yere boşalması bir oldu. O an aklımdan gitmiyor hiç neye uğradığımı şaşırdım. Sonra daha beklemeden çıkarttım. Mart 20 den beri geri çekilme var sadece
tarafından
Ayy benn de adete yakın maf oluyorum belki vajina çıkacak gbi oluyor gttim çıkardım vala bacakalrim agryor belim agryor bir kız gelmişti oda dedi bir yıldır takılı kaşık ağrısı kanama var çok kötü oliyorim bana yaramadı dye ben üç yıl dayandım dahada takmam ha olurda korunsam hap kullanırım napayım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek2844 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.

379,186 soru

11,350,639 cevap

34,818 kullanıcı

...