+3 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Kendi postlarim için demiyorm sadece ama genel olarak okuduğum çoğu postta görüyorum. İnsanlar buraya dertleşmek için veya birşey sormak için yazıyor size tuhaf gelebilir, saçma gelebilir, yorum yapma zorunluluğunuz yok insanlara babanızın kızı gibi yorum yapma kafanız çok tuhaf sert sert konuşmalarınız sacmami geldi sorusu yazmayın zorla yazdırmiyor kimse 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tamam          
(163 puan) tarafından
Okey.
tarafından
Hahaha ☺️☺️☺️yerim seni.
Bencede PEKİ☺️
tarafından
Ne diyelim bacım her şeyi de burda kendinize dert etmeyin yahu ☺☺☺
tarafından
Aynen tamammmmm
tarafından
Mervesu ☺☺❤❤
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
Noldiii kizzz 
(163 puan) tarafından
Genel ya sabahtir post okuyorum o ona yazmış ne tuhafsin böyle yapilirmi biri diğerine yazmış gerçekten sizi anlamıyorum sen nasıl böyle yaparsın bilmem ne yahu dertlesmeye yazıyor kadın yazıyoruz yargıla diye değil
(809 puan) tarafından
Doğru haklisn beybi❤️❤️
0 oy
(15,765 puan) tarafından

Yani post açılıyorsa yorum yapılmalı. He su var saygı çerçevesinde yapılmalı çoğu bunu düşünmeden yapıyor buda yurdum insanimin en kotu özelliği. 

Ama bunu açtın diye de şimdi yine sert konuşulacak :ermm:

(163 puan) tarafından
Ben alinmam kimseyide takmam genel bir değinmek istedim burası genelde dertleşmek gibi bir platform yani zaten önemli soruları diğer bölümde soruyoruz insan kalbi kırmaya gerek yok :)
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Post aciliyor her turlu yoruma acik olunmali ...bazilari hakediyor mesela kendi fikrim ayri post acanlara da ben soylerim genelde bu ortam olusturmaktan baska bir ise yaramaz cunku herkes ne yapacagini bilecek yasta 
(163 puan) tarafından
Post laf yemek için açılmıyor ki benim okuduklarım genelde normal sorular veya dertlenmis yazmış sen bu kafayla gidersen diye başlıyor karşıdaki zaten kalbi darlanmis gelmiş buraya ben dert etmem kimseyide takmam ama değinmek istedim şahsen ben genelde derdim olduğunda sıkıntıdan duramadigimda ve kimseye ablatamadigim şeyler olunca buraya geliyorum yargılanmak hoş olmuyor
(13,841 puan) tarafından
Ben hakedene dusuncemi yaziyorum ...dertlesmek icin acilan postlar ayri tabiki ama dedigim gibi milyon tane insan var kimseyi degistiremessin
(163 puan) tarafından
Tabi değiştirmek içinde demedimki zaten değindim sadece
0 oy
tarafından
Niye öyle diyosun hayatım yoks a nerden sinir çıkaracaklar :)  hazırda bekleyen çok 
(8,937 puan) tarafından
Hele 2 kişinin yorumu var ki şeytan diyor al duvara çak ikisinide
tarafından
İkinciyi gormedim
(8,937 puan) tarafından
O işi yapacak köyde başka yer yokmuymus yorumu
tarafından
Kışkırtmalara gelme de çok sinir bozucu sanki görümce postu
(8,937 puan) tarafından
Her geçen gün etrafimiz ruh hastalarıyla çevriliyor
0 oy
(2,433 puan) tarafından
Farkındaysan bi kaç hesap var öyle olan çoksa popülerler maşallah birbirinden güç alıyolar onların yorumları görünce yine ne halt yazmış diyom :D
(163 puan) tarafından
Onu merak ettim bak kim acaba :)
tarafından
Kim Kız o :D aydinlat hemen
(2,433 puan) tarafından
Yok kaos istemiyom aşkolarr :D
(163 puan) tarafından
Hahah tamam peki biz gözlemleyip bulalım :)
tarafından
Hıh olmadı şimdi :D

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 620 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elif kaymaz (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 610 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 387 göst.
0 oy