+2 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Burda birbirmze yardımcı olmak için varız öyle değilmi peki biri önemli bir soru sorduğunda Niye bakmıyorsunuz, konu eş, kaynana, vs oldumu herkes maşallah anında cevap veriyor profesör gibi ama Öbür türlü önemli bir soru sorunumu dikkat ediyorum kimse fazla bakmıyor bile...

23 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet bnmde dikatimi cekti puanı cok olanlara cogunluk yorum yapiliyor
(54 puan) tarafından
Evet canm söyleyincede herkes tepki veriyor bu defa :)
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bir önceki sorunu gördüm bilmediğim icin yazmıyorum çoğu kişide öyle bilmedikleri icin yazmıyordur canim. Mesela avrupa yakası icin sorsan yazardım. Bilipde yazmıyorlarsa bu onlarin ayibi kuzum. Fazla takılmaa boşver
(54 puan) tarafından
Canm ben sadece kendim için söylemiyorum tabikide insan bilemeyebilir  ama burda binlerce insan illaki biri değil biri bilir.
tarafından
Bekle bakalim canim belki bilenler yazar. Olmazsa gebelik bölümune yazarsin
(1,661 puan) tarafından
Aynen bazende aynı yorum yapılmış oluyir o yüzden yazmıyorum
tarafından
Ama herseyede yorum yapılmamalıdır kaynanana o bu demişin onlarda genele hayatta herkesde olan şeyler olduğu için yorum yapiyor iyi yada kotu
0 oy
tarafından

Aç bakalım bi gaygana örümcek postu deney yapalım kızz kaç yorum gelecek şaka maka biyana ama şimdi bilmedikleri bişey olmayınca ne yazacazki misal tahlil sonucu atıyolar bilemem ki yanlış bişey dersem vebali bana olur oyüzden bilemediğim konulara atlamıyorum

(54 puan) tarafından
Ya tabiki bilmedigimiz soruya cevap veremeyiz elbette ama bir şekilde yardımcı olabiliriz burda herkes doktor değil tabi
tarafından
Veririz Birdahakine bildiğimiz konu olunca
0 oy
tarafından
Şahsım adına söyleyim ayırt etmeksizin bu platforma girdikce bakar yazarm kişi yada soru takintm yok cqnm
0 oy
(48,735 puan) tarafından
buna fazla takılmamak lazim 

ben girdigimde en üstte hangi postlar varsa onlara bakiyorum hastalikla ilgili bilgim yoksa gecmis olsun yaziyorum  banada genelde cok kisi yazmiyo sorun degil ki
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bence kimse cevap vermek zorunda değil   fikrim olduğu konulara cevap veriyorum ama bilmediğim konu hakkında yorum yapmıyorum ..
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bu bölüme değil gebelik bölümüne yazarsanız yardımcı olunacaktır. Burası sohbet bölümü. 
0 oy
tarafından
Bilmediğim şeylere yazmıyorum canim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla sazan gibi her posta atlıyorum.. Üzerime alınmadım o yüzden. Gözden kaçırdığım olabilir ama her posta yorumum var. :D burası olmasa can sıkıntısından geberiridim
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kuzum post hakkında bilgim olmadığı sürece cevap veremiyorum eminim diğer arkadaşlar da öyledir yoksa neden yazmayalım 
0 oy
tarafından

İlk bebemm bildiğim şeyleri yazıyorum :silly:

0 oy
(3,836 puan) tarafından
bilgim varsa yazıyorum. ama bilmediğim ya da emin olmadığım şeyi yazmıyorum + veriyorum genelde fikrine katıldığım birisi varsa. onun haricinde bazi postlara yazmak bile istemiyorum mesela kararını vermiş buraya soruyor ya da yanlış birsey ama buraya sorup onay almak istiyorlar yani öylesine de yazmaya gerek duymuyorum cogu zaman 
0 oy
tarafından
Şimdi de bu postlar moda oldu ya bilgi olunca elbet paylaşılır canm
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Anadolu yakasinda oturmuyorum canım o yüzden bilgim olmadığı için yazmadım. Sorun bilgiye dayalı bu yüzden cevaplar az. Kaynana postları yoruma dayalı o yüzden yorum çok burda bı anlaşalım önce boşuna kimseye sitem etmeye gerek yok
(54 puan) tarafından
Canm benm yukarıdada belirtti zaten sadece kendim  değil bu sorun genel olarak var.
(14,036 puan) tarafından
Bende seni baz alarak söyledim çünkü bu sürekli yapılan bir sitem bilgimiz yok ne yapalım ne yazalım yani
0 oy
(282 puan) tarafından
Valla tam iç sesimsin genelde soru seçiyorlar bence 
(54 puan) tarafından
Doğruları söyleyince milletin zoruna gidiyor işte:)
(282 puan) tarafından
Aynen öyle şekerim
0 oy
tarafından
Ben bilgim olamdiginda yazmıyorum 
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Son sorduğun soru benjm cevap vereceğim bir soru değil ben bursaliyim
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çok takılıyorsunuz

0 oy
(44,748 puan) tarafından
Yok bence öle düşünme az önce sadece pisikle ilgili bı post açtım 28 cevap geldi sağolsun bildikleri birşeyde zaten cevap veriyolar 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bilgi postlarina yorum yapilmiyor genelde hastane tavsiyesi vs mesela herkesin sehri farkli... 

Ama kaynana gorumce vs bilgi degil yorum isteyrn postlar ve herkes yorum yapabilir. Ama herkes bilgi sahibi olamaz her konuda.

İlgili sorular

+3 oy
7 cevap 310 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 610 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 646 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 441 göst.