0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar 2 ay önce doğum yaptım ilk doğumun du ve dikişlerim oldu haliyle dikişlerim iğleşti ama böyle şiş duruyor bide çok kötü olmuş neyse işte randevu aldım kadın doğumdan sizce doktora eşimle birlikte olamıyorum desem ayıp mı olur yani öyle şeyler denir mi

21 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından
denir tabi ayip degil ben utanmiyom dr dan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye ayıp olsn canm
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Tıpta ayıp helal haram yoktur cnm ne gerekiyorsa sor :)

0 oy
(8,331 puan) tarafından
Kız bunu doktora soramıcaksan kime sorucan :) 
0 oy
tarafından
Ben o şekilde soramazdim ama dikişlerin beni rahatsız ediyor derdim anlardinherhalde
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Ben her gittiğimde soruyorum hocam ilişkiye devam edebilir miyim diye saglik sonuçta oralara sormayacazda kime sorcaz
0 oy
tarafından
Canım ayıp olur mu hiç sor tabiki onun uzmanlık alanı bu zaten 
(133 puan) tarafından
İlk hamile kaldığım da doktorum erkek di yaşı da baya var sormuştum eşimle birlikte olsam bir sıkıntı olurmu diye ama ben lafımı bitirmeden o çok ayıp çok ayıp deyip beni susturmuştu ben de çok utanmıştım oyüzden dedim acaba sorsam mı diye bu doktor o doktor değil ama farklı bir dr den randevu aldım
tarafından
Ne ***** bir adammış o ya marketciye mi soracaksin ? Kime soracaksın sen kotusune denk gelmişsin okumuş ama yobaz hayret bişey. Benimkide erkekti bayan doktor ilk üç ay yasaklamıştı mesela o hayır sorun yok dedi her defasında ay ay bana cinsel ilişkini şu sikliga indir yada çıkar beni hep bilgilendirdi sonuçta biz evliyiz o da doktor sor crkinme hic
(133 puan) tarafından
Evet bende şaşırdım öyle deyince hatta baya şok oldum sana sormiycam da kime sorucam demiştim içimden
tarafından
Ah bana denk gelseydi onu nasıl terlserdim
0 oy
tarafından
Sor kız sor ona da derdini anlatmazsan nasil çare bulacaksın bacım ☺
0 oy
tarafından
Kız ayıp olmaz sorunun neyse söylemelisin tabi de ben sezeryan okurken ilk doğumumda doktoru bir tanıdığı aradı kadın hem ameliyat yapıp hem telefonla konuştu. Darbe aldım kanamam var demiş bakarmış galiba. Telefonu kapattıktan sonra o nasıl darbe ise diye ameliyathanedekilerle dalga geçmişlerdi baya:) spinal olduğu için şahit oldum:) konuya getiricem yani öyle şeyler soruyorlar ki alışkın onlar:)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence sorabilirsin . Eşimle birlikte.olamiyoruz  dikislerden dolayı diye. 
0 oy
tarafından
Ne ayıbı.ben sormadan doktorum söylemişti zaten ilişki yaşayabilirsiniz sorun yok artık demişti:))) ama psikolojik olarak insan korkuyordu yapmaya:))
tarafından
Ahhah hemso hiç doğum anımı konuşmak istemiyorum psikolojisi beni mahvediyor unutmaya çalışıyorum yoksaki elifime kardeş yapamam bu korkuyla,;)))
tarafından
Al benden de o kadar vallahi ama çok şükür yine de iyiki varlar bin şükür unuturuz diyecem zamanla ama yine bir gün yolumuz o doğum kapısına düşerse yine aynı şeyler bir şerit gibi gözümüzün önünden geçer ama ikinci daha rahat oluyormuş hemşo dene bence ☺
tarafından
Çok şükür iyiki dogurmusum minnoşumla alakası yokta hamileliğim boyunca sıkıntı çektim onun için biraz daha doğum korkusunu atabilirsem tabiki minnosuma Allah'ta nasip ederse bı kardeş istiyorum.:))zamanı var kreşe bı yollimda kuşumu öyle dusunuyom inşallah hemso:))
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canim benim Rabbım bağışlasın minnoşunu da ❤☺
tarafından
Amin cemi cümlemizin inşallah kuzu:)
0 oy
(163 puan) tarafından
Hiç ayıp olmaz ben hamileyken sormuştum birlikte olabilir miyim eşimle diye hiç bir sıkıntı olmaz demişti çekinmeyin heleki doktorlardan onların işi o yargilamazlar
0 oy
(252 puan) tarafından
Bunda ayıp birşey yok söyle  doktorun kadın degilmi ?
(133 puan) tarafından
Evet  kadın hamileliğin de dr erkek di sormuştum eşimle birlikte olabilirsiniz diye oda çok ayıp çok ayıp deyip susturuldu oyüzden tedirgin oldum bunda
0 oy
(805 puan) tarafından
Ben hamileyken saglık ocağındaki ebeye bile soruyordum cnm onlara sormıcazda kıme sorucaz
0 oy
(684 puan) tarafından
Kadın doğum eşinden  sonra cinsel hayatını rahatça konusabilicehin tek yer çünkü onlar biliyor şuan senin durumunu hiç utanmadan sıkılmadan sor bence 
(133 puan) tarafından
Direk diyeyim mi ben eşimle birlikte olamıyorum diye yada ben ilişkiye giremiyorum mu desem zaten o anlar herşekilde değilmi ay çok gerildiiiiim. Hamileliğin de doktorum erkek di yaşlıydı bide baya sormuştum ona eşimle birlikte olabilirsiniz diye oda ben kelimesi bitirmeden beni susturdu çok ayıp çok ayıp dedi
(684 puan) tarafından
Ayıp olan neymis acaba çocuğu yapmış ayıp değil düşük riski var belki ondan bilinçsiz bir anne var karşında soruyor ayipmis bende bilakis hep erkek doktora gittim iki çocuğumda da Allah razı olsun ikiside çok iyiydi her sorumu da sordum ikiside sezaryendi birde dedim utanarak soruyorum falan diye kızdı böyle sehlerin utanması olmaz diye bilmen lazım ki neyi nasıl yapabilicehini öğren odur budur yemin ederim sana hiç bir sağlık calisanindan çekinmem herşeyi sorar ederim sende sor sonucta yıllarca bunların eğitimini alıyorlar istersen aynı doktora gitme ondan bir kere çekinme yasamissin başka doktora git erkekten çekiniyorsan bayana da gidebilirsin. Bizim burdaji bayanlar suratsız ve herşeye ters cevap veriyorlar diye ben birazda erkeğe gittim işin acikcasi
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Ayıp değil tabi ki sorup öğrenmen sağlığın açısından önemli bir durum asıl bunu ayıplayan doktor keşke bu işi yapmasaymış sağlıkta ayıp utanma gibi şeyler olmamalı 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Tam olarak doğru doktordan destek almış olursunuz.
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Doktora demiycen de kime diycen dostum. Öyle şey mi olur. Tıpta ayıp yoktur. 
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Böyle ayıp şeylerin branşı onlar sor canım tabi
0 oy
(425 puan) tarafından
Sor tabiki tatlim evlendimiz ilk 5ay istiyorum deniyorum olmuyo gittim doktors pozisyona kadar sordum cok guzel bi sekilde anlatti ve o ay hamile kaldim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 314 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 368 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 691 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,000 göst.

380,112 soru

11,379,325 cevap

34,864 kullanıcı

...