0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (773 puan) tarafından
Bilenler bilir burda kızlar eşim avarenin teki ailem gittim 5 dk oturmam babam gözüne geliyirdu rahatlık vermiyorlardi bana babannem dediki seni kabul ederiz kızına bakamayiz şuan onlarla konuşmuyorum haklı miyim sizce birde kızlar gidecek yerim yok eşim şiddet uyguladığı zmn nereye gidebilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Kades uygulaması var indir konumunu açık tut ve sana vurduğu an yardım tuşuna bas kapına polis gelsin sen odaya çekil hastaneye git darp raporu al mutlaka. İlerde boşanma durumun olursa hakim karsri ile çocuklar sende kalır uzaklaştırma aldır eve giremesin zorlarsa kadese bas ceza yesin . Çocuğuna da sahip çık. Canım asla bırakma annen baban bakmaz mi sende çalışsan biraz toparlasan kendini
(773 puan) tarafından
Aldım daha önce darp raporu ama boştu babama dedim gel bana dedi işim var gelemem ben defalarca dedim hayır istemiyorum zorla zorla buna verdi  yok asla kızımı bırakmam ne yapiyirsam hepsi onun için ama benim annem babam bilmiyorum kızımın başı bile agrisa kıyamıyorum ona birşey olmasın bana olsun diyirum hayır onlara güvenim yok kızıma bakmazlar
(266 puan) tarafından
Hmm darp raporunu hepsini sakla ilerde koz bu tek celsede bosar Max ikinci celse şiddet var umursama yok eşlik babalık vasfı yok. Sicilde kötüyse çocuğunu kolay kolay alamaz kimse belli ikametin olsun ev ayarlayabilirsen iyi olur kaç yaşında çocuğun
(773 puan) tarafından
Darp raporu aldım mahkemeye de gittim  babm ardı ozmn git şikayet ger al bende aldım hakim dedi kayinbabam birdahaa oğlun geline el kaldirursa onu ben tikarim hapishaneye ona göre  kızım 18 aylık
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım güvenebileceğin bir aile yakının bir komşun bir arkadaşın felan yok mu bu kadın sığınma evlerini araştırsanız beraber.. Cok zor bir durumun icindesin Allah yardımcın olsun böyle ailelere hidayet versin nasıl razı geliyorlar bu durumlara düsmene hele evladını nasıl bırak derler yazık yaaa sakın vazgeçme cocugundan 
(773 puan) tarafından
Asla vazgeçmem abla eşim çalışmıyor sırf ona birşeyler almak için lif papik satıyorum
0 oy
(437 puan) tarafından
Kadın sığınma evine gitmeyi düşündünmü hiç çok üzülüyorum ben sana keşke elimden gelen birşey olsa
(773 puan) tarafından
Tşk ederim tek yapman  gerek dua etmek Allah razı olsun çok tşk ederim düşündün ama kızımla beraber gitmek zor gelir yani çalışmak daha iyi olur doyirum bilmiyorum
(437 puan) tarafından
Kadın sığınma evini bi araştır ailen çocuğunla kabul etmiyor çocuğunu alıp gidebileceğin yer sığınma evi olur. Tabiki çalışmak iyi ama nerede nasıl çalışacaksın kocan izin verecekmi kadın sığınma evinde bir süre kalıp iş bulmanada yardımcı olurlar belki telefon numarası falan varsa arayıp bilgi alabilirsin
(773 puan) tarafından
Hm anladim abla bilmiyorum yurt pek kimse tercih etmiyorum disardas çalışıp kızına birşey alabilir ama urwnin hayatini bilmiyorum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Nasıl şidet uyguluyor cnm öldürür esinemi 
(773 puan) tarafından
Sende benim gibisin  yani
(1,189 puan) tarafından
Gibi gibi diyelim cnm çok kez özür dilediler affet bizi dediler ama içimden afedemiyorum
(773 puan) tarafından
Herşeyi yapıyorlar sonra özür bak hatasız kul yoktur benim babam sürekli hatalrimi yüzüme vurur   işi olmayan saygısı olmayan birine verdiler onlarla konuşmak bile istemiyorum  araştırmadan verdiler daha da kötüsü çıkabilir di
(1,189 puan) tarafından
Aynn öyle bende öyle dusunuyorum daha kötüsü çıkabilirdi ki buna şükür ama bu çektiğinde iyi değil ztn hayatımıza onlar karar verdi resmen
(773 puan) tarafından
Ayn öyle herşeyi onlar yaptı ama elimden tutsalar keske

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 68 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,203 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde Acemiannee (53 puan) tarafından soruldu