0 oy
1,205 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

Kızlar benim eşim lise mezunu, 1 abi 1 kardeşi de mühendis eşim babasının birakmak istemeyip üniv okumamış keşke okusaymış ama okumamaş baba mesleğine devam etmiş babasına kıyamayıp yanlız kalmasın diye, tabiki bizim çocuklarımız bu konuda benzemesin ama esim merhametinden yapmış. Eşim annesine geldigimizde ev süpürür siler toplar, balkonlari süpürür yıkar, camları siler, dışarıları süpürür storlari yıkar aklınıza gelecek bütün yemekleri yapar ve aynısını bizim evdede yapar cok şükür her zaman gocunmadan yapar benim adamligim eve girince biter der hep :) anne babaya hizmet cok sevap bilirsiniz ben bile o dercee anneme babama hizmet yapmamışımdır öyle diyim.. Eşim fazlasıyla görevini yapıyor simdi oglum oldu diyo benim gibi yetiştircem onu.. Insallah oglumda ona benzer.. Kaynanamlardayiz şuan esim kahvaltıyı hazırlamış ama özenerek hazırlar, beni kaldırdı direk sofraya oturdum, belki ayıp oluyor ama çocuktan uyuyamagim için kendi hazırlıyor buraya geldigimiz zaman gerçi cocuk olmadan öncede böyleydi, hatta nişan zamanı ailecek yemege gelcegimiz zaman sorardı ne yapım ne istiyorsun diye, bayramlarda geldigimiz zaman nişan zamanı beraber mutfağa girerdik beni yalnız bırakmazdı hiç.. Dicegim o ki gerçekten Allah herkese böyle evlat nasip etsin<3

32 Cevaplar

+3 oy
(2,581 puan) tarafından
Allah ondan razı olsun ne güzel bir insanmış oğlu da ona benzer inşallah
(53 puan) tarafından
Insallah benzer canım ♡
-Reklam-
+1 oy
(1,012 puan) tarafından
Onu böyle yetiştiren ailenjn ellerinden öpüyorum helal olsun kocana da çok şanslısın kız :)
(53 puan) tarafından
Sağol kuzum ♡ Evet kaynanamla pek anlasamasamda boylr yetiştirdiği icin sağolsun:)
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Ne güzel maşallah Allah razı olsun esinden
(53 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
+1 oy
(37 puan) tarafından
Maşaallah bunu bu zamana kadar niye anlatmadin. Çok güzel. Böyle eşleri duydukca çok seviniyorum. Sayıları artar inşaallah 
+1 oy
(37 puan) tarafından
Bu uyarı neden acaba. 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ne güzel Maşallah Rabbim eşin de çocuğun da hayırlısını versin. Bnmm eşim evde çok yardımcı olur bana Allah razı olsun ama annesine gittiğimizde pek yapmaz 3 görümcem olunca eşim de tek erkek olunca rahatlığa alışmış biraz 
(53 puan) tarafından
Masallah canım Aynen inşallah ♡♡
0 oy
tarafından

Maşallah ne güzel. Hem senin oğlun hemde bizim kocalar benzesin senin eşine inşallah :)

(53 puan) tarafından
Insallah kuzum benim♡
0 oy
(13,119 puan) tarafından

Maşaallah maşaallah ne güzel 

Şimdiki oğlan anneleri de inşaallah evlatlarını böyle yetiştirir 

Bizim kızlarımız da böyle güzel konuşur <3 ☺️

(53 puan) tarafından
Yaa inşallah kuzum valla amacım duaydı farkli yone cekenler olmuş ama napayım :)
(13,119 puan) tarafından
Şimdi gördüm şaşırdım
Bana samimi ve doğru geldi
Çünkü eşim de yardımcıdır her iş yapar
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Katılıyorum canım Benim esimde 4 oğlan kaynanam Allah razı olsun hepsini kız gibi yetiştirmiş özellikle de eşimi benden iyi kek yapar yemek yapar camları hep o siler hiç gocunmaz Allah razı olsun bazen cok fazla olurlar kizarim hayir demesini bilmiyorsun diye ama hem ailesine yetişir hem aileme yetisir hemde evine yetisir 
0 oy
tarafından
Allah eşinden razı olsun bacım benim eşimde çok yapar evi süpürür btemizler cam sildiririm bana çok yardm eder sabahları alır bebeği odaya gider beni uyutur ama eşim annesi ve babasına hiç yardm etmez iş olarak tabi onun dışında düşünür
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Maşallah maşallah Totonu kaşı nazar değmesin. Benim koca söyleye söyleye yapar oda arada yani.
0 oy
tarafından
Amin inşallah ya 

Gerçekten varmı öyle erkek 
0 oy
(6,034 puan) tarafından
Maşşallahh annesi babası da, sen de çok şanslısınız Allah herkese böyle eş böyle evlat nasip etsin 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Aynennn benimkide öyle hep derim insaAllah çocuklarında bu huyu sana çeker derim..Bende aileme onun kadar değilim keşke olsam:)
0 oy
tarafından

Hava atmaya bayiliyorsunuz. Acaba yazdıklarının hangisi doğru merak konusu. 

İnsanların gözüne sokmana gerek yok 

tarafından
Siz kötüye çattığınız için iyi yok sanıyorsunuz galiba merhametli iyi insanlarda var hayatta paylaşmak istemiş ne var bunda neden rahatsız oldunuz
0 oy
tarafından
Maşallah subhanallah Allah nazarlardan saklasın. 

Bazısı aldatıp yuvasını yıkar bazısı da böyle yuvasına sahip çıkar işte maşallah Allah bozmasın 
0 oy
(94 puan) tarafından
Helal olsun öyle yetiştirene ve yetişen eş e bravo
0 oy
tarafından
Ayyy maşallah Rabb'im eşinden bin kat razı olsun inşallah ne iyi adammış 
0 oy
(402 puan) tarafından
Benim eşimde ailesini sever sayar benim hoşuma gider evdede bebeğe bakar yardımcı olur inşallah benim kızımda gelecekte Allah dan korkan yüreği merhametli helal süt emmiş anne babasını seven sayan kızımada değer veren biri çıkar karşısına. :) 

Suna çok inanıyorum ana babasına Hayri olmayan erkekten bir cacık olmaz nokta.
0 oy
tarafından

Benim babam da böyle babannemin evini siler süpürür hep bizim evi de öyle ama eşim asla öyle değil sabah okula giderken bize kahvaltı hazırlardı eşim de diyo ben öyle karıcı olamam :getlost:

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 354 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 867 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Prensesannesi (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 318 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...