0 oy
206 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,343 puan) tarafından
Kızlar ya komşulara filan nasıl dağıtıyorsunuz her eve bir kase mi ben öyle dağıttım ama sanki az gibi geldi fazlası da yetmezdi çünkü malzeme az almıştı eşim pahalıymış 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bnde 1 kase dağıttım doyumluk değil tadımlık . Allah kabul etsin canm
(1,343 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bende öyle yaptım
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 er kase verdim 
(1,343 puan) tarafından
İyi ya içim rahatladı
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bi kase yeterli dıye düşünüyorum. Annemler xok dagıtır ama oldugy kadar dağıtılmalı bence 
(1,343 puan) tarafından
Aynen canım sonuçta elimden bu geldi eve bile bir kase kaldi
0 oy
tarafından
Valla tepsım var kocaman, dızdım asurelerı herkes ne kadar ısterse aldı, ama mesela karsı komsum tek kişi yasıyo 4 tane aldı Afıyet olsun da yani dıger ınsanlara az kaldı ben apartman toplam 5 daire 15 tane koymustum 
(1,343 puan) tarafından
Bizim 25 daire e bide tanidiklar var akraba
0 oy
(935 puan) tarafından
Doyulur mu doyulur mu, asureye doyulur mu ....

Kız doymuyoruz asureye ama sonuçta tadımlık veriyoruz, doyurmaya kalksak her eve 1 tencere lazım 
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Ben çok fazla yaptım kapaklı büyük kase aldım alanlara istediğiniz kadar alabilirsiniz dedim☺️ onlarda ikişer üçer aldılar ☺️ hak kabul eylesin inşallah ❤️ yiyenlere şifa yapana hak katında delil olsun ❤️
(1,706 puan) tarafından
Tşk ederim fatom ❤️☺️keşke yemekte nasip olsaydı ☺️❤️ valla çok isterdim gelmeni ❤️☺️
(15,651 puan) tarafından
Uzağız canısı ince.dusuncen için teşekkür ederim ❤️ komşu getirdi sanırım geçen ama kızı emziriyordum yetişemedim zaten binada tek kişi dağıtıyor onu da kaçırdım ☺️☺️☺️☺️
(1,706 puan) tarafından
Ayyy hakkını helal et gülüm ❤️
(15,651 puan) tarafından
Helal olsun canım ❤️ hayrın kabul.olsun rabbim yerini doldursun ☺️
(1,706 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️ Allah razı olsun ❤️
0 oy
(554 puan) tarafından
Ben ev kalabalık ise 2 kase veriyorum yoksa 1 kase veriyorum canım Allah kabul etsin tadımlık zaten tencere ile dagitcak değiliz 
0 oy
(15,928 puan) tarafından
İnsanın 1 kaseyle ne karnı ne gözü doymuyor ama malesef ki tadımlıktir. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Genelde hep birer kase dağıtılır ama benim elim aza yakışmaz evde kaç kişi varsa ona göre birer kase veririm annem kovaya doldurur elinede tarcini alır öyle dağıtırdı 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ya ben sadece apartmana dagitmistim.komsumun biri kadinin isi vardi sanirm esi acti kapiyi.oda ne bilsin  tepsiyi oldugu gibi alinca artik her eve tek tek goturme karari almstim :)
0 oy
(3,469 puan) tarafından
Kaselere koydum en üst kata çıktım dagita dagita asagi indim büyük derin kaselere koydum ben 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 454 göst.
9 Aralık 2019 Aile kategorisinde Suleasell (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
13 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysee97 (160 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...