0 oy
1,052 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kizlar ailem den uzakta evliyim 15 saatlik bir uzaklık ve doğumuna 30 gün kaldı bı 10 gün kala eşim beni goturcek ve 40 im çıkana kadar annemlerin yanında kalmayı dusunuorm ama etraf eşimin ailesi veya arkdslrm gitmemem gerektgni eşimin o ara yanlış şeyler yapacağını fln syluo tüm erkekler öyleymiş falan şimdiye kdr ypmyn adam o zmn neye ypsin demi yani yanında olsamda yapacak olan adam yapar demi 

32 Cevaplar

0 oy
(2,575 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aman çok biliyorlar. Git ananın yanında yap doğumunu benle annem aynı sehirdyiz benim evim çok soğuk diye bazen annemlerde kalıyorum kendide akşam geliyor yanıma. Bide kontrole gittigim hastane ve annemin evi arası 5, dk. Benim evimden 45 dk . Yapacak adam sen evin içinde olunca da yapar. Evet erkeklere güven olmaz ama sırf onu tek bırakmamak için hayatında kendine zehir etmeye değmez.yaparsa kendi serefine. Git mis gibi doğumunu yap. Ben eşime her zaman diyorum yaparsan kendi serefine yapmazsan da kendi serefine
-Reklam-
+1 oy
(352 puan) tarafından
Vala bende senin gibi gittm canm Allah şükür bişey olmadı sık sık görüntülü konuştuk zaten bebek uyumuyo sabaha kadar mesajlastik 

Allaha sığın git insallah bişey olmaz yapacak adam her türlü yapar 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yapcak olan erkek senin koynundan çıkar yine yapar canım 
(16 puan) tarafından
Bende bunu soyluorm söyleyince çok guveniosn kndine diolar ama gitcem
(12,856 puan) tarafından
Hem kendime hem eşime çok güveniyorum eşim de o kadar midesiz değil de geç 9 ay riskli bir gebelik geçirdim 9 ay boyunca ilişki yasaktı doğum oldu 40 gün zaten günah iyileşmemde çok uzun sürdü yani 1 sene eşimle uzaktık ve bi an bile aklıma acaba aldatır mı diye bi düşünce gelmedi çünkü eşime çok güveniyorum beni çok sevdiğini de biliyorum sende güven canım
(16 puan) tarafından
Sağol canım bende millete sasiriorum güven bir evliliğin temeli yahu adam yeni baba olmuş o heyecan vs ayriyetten şükür güven knsnda sıkıntım yok  Çok sağolun gzl destegnz için
(12,856 puan) tarafından
Şimdiden hayırlı doğumlar canım ❤️
0 oy
tarafından
Eşine güveniyorsan git  canım ama guvenmiyosanda gitme
(16 puan) tarafından
Gitcem canım valaha çok şükür güven knsnda sıkıntım yok ama millet bulandrio insanın kafasni grcktn
tarafından
Bosver millet konusrr takilma
0 oy
tarafından
Eşin dogumuna gelmicekmi
(16 puan) tarafından
O goturcek beni doğum zamanı glck klr bir hftada snra islerden dlyi dncek ama o 40 gün içinde tkrar glck bı 20 günde bir snra o alçak bizi
tarafından
Bende bunu merak ettim
(16 puan) tarafından
Glck glck cnm
0 oy
tarafından
Yapacak olan adam herturlu yapar cnm boşver sen onları üçüncü kişiler için eşinle aran acilir 
(16 puan) tarafından
Aynen insanların içi pis
tarafından
Aynen cnm esine guveniyirsan diğer insanlar yüzünden öyle bir düşünceye kapılma zatten sürekli konuşursunuz inşallah hep mutlu olursunuz cnm
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Aman milleti boş ver ya benim ablam 25 saatlik yolda 2. Çocuğunu gelip öyle yaptı   3. Ye hamile geri öyle yapacak  boş ver milleti sen sen rahatına bak
(16 puan) tarafından
Millet neden insana baskı yapar anlamdm ama bnde gtcem ztn cnm
(2,564 puan) tarafından
Ya işte boşuna bu söz yok  MILLETIN AGZI TORBA DEGILKI BUZESIN
(16 puan) tarafından
Kız hamile kalınca birde  millet bizden daha çok düşünür oluo yuvamizi nedense :D
(2,564 puan) tarafından
Aynen ha hiç sorma onlara dert olmuş  cnm
(16 puan) tarafından
Rabbim hepimizin yuvasından huzuru eksik eylemesin
0 oy
(622 puan) tarafından

Yapacak olan senin yanibasindada yapar canm bnce git kimse annen gibi bakamaz sana:)

(16 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı ile
(622 puan) tarafından
Aynn kuzum saglikla al kucagina insallah:))
(16 puan) tarafından
İnslh canım sagolasin
0 oy
(15,985 puan) tarafından
Doğumuma ortalama 1 buçuk ay kaldı ve bende bugün annemlere geldim 10 saat yol çektim. Çok şükür eşimden şimdiye kadar öyle bişey görmedim. Ama aklım burada okuduklarımdan sonra çok kalıyor eşimde. Yaparsa allah affetsin der gelirim. 
(16 puan) tarafından
Rabbim.ne seninkini ne benimkini hiç bir ummetinkini bizleri dahi nefsimizle imtihan etmesin canım
(15,985 puan) tarafından
Amin canımmm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Saçma sapan konuşmalarına izin verme ne yani sen eşini tanıyamadın mi ne yapıp yapmayacağını bilemiyor musun canım.vallahi yanındayken de yapar emin ol yapacak olan. Onlara aldanma psikolojini bozma alt tarafı acar video izler afedersin de 
(16 puan) tarafından
Milletin aklımı şeytan içimi pis bilemedim
(5,938 puan) tarafından
Her ikisi de canım.
0 oy
tarafından
esin için bişey diyememde bebegin kirki cikinca tam kisin ortası olacak evine nasıl doneceksin bence annen gelip sizde kalsin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sacmaliga bak yaa hic mi yanliz birakamicaksinn daha nelerr 
0 oy
(471 puan) tarafından
Ne alaka ya ? Bende gittim çok şükür eşime de çok guveniyorum öyle bise yapmadı yapmasını da beklemiyorum. Yapacak olan sen adamın yanından ayrilmasan bile fırsat bulur yapar. Sen kendine ve eşine güven. Zaten doğum ve lohusalik stresi çok bide bunu kendine dert etme 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Icinde olmasin agaaaaa icinde varsa herturlu yapar ister ol ister olma
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bir şüphen yoksa git canım tamamen güvenle alakalı 
0 oy
(227 puan) tarafından
Yapacak olan hertürlü her sekilde yapar aynı evin icinde bile inş yapmaz her erkek de bir olmaz canım git bence boşver rezillik cekme rahatjna bak 
0 oy
tarafından
aynen canim cebreni dinleme yapacak olan insan yanindayken de yaoar da ruhun duymaz 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İçinde varsa sen ordaykende yapar canım bakma milletin ağzına. Ağzı olan konuşuyor. 
0 oy
(181 puan) tarafından
Benim anamgille aramda 1bucuk saat var ama eşim göndermiyor. Ne yaparım ben sensiz diyor. Siz nasıl ikna ediyorsunuz eslerinizi ya. Kayinvalidem benim nazımı ne zamana kadar çeker ki. Kendi annemin yerini tutmaz. Hem kayinpederim evden çıkmaz ben nasıl rahat ederim, kan falan çıkar belki sonuçta lohusa olacağım, nasıl emziririm çocuğumu? Bana da akıl verin !!!
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tüm erkekler aynı diyenin ağzını burnunu kırasım var resmen. Kendileri aldatılmış demek ki canım

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 811 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 616 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eskigizemli (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu

379,908 soru

11,372,666 cevap

34,855 kullanıcı

...