0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (2,092 puan) tarafından

Bebeğim 21 aylik yarin gidicez bir saat sürüyor yarınki konuda boyama etkinligi varmış yarim saat bi aktivite yarim saatte oyun vs oynuyolar sanırım hiç sosyal aktivitemiz yok yaşıtlarıyla vakit gecirsin diye istedim evde hep sıkılıyor ister haftada iki yada üç gün gidebiliriz yarin karar vericem bakalim sevicek mi

Siz ne düşünüyorsunuz gideniniz var mi aranizda

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bız gıttık 18. Ay basladık haftada 2 gun gıttık 1 ay boyunca sonra ben ne yaptıklarını ogrendım :D tek tek malzeme aldım evde yaptım hepsını, sımdı 36 aydan sonra etkınlık gruplarına goturucem orda da ogrenırım herseyı yaparım evde, sosyallık acısından ıyı ama cocugun yanına oturuyosun zaten kucuk cunku, cok cocuk da yok gruplar 3-5 kısılık en fazla, ay aralıgı genıs oldugu ıcın bırbırlerını cok anlayamıyolar atıyorum bırı 18 aylık bırı 24 aylık, 24 aylık olan bıcır bıcır konusuyo 18 aylık olan bakıyor anlamaya calısıyor

(7,971 puan) tarafından
Bende bekleyim surda ne gibi etkinlikler yapiiyonuz☺️☺️ burda oyun gurubu yok keşke olsaydı götürmeyi isterdim
tarafından
Duru canım ben onu burdan anlatsam ne mecalim yeter ne burası :D sekıller kesıyorlar o boslullara eslestırmeye calısıyolar, resımde hava kara su var mesela krda gıden aracların kucuk resımlerı var hangısı nerde gıder yapıstırılıyor, kelebek var kanatları yok onu eklıyolar, kum boyama cok yapılırdı el goz kordınasyonu ıcın, kil egıtımı veedıler bırgun bıseyler yaptık, ponponlardan semsıye yaptık kagıda yapıstırıdk, o kadar cok sey var ki :D
(3,182 puan) tarafından
15naylıl benim oğlumda vede ne gibi etkinlik yapabilirim gerci daha bişeyde n anlamıyo heryeri dagıtıma derdin de
tarafından
Her grubun adı oluyor o hafta atıyorum
Mevsım grubu
Taşıt grubu
Akraba grubu
Kodlama grubu(24ay uzerı ıcın)
Kıyafet grubu

Boyle gıdıyor, her grupta ona yonelık calısma yapıyorlar bıraz sarkı soyleme bıraz boyama bıraz tak çıkar yapıstır eslestırme vs
tarafından
Aslında googlea 15 ay etkınlık yazarsan coo guzel seyler cıkar ben 1 yasından sonra ordan bakmıstım
-Reklam-
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Kızım 14 aylık. Götürdüm geçen hafta, adapte olamaz sandım ama çok güzel eğlendi. Uç çeşit eğitici oyun sonrası havuza girdiler güzeldi her hafta gidecez yazıldım 
(2,092 puan) tarafından
Havuz olmasi güzelmiş
Bizimki bakalım napicak yüz boyama etkinliği varmış yarın
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Kız bende cimnastige vermeyi düşünüyorum evde sıkılıyor yazın gene sokaktayiz günün çoğu zamanı ama kışın ne pok yicezz
(2,092 puan) tarafından
Aynen öyle sizinki ne kadarlık
(1,099 puan) tarafından
3 olcak Eylül'de canimmm

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 149 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy