0 oy
1,030 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,704 puan) tarafından

Hanımlar en ucuza nereden bulabilirim takımı, güvenilir ve ucuz olan siteler neler?

25 Cevaplar

0 oy
(119,532 puan) tarafından
Ben almadim almayida dusunmuyom kiz ucuzu bile cok para yaaa onla bebegime giyim alirim valla normal pijama takimlari alcam 
(2,704 puan) tarafından
Ya ben de gereksiz buluyorum ama millet o kadar çok yazıp alıp çantalara vs koyuyor ki, dedim herhalde çok lazım olan bir şey bu. Aşırı pahalı zaten ki en ucuzu bile dediğin gibi pahalı ama ben hepsi burada'dan ve trendyoldan baktım belki daha ucuza satan yerler vardır diye sorayım dedim, kafam karışıyor alsam mı ki nasıl alacam o da var almasam nasıl pijama takımı alacam? Normal pijama takımı mı almam gerekiyor? İlk gebelik ondan pek bir şey bilmiyorum kafam karışıyor böyle
(119,532 puan) tarafından
Benimde ilk gebeligim cok arastirdim ciddi pahali onden dugmeli alt ust 2 pijams takimi alcam bide elbise gibi olan pijams takimlari var onden dugmeli yedek onu alcam zaten hastanede cok kalmiycazkine bidaha nerde giyilcek
(2,704 puan) tarafından
O kadar haklısın ki, ben de iki takım alırım nasip olursa yeterli günlük de kullanılır hem de
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben derya pazarlamadan almistim 90 biri 150 biri 
(2,704 puan) tarafından
Çok pahalılar, çok gerekli bir şey mi?
(1,509 puan) tarafından
Yoo degil butcen kisitliysa normal bi gecelik yada bijama takimi alabilirsin
(2,704 puan) tarafından
Öyle yapayım, daha iyi olur hem sağolasın canım
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Internetten almıştım birde lohusa takımı da değilde normal düğmeli pijama almıştım hala daha giyiyorum ;)
(2,704 puan) tarafından
Yaaa ben de alacam öyle, pek bir bilgim yok ilk gebelik olunca herkes alıp koyunca çok gerekli bir şey herhalde diye düşünmeden edemedim de sorayım dedim ben de
(9,651 puan) tarafından
Aman yok ya hiçte çok gerekli değil ben dagi den normal düğmeli almıştım :)
(2,704 puan) tarafından
Sağol canım, ben de öyle yapayım :) bir tane yeterli mi takım yoksa iki takım mı gerekiyor?
(9,651 puan) tarafından
2 tane yaninda olursa iyi olur canim benim birinin koluna serumdan az bi kan gelmisti bide kanamada oluyor olası durumlar için 2 tane olsun derim :)
(2,704 puan) tarafından
Tamam canım, çok sağol aklım da bulunsun da alayım iki tane nasip olursa :)
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ceyizimden kalan bi tane vardi bi tanede gidip pijama takimi aldim 50 tl biseydi

Oyle şatafatli biseye gerek yok bence
(2,704 puan) tarafından
Haklısın, ben de gerekli bulmuyorum ama dediğim gibi herkes şey yapınca çok lazım bir şey sandım ben de
(2,484 puan) tarafından
Herkezin maddi durumuna gore canim o zaman elimde vardi istesem alirdim ama onun yerine gitti daha farz seyler aldim :))
(2,704 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın ve çok haklısın, ben de pijama takımı alırım yeter zaten günlük de giyilir hem de. Sağolasın canım :)
0 oy
tarafından
Ben sevmiyorum ole. Normal pijama takimi aldim iki adet. Birde yazma koydum onlara uygun renkte dogumdan sonra onu ortcem kapali olmasamda ogun oyle ortmeyi istiyorum hastanede. Sevmiyorum incili tacli vs suslu seyler.
(2,704 puan) tarafından
Ben de sevmiyorum ama herkes şey yapınca sanki çokkkkk önemli bir şeymiş gibi bahsedince düşünmeden edemedim çok mu lazım bu diye, pijama takımı alacağım ben de nasip olursa iki adet yeterli
tarafından
İnsanlara bakma rahatina bak. Herkes aynii seyi yapiyor anlasmis gibi, kendi rahatina mutluluguna bak. Onu dugmeli olursa rahat edersin emzirme acisindan. Pamuklu kaliteli guzel temiz olmasi kafi. Birak insanlari herkes fabrikadan cikmis gibi
(2,704 puan) tarafından
Haklısın valla, düğmeli alayım o zaman sağolasın canım
0 oy
tarafından
Pazardan almıştım bir uzun boy gecelik birde alt üst takım :) çok uygundu ikisi 30 lira :)
(2,704 puan) tarafından
Pazar da epey ucuzmuş gerçekten, sitelerde aşırı pahalı :)
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ben almadım devamlı giyebileceğim  şeyler aldım alt üst  pijama bide elbise tarzı gecelik aldım diz üstü   sonradan kullanmayacağım bir şeye para vermek  mantıklı gelmedi
(2,704 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun, ben de öyle yapacağım nasip olursa
(1,065 puan) tarafından
Ya bide şu var şimdi o takınları ve  erkekli misafirin yanında giyemem dedim  tabi giyen giyer o beni ilgilendirmez ama bana biraz ters geliyo normal pijama en rahatı ben 3 takım pijama 2 tane elbise aldım  bir lohusa gecelik parasına bunlar  bence oldukça  mantıklı
(2,704 puan) tarafından
Doğrudur, kız çok pahalı loğusa takımları vs şoklandım ve neye uğradığımı şaşırdım ama ben çok lazım bir şey sanıyordum o yüzden baktım hep takımlara oysaki değilmiş. Ben de pijama takımı alırım nasip olursa daha mantıklı
tarafından
Ben alip sonradan da giydim kiz dogmdan sonra biraz bollasti ya zaten sıkintiya gelemiyorum
0 oy
tarafından
Çok gereksiz almicm  Bn az parada değil 
(2,704 puan) tarafından
Ucuzu bile pahalı, pijama takımı almaya karar verdim zaten bence de çok gereksiz
tarafından
Öyle canm durumu olan alsn tabi ama çok gereksiz
(2,704 puan) tarafından
Aynen öyle canım, iyiki yazmışım valla yoksa hiçbir şey almayacaktım
tarafından
Canm bnm durumum okadr yok Bi pijama takımı aldm bide alt takım aldm zaten iki gün ya giyeriz ya giymeyiz
(2,704 puan) tarafından
Ben de öyle kuzum, evden kendimin koyacaktım çantaya bir pijama o kadar yani. Haklısın canım
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ben mağazadan lohusa takımımı 85 e aldım geceliğine 45 e çok uyguna getirdim 
(2,704 puan) tarafından
Siteler de öyle pahalı ki şoklandım ama ben çok lazım bir şey sanıyordum onu fakat değilmiş o yüzden pijama takımı alacağım nasip olursa
0 oy
(658 puan) tarafından
Gerekli birşey değil canım normal onu düğmeli pijama takimi bir tane de gecelik elbise tarzı birşey al yeterli. Doğuma giderken elbise tarzı istiyorlarmış. Ben 2 tane normal pijama takimi aldim bide gecelik böyle uzun kollu önünde düğme var onunda normal pamuk uzun kollu. Bir pijama takimi hamilelik için ona 90 tl verdim diğeri de normal düğmeli 65e aldım gecelik hediye geldi 
(2,704 puan) tarafından
Sağolasın canım, bence de gerekli değil loğusa takımları dediğin gibi alırım ama sadece pijama takımı düğmeli nasip olursa
(658 puan) tarafından
Tavsiyem birde elbise tarzı al canım doğuma girerken elbise tarzı istiyorlarmış üste çekmek kolay olduğu için
(2,704 puan) tarafından
Bütçe yeterse onada bakarım, sağolasın canım
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben trendyoldan pijama ve gecelik almistim canim
(2,704 puan) tarafından
Ne kadara almıştın canım?
(667 puan) tarafından
Canim 100liraydi ama kaliteliydi kumasi falan
(667 puan) tarafından
Trendyolu indir oraya arama bolumune yaz bir suru gecelik ve pijama takimlari cikacak aldigini begenmezsen yamda uzerine olmazsa iade etmesi cok kolay ben bedende kararsz kalip iki bedeni birden soyledim olmayanini iade etmistim
(2,704 puan) tarafından
Sağolasın canım, bakarım pijama takımlarına
0 oy
(69 puan) tarafından
2 tane pijama aldım 2side yarim saat durdu üstünde hasta beziyle bile kan oldu heryer o yüzden bence siyah bol kalın bi pijama uzun hırka ve tişört al en temizi o 
(2,704 puan) tarafından
Haklısın canım öyle yaparım
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım bence hiç alma ben aldım bı kere bile giyemedim doğumdan çıkınca onu düşünecek halin bile kalmıyor sezaryan olmuştum ben gereksiz tamamen :)
(2,704 puan) tarafından
Evet düşününce gerçekten gereksiz canım :)
0 oy
tarafından
Çok pahalı canım ben almadım gerek yok bence ya uzun bi gecelik al ya da altlı üstlü pijama takimi ben pijama aldım çokta rahattım 
(2,704 puan) tarafından
Evet aşırı pahalı, ben de öyle yapacağım canım sağolasın
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben arkadaşımdan aldım. Bi kere giydim sen de Bi kere giyeceksin masraf etme dedi ben de haklısın dedim aldım giydim. İyiki dee öyle yapmışım. Verdiğin paraya değmiyor
(2,704 puan) tarafından
Kız değmez tabiki düşününce, aşırı pahalılar ben de pijama takımı alırım canım
(1,292 puan) tarafından
Hastanede gecelik rahat oluyor aklımda bulunsun
(2,704 puan) tarafından
Tamamdır belki onada bakarım uygun fiyata bulursam alırım
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Almadım canım bir kac tane sordum 200 250 tl dediler onun yerine alt üst pijamalardan  aldım. Tek sefer için okadar para veremem  valla :D

(2,704 puan) tarafından
Aynen öyle canım, ben de pijama takımı alacam :D
(3,078 puan) tarafından
En güzelini yaparsın canım :)
0 oy
tarafından
Ablam sagolsun :))) kendininkini bi kez giymis zaten. Bana verdi. Gereksiz pahalı bu takımlar yaa
(2,704 puan) tarafından
Evet canım aşırı gereksiz hem de, yorumlardan sonra daha net anladım
0 oy
tarafından
ben modanisadan almistim indirim vardi . eger lohusa takimi almazsan da dugmeli pijama ya da gecelik alabilirsin onemli olan dugmeli olmasi , ayrica biraz genis olmasi , ne kadar rahat etsen o kadar iyi
(2,704 puan) tarafından
Evet düğmeli bir takım alsam yeterli dimi?
0 oy
(2,765 puan) tarafından

Bana gore lohusa takimlari biraz fazla pahali ben bunlari aldim ocak ayinda siparis vercem insallah

image

image

image

(2,704 puan) tarafından
Bunlar da güzellermiş, ben de araştırayım da bakayım sağol canım
0 oy
(181 puan) tarafından
Lohusa takımları çok pahalı fiyatları tavan yaptı iyice. Ben alt üst pijama ve uzun diz altında biten gecelik aldım. 35 40 TL arası oynuyor. Zaten bol olduğu için bir daha ne zaman giyeceğim belli değil. Hem kan falan olur diye ucuz almak daha mantıklı geldi.
(2,704 puan) tarafından
Evet aynen öyle, ben de öyle yapacağım valla loğusa takımlarının fiyatları o kadar pahalı ki ona verecek olduğum parayı çocuğuma harcarım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 234 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirza (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 42 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (295 puan) tarafından soruldu

381,463 soru

11,420,586 cevap

34,975 kullanıcı

...