0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (418 puan) tarafından
Lavaboya sarı leke vardı porcoz dokmustum kokusu sindi bebeğe birşey olur mu korkuyorum az öksürük var kızlar korkuyorum bebeğime birsey olur mu zaten döktüm suyu açtım çıktım az kokusu sindi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmaz Allah'ın izniyle yoğurt ayran bol su tüket.

Porcoz vb.seyler çok çok zararlı kimyasallar bunları hamilelikte ve bebekli evlerde kullanmayalim yada çok dikkat edelim lütfen 
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından

:D çamasır suyu ile aşk yaşayan ben buna bayagı bir güldüm açıkçası :D kız nolacak ıcmıyoruz ya 

(14,030 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile porcoz bir değil porcoz çok ciddi zararlı bir şey
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Balkon falan varsa orda otur baya bir temiz hava al porcoz bende kullanıyorum ve gerçekten çok zararlı hamileyken ona maruz kalmasan çok iyi olur 
(418 puan) tarafından
Azıcık ondanda döktüm birşey olur mu boğazım acıyor az
0 oy
tarafından
Kuzum gebelikte uzak durun onlardan hamile değilim yağ çöz sıkarken mutfağa çocukları asla almıyorum zehir gibi yanlışlıkla sıkarken ağzımı açtım ölecem sandım berbat bir şeydi umarım bişi olmaz ama yine de bir doktora danış kesinlikle 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ay por cöz kadar llanet bisey yok ya ben normalde kullanmiyodum onu baska bir tane kullaniyodum bu eve tasindigimda ev les gibiydi cikan icine etmis gitmis resmen o lavabolari çesmeleri yikiyorum diyr mahvolmustum az bisey dokup suya karistirmama ragmen genzimi cok yakti ellerimde ufak ufak yaralar cikti ve kollarima sicrayan yerleri cok yakti kasindirdi. Kullanmamani oneririm ayni islevi goren diger deterjanlar da var canim gecmis olsun 
(418 puan) tarafından
Farmaside var mı flaan
(1,223 puan) tarafından
Ben farmasinin bir kac tane temizlik urununu aldim ama hic memnun kalmadim canim. Buyuk marketlerden herhangi bi tane alıyorum ben
0 oy
(1 puan) tarafından
Doktorunuza sordunuz mu bir Sıtkıntı oldu mu aynı durumu bende yaşadım biraz tedirginim 
(418 puan) tarafından
Olmadı ama kullanma ben doğum yaptım çok oldu
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Bişey olmaz unutma sen zehirlenmeden bebek zehirlenmez tuzlu ayran iç camlarıda aç havalansın 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 637 göst.
15 Ağustos 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 1,011 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraa_0747 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...