0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Ne versem yemiyor 15 aylık olacak bir hafta sonra meyve raporlu mama çorba sadace anne sütü istiyor oda tek olunca yetmiyor Dr çinko veriyor iştah açar diye hiç bir ile yaramadı o kadar yoruldum ki bir lokma yesin diye meyveleri robottan geçirsem vitamini gider mi sizde de var mı böyle iştahsız bebek ön dk yarım saat gündüz uykusu ne yemek ne temizlik sürekli ilgi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya biliyorum zararli ama şey yapsan hani şu meyveli sütler falan varya onlardan alıp versen ya da elma falan soyup eline versen bende de var bitane 4 yaşında bir lokma şey ağzına sokmaz 
(688 puan) tarafından
İnanın hazır meyve suyu bile denedim içmiyor elma yemiyor kendim ısırıp gösteriyorum bşk çok güzel diye nafile
(1,850 puan) tarafından
Kilosu da azmış kuzum zorlasan iyice tiksinir şimdi iştah açıcı şurup alsan
(688 puan) tarafından
Dr yazmıyor 12 saate kadar aç bırakabilirsin içsin mamayı diyor :((
(1,850 puan) tarafından
Biraz memeye de güveniyor sanki
(688 puan) tarafından
Kessem mi diye düşünüyorum ama hem küçük hem de ya başka bir şey yemez iyice hasta olur diye korkuyorum Vallahi ben de şaşırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç kilo canım 
(688 puan) tarafından
7 kilo 600 gr :((
tarafından
Çok zayıf canım değerleri normalin çok çok altında doktora git muhakak
(688 puan) tarafından
Gidiyorum sürekli kanı düşük yani sınırda diğerleri normal raporlu mama yazdıl onu da içmiyor meyve suyu kat dedi deniyorum yine içmiyor
0 oy
(564 puan) tarafından
21 aylık bitane de bende var ondan hicbisey yemez hiçbir çare bulamadım bazen iyi yeme diyorum bazen deli oluyorum 
(688 puan) tarafından
Yeme ne halin varsa gör diyorum bu defa zararı ben oluyorum tek meme yetmiyor gece gündüz
(564 puan) tarafından
Memeden kesersen yemeğe düşerler lafını çok duydum memeden de kestim ama hicbi değişiklik yok seni çok iyi anlıyorum memede sütte olmaz sürekli emdiği için ben kestim memeden ama yine yemiyor yine yemiyor
(688 puan) tarafından
Kesersen bu defa iyice kötü olur diye korkuyorum çok aklımdan geçiyor ama işte
(564 puan) tarafından
Yemek konusunda iyice kötü olmuyor bı şekilde doyuyor ama daha çok yapışıyor bna
0 oy
(625 puan) tarafından
Çok zor benimki de yemiyor 13 ay. Tek çocuk mu var sizde?
(688 puan) tarafından
Evet ilk tek
(625 puan) tarafından
Başkalarından görüp yiyebiliyolar bazen ondan sordum. Ben tek başıma olduğumda yemiyor kalabalıkta yiyor mesela benimki
(688 puan) tarafından
Maalesef Akrabalarımız ailemiz Hep uzakta eşim Ben çocuk kimseyi gördü yok pek
(625 puan) tarafından
Benim de öyle. Ben ailemin olduğu şehre geldim bi süre çocuk bikaç insan görsün diye. Çok etkisi oluyor. İmkan varsa siz de deneyin bence
(688 puan) tarafından
Gaziantep liyim deprem olur korkusu  maalesef dün burda da oldu :( hemde aşırı sıcak erteliyorum bakalım
0 oy
(103 puan) tarafından
Bi tanede bende var oyle hicbisey yemeyen 15 aylik benimkide doktora filan goturdum vitamin surubu filan nafile hicbi faydasi olmadi ama bundan 1 hafta kadar once bi akrabadan tavsiyeyle bitkisel bi urun aldim suan biraz daha istahi acildi 
(688 puan) tarafından
Adı nedir acaba
(103 puan) tarafından
Zuhre ana kids canm
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Memeden kes yemek yer dediler. Memeyi kestim iyice beter olduk. 22 aylık. Kriz geçiriyorum bazen. Salıyım diyorum oda olmuyor. 
(688 puan) tarafından
Sizinki yine büyükmüş bide sıcak iyice hasta olurlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Fairytalee (2,418 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...