0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızım bugün biraz huysuzlandı öğleden sonra. Ayaktayken kendini hep sert bi şekilde yere attı. Aldım kucağıma oyun oynamaya çalıştım ama yok. Kucağımdan kaçıp yapıyodu. Neyse ben ona yemek hazırlamaya gittim ona Bi şeyler oldu. Nasıl ağlıyor ki susturamadım. Elini yüzünü yıkadım şu verdim biraz kendine geldi. Kakasını yapmış onu alayım dedim Bi baktım çok kötü pişik olmuş. Hemen nasıl oldu anlamadım daha bezini allaı çok olmamıştı. Popo kısmında kan vardı. Şaldır şaldır gelen kan yok ama hani Bi yerimiz tahriş olur da kanar ya aynı öyleydi. Peçeteyle baktım peçeteye geliyor.

2-3 gün önce üst yan dişleri patlamış. Eltim diştendir belki dedi ama anlam veremedim ne alaka diş.

Acaba kan neden olmuştur ki 

Bu arada 11 buçuk aylık falan 

8 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bir doktora götür eminim ki buradaki bir çok kişi bunu der ama nereden olursa olsun kan gelmesi normal değil benim oğlum 4 aylıkken pipisinden geldi öyle şişmişti enfeksiyon dediler antibiyotikli krem verdiler çok şükür geçti en iyisini doktor bilir canım geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Canim büyük ihtimal pisigi kkanamistir benim oğlumun da pişik olduğu zaman kanar hep sabunlu suyla yika krem sür 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Dişlerle alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü hiç daha önce böyle bisey duymadım. Acaba popişini bi yere falan mi vurdu böyle koltuk kenarı olur masa köşesi olur falan çizik gibi bisey mi yoksa popodan mi geliyor direkt
(984 puan) tarafından
Yokk popodan değil. Ama popo kısmında piştikten mi oldu yoksa dediğim gibi kendini yere atmasından mı bilemiyorum
(1,577 puan) tarafından
Pisiktendir o.zaman yüksek ihtimalle. Evde krem varsa kullanabilirsin ama  Sen yine takipte kal geçmezse bi acile falan götürün geçmiş olsun
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Kabizsa ondan olmuştur ama sen git bi doktora en iyisi. Dişten değildir bence. 
(984 puan) tarafından
Yok kabız değil rahat yapıyor çok şükür. Sağ olun
0 oy
(590 puan) tarafından
Doktora götürün.bn pişik olmasın yada yumuşatın diye sudocrem ve trosy sürüyorum  zaman zaman
0 oy
(1,261 puan) tarafından
Takipte kal ama korkma. Pişik dir o . Islak mendil kullanma. Pamukla temizle ve pişik kremi kullan. Geçmezse doktora gidersin. Zaten grev olayı var çocuguda yolda heba etme. Üstelik diş okaylarında çok pişik olurlar bu yüzden pis durmamasına özen gösterin 
0 oy
(91 puan) tarafından
Sert birşey yediyse oda kanatır canım ben yiyeceklerinde ceviz  içi kullandığımda bir iki defa olmuştu poposunun kenarını yara gibi yapmıştı bidaha iri kalmamasına dikkat ettim 
(984 puan) tarafından
Yok hiç öyle bir şey yemedi. Sadece farklı olarak ilk kez susamlı bisküvi verdim o da yarısının yarısı yani o kadar az. Susam dokunur diye doğru düzgün vermedim bile.
0 oy
(165 puan) tarafından
Genelde enfeksiyon kaynaklı oluyor yada yediği bişey dokunuyor. Benim kızım da 11 buçuk aylık 2 gündür tahriş olmuş ıslak mendille silince kanamaya baslıyodu Fito krem sürdüm geçti. Enfeksiyona bağlıysa hemen geçiriyor doktorumuz vermişti 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 229 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 341 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_S (23 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...