0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar evim mustakil gece 12den sonra yan komsular mahallede gurultulu ses yapıyor yüksek sesle konusma gulusme seslerini evimden duyuyorum malum yaz sıcak cam acıyorum ama ta evin içine gelio sesleri 1 2 saat sokaktalar en az 2 saat boyunca da ses yapıyorlar 

8 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Bisey yaparlar mi bilemem kavga dugun olsa mudahale ediyolar da 
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Polis ancak uyarır ama sonrasında hiçbir şey yapmaz. Sonuçta kendi mulklerindeler. Kaç defa şikayet etsende sonuc alamazsın. Eşim ekipte çalıştığı için biliyorum :D hiç uğraşma yazın bitmesine az kaldı 
(29 puan) tarafından
Uyarıdan anlarmı bunlar
(2,762 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum çünkü kimse özel hayatimiza mudahale edemez derler.
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Polis mantıklı. Şimdi çıkıp bir şey desen Allah muhafaza insanlar hiçbir şey demeye gelmiyor. Şikayet edersin gerekli uyarılar yapılır. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Zıvanadan çıkmışlar iyice şikayet et bence uyarı yapılır ama tabi uyarıyı dikkate alirlarmi bilinmez
(29 puan) tarafından
Savciligada mi gitsem
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bizim burda da oyle ya ama mahalle degil cadde olmasina ragmen sabahtan aksama hatta gece bile cocuk sesleri ellerinde hoparlör muzik son ses gencler kadinlar desen yine ayni bagira bagira konusmalar kavgalar dahi bitmiyo bi turlu. Camı illaki aciyoruz cocuklar uyuyamiyo uyaniyo sesten ya valla bıktım. Uyuduklarinda cami kapatiyorum ama nafilee 
(29 puan) tarafından
Burasıda böle müzik fazla calmazlarda daha çok gurultulu konuşma kahkaha cocuk cigliklari
0 oy
(211 puan) tarafından
Zaman kaybetmeden ara derim. Bizim yandaki öküz komşularda öyle uyardım bir süre ise yaradı sonra tekrar başladılar asla laftan anlamaz böyleleri bende aricam tekrar ederse 
(29 puan) tarafından
Tamam bu gecede yaparlarsa aricam
0 oy
(79 puan) tarafından
Bir hafta once aradik halbuki sitede oturuyoruz uyardi gitti ve komsular devam etti bissiklet oyjncak motor suruyor cocuklar site yonetimi yazdi sahipsiz cocuk degillerse anne babalari iceri alsin diye ama banamisin demiyorlar cocugum su gibi oluyor sicaktan hakkimi helal etmiyorm 
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Aradın mı kız geldi mi polis merak ettim 
(29 puan) tarafından
Bugun gurultu yok cnm
(8,328 puan) tarafından
Bu gece de bizde var alt komşu süpürge yapıyor bu saatte
(29 puan) tarafından
He şimdi basladilar kuzum burdaki lerde geçmiş olsun bize
(29 puan) tarafından
Yuh obsesif herhalde burdakilwrde ruh hastasi burdakilwr narsist ama

İlgili sorular