+1 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (614 puan) tarafından
Erkek çocuk anneleri ben el kızı falan sevemem insanlar bir acayip çünkü baştan sevsemde sonradan bir soğukluk olucağına eminim peki siz

70 Cevaplar

+25 oy
tarafından
El kızı mı? Acık adres isim verde mıllet kızını ogluna yanastırmasın ne ayıp sey
(6,516 puan) tarafından
Allah senin gibi kaynanayla karşılaştırmasın kizlarimi amin çok amin yoksa ben katil olurum net
tarafından
Sagoll kuzumm ♥️♥️

Ay buna kız verılır mı, bunun oglu da kendı gıbıdır, benım kızım el kızı da senın oglun babamın oglu mu senın oglunda el oglu, Allah ıyılerle karsılastırsın bak bu kısının nıckı attım hafızaya ben sımdı :D
(48,634 puan) tarafından
insanlar bir acayip derken kendinden bahsetmis
tarafından
Kişi kendınden bilir işi cunku ıkbaaaal Allah herkeısn karsısına kendı gıbı bırını cıkartsın
(48,634 puan) tarafından
yanlislikla bu posta arti puan verdim geri alinmiyonya
-Reklam-
+5 oy
(1,638 puan) tarafından
Dalga mı geçiyorsun daha şimdi den el kızı dersen Allah karşına ne cikarir hiç düşünmüyormusun 2 çocuğum var hep Allah karşılarına iyi insanlar çıkarsın diye dua ediyorum onlar mutlu olsun ben zaten mutlu olurum
(7,121 puan) tarafından
Ağzına sağlık vallah öyle
+5 oy
(211 puan) tarafından
Erkek annelerinden  ricam oğlunuzu paşa gibi büyütmeyin evlenince o karısı olacak hizmetçisi olmayacak.. evin her alanında karısına yardımcı olmalı erkek anaları yüz verdikçe veriyor olan gelinlere oluyor simartmayin şunları 
(1,755 puan) tarafından
Ne erkekler ne kızlar şımartılmamalı bence.. kızlarada prenses muamelesi yapılmamalı sonra elin oğlunun lafını işini çekemem die kavga çıkartıyorlar.. bi çay demlemeyi öğretmeyen anneler var. Onuda geç saygıyı öğretmeyen anneler var.. annesinin lafıyla evlilik yürütenler de var.. benim 2 kızım 2 oğlum var Allah bağışlasın. Karşılarına hayırlı insanlar çıkarsın Rabbim
+4 oy
(392 puan) tarafından
Gelinimi ne olursa olsun seveceğimden eminim ama ileride bi kızım olursa senin gibi bi kayınvalidesi olmaması için hep dua edicem
(666 puan) tarafından
+++++
+2 oy
(33 puan) tarafından
Oğlumu sevsin onu mutlu etsin beraber mutlu olsunlar. Yapamayacağım şey yok. Tabiki seveceğim insan çocuğunu mutlu eden şeyi sevmez mi?
(614 puan) tarafından
Fayda sadece kendilerine
(33 puan) tarafından
Tabiki anlaşamayacaginiz durumlar olacak ama saygı göstermek zorundasınız. Kalbini kırmamak lazım. Ben gelinini mutlu edicem ki o da oğlumu mutlu etsin. Benim kocam var Şükür bana fayda ondan gelir. Oğlum ya da gelinim kendilerine baksınlar yeter.
+2 oy
(740 puan) tarafından
Oooooo sen şimdiden kötü kaynana olmaya hazırlanıyorsun gibi 
+2 oy
(3,835 puan) tarafından
Sen. Sevvmesen d e olur oğlun sevsın yeter. Bu kafayla kaynana plmazsın umarım. Kendımm için de aynını düşünüyorum oğlum var allah o gunkero gösterırlwrse çok mutlu olsun oğlum eşiyle o bana yeter. 
+2 oy
(1,575 puan) tarafından
O havalara diktigin burnun kırılsın emi

o kız el kızıysa senın oglumda kızın annesi ıcın el oglu o zaman ne bicim bır dusunce bu yahu çok mu zor ınsan olmak sımdıden kaynana ılık oynamaya ne meraklısınız azıcık ınsan olun ya azıcık empatı azıcık zor degıl valla
(8,905 puan) tarafından
Oylum cnm az sakinles ne bu şiddet bu celal :)))) yorum yaptıktan sonra el kızı olayını idrak ettim bende normalde dikkatsiz değilimdir sanırım boşluğuma denk geldi böyle durumda ne derler bilirsin ilahi adalet diye bisey var sen şimdiden böyle düşünürsen ilerde gelinin seni evine sokmasa seni sevmese ağzını açmaya hakkın yok
(1,575 puan) tarafından
ay sakınlesemedım falan hocam valla delirdım surda bu nasıl zihniyet ya bunlar buyuruyor olanları sonra anacı oluyor kıcından ayrılmıyorlar hadı bakalım ugrassın gelınler
(8,905 puan) tarafından
Böyle kaynanaya öyle gelin müstahak zannetme ki sessiz susan Bi gelin gelcrk böylelerine cazgir eli masalı anasıyla gorusturmeyen Bi gelin gelcek o zaman bu günlerini hatirlasin
(1,575 puan) tarafından
ınsallah inşallah amiiiiiiiin
tarafından
Aynen valla öyle de bir oğlunu doldurur gorusturmezki ağzı açık kalır
+1 oy
(8,905 puan) tarafından
Gelinime bağlı o beni sever sayarsa gelinim değil kızım olur 1 oğlum varken Allah bide bana 2.evlat nasip etmiş olur ben şuan gelirken nasıl ki evime çocuğuma eşimle ilişkilerine müdahale edilmesini istemiyorsam aynısını gelinime yapmam yaparsam o zaman oda haklı olarak bana tepki verir 
(7,281 puan) tarafından
Kızım olaydı verirdim senin oğlana :D

Amannnn hemde iki canavar valla benden uzakta yaşasınlar evlenince :D jsjsj
(8,905 puan) tarafından
3.çocuk kiz olur belki o zaman seve seve kizim olarak alirim :)))) O zaman gelince ozlemede:))))
tarafından
Bundan ne iyi kaynana olur beee sjsjsjsj anca gelinine satasir bu sjsjs
(8,905 puan) tarafından
Yoo niye satasayim gelişime o benim gelinim değil kızım olur ancak ;)
tarafından
He heeee bellii sjsjsjsj
+1 oy
(316 puan) tarafından
Bir oğlum var gelinim iyi olursa iyi olurum kötü olursa da kendi haline bırakırım ama büyüklük yaparım oğluma hayırlı bir eş olsun benim pek bir önemim yok
+1 oy
(1,127 puan) tarafından
El kızı dersen o da kaynana der Rabbim inşallah evlatlarımızın karşısına sevgiyi saygıyı bilenleri çıkarsın sonuçta onlarda anne kuzusu nasip olursa bize de Allah on emaneti baş tacım olurlar yeter ki iyi geçinsinler birbirleriyle.
+1 oy
tarafından

Allah senin gibilerden uzak tutsun bizi sana da akıl fikir versin senin kaynanan da sana el kızı diyor mu el kızıymış :devil:

tarafından
Diyordur belki baksana şu tavrına . Asla böyle biri olmak istememm
+1 oy
(5,457 puan) tarafından
Ne demek bu ya şaka dimi bu oğlunun ismini kendi ismini felan soyle kızlarımızı 100 km uzaktan bile göstermeyelim sende o zaman görürsün el kızını 
+1 oy
tarafından
Sen nesin peki ? Sen kimin kızıydın ? Tam olarak burda yakınilan kaynana profilisin.
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Geline bağlı bu durum biraz da o çirkef olursa bende olurum 
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Sevmicem çünkü annem gelinini çok seviyordu gelin hanım 6 aydır kadının burnundan getirdi 
tarafından
Esma her insan aynı değildir belki senin çok iyi bı gelinin olacak
(6,219 puan) tarafından
Valla ben çok iyi bir gelinim de bilemedim kaynanam kayınpederim üzerime yemin ediyor
tarafından
Etsinler dursunlar kulaklarını tika
(6,219 puan) tarafından
Kulaklarımı niye tikiyim kız snsj kayannamlar hep der biz senden razıyız Allah'ta senden razı olsun diye ❤️☺️

İnşallah benim gelinimde oylemolur
tarafından
Sana vermiyorum kızımı çok beklersin
0 oy
tarafından

O zamana kadar insanın huyu suyu değişiyor sanki.ne kadar öyle böyle desek te umarım iyi bir kaynana olurum gelin de iyi olur amin:D

0 oy
(3,375 puan) tarafından
Oğlum evli gelinimi seviyorum kaynanam yok eminim olsaydı. Oda beni çok severdi şimdi oğlum askerde bizimle kalıyor gelinim çok çok mutlu sorduk nerede kalmak istersin diye tabiki sizde dedi ödedik 6 aylık kirasını haftada bir iki gün evine gider temizlik yapar gelir 
(218 puan) tarafından
O sizin iyiliğinizdende kaynaklıdır. Böyle şeyleri okumak negüzel
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Vallaha hicccc karismicam ne yaparlarsa yapsınlar mutlu olsunlar da 
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Eşimin oğlu evlenecek ben saygı duyuyorum nişanlısına hoşuma gitmeyen tarafları da var ama herkese iyi yönünü söylerim kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymali

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 256 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 403 göst.
0 oy
5 cevap 148 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 246 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu