0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde (2,146 puan) tarafından
Dun dediğim olayı eşime de anlatmıştım bugun Bitanem sen benim gözümü arkamda bırakmayınımsın böyle bir msj atmış .mutlu oldum

7 Cevaplar

+4 oy
(4,661 puan) tarafından
Gözün aydın 
(11,395 puan) tarafından
Parklarda cardaklar oluyor ya adamın biri orda oturuyormuş post sahibine gel sen de otur demiş o da siz kalkarsanız otururum demiş bunu eşine anlatmış galiba sonradan  :)
Yani ben anlatma gereği dahi duymam teşekkür eder geçerim öyle bi durumda
(266 puan) tarafından
güldüm valla kusura bakmayın ama post sahibi temiz niyetli. Alkış :)))) aynı ben beş kuruş fazla. Harcasam susamam :))))
tarafından
Yaprak görmedim canım postunu çok teşekkür ederim ☺

Kız ssvedeli Allah iyiliğini versin ☺☺☺
(11,395 puan) tarafından
Tamam canım da yani attığımız adımı da anlatmaya gerek yok ki bence hani absürt bisi degil yaşadığı öyle olsa anlatsın tabiki
(266 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin:)) ❤️
-Reklam-
+2 oy
(4,418 puan) tarafından
Ya bilmiyorum bana komik geliyor böyle şeyler. Ama tabi farklı yaşam tarzları. Kocam bana böyle bir mesaj atsa "lütfetmişsin" derim yani :D zaten gözün arkada kalıyorsa evli kalmanın lüzumu yok. Yani bu şey gibi. Teşekkürler beni aldatmıyorsun gibi :D eski postunuza da baktım. Adam sizin hassasiyetinizden dolayı ayağa kalkmak zorunda değil. İşten çıkmış olabilir yorgun olabilir. Sizi tenzih ederek konuşuyorum hemen kötü niyetli damgasını yapıştırmışlar. Valla günahları az geliyor heralde arkadaşların rahat rahat başkalarınınkini de topluyorlar. Bir de yanına otursam laf söz olur baş başa oturuyoruz sanatlar eş dost falan diye konuşulmuş. Yahu sizin nasıl art niyetli iğrenç çevreniz var. Yani ben beyefendinin yanına oturdum ve beni o şekilde görüp laf söz edebilecek bir tane tanıdığım yok şükür ya. 
(2,146 puan) tarafından
Size normal gelen başkasına anormal gelebilir art niyet düşünmedim ben sadece kabul etmedim benim yaşam tarzım bunu gerektiriyor
(4,418 puan) tarafından
Sizi tenzih ediyorum dedim zaten farkındaysanız
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bence o msji sen ona atacaktin çünkü postunda demiştin ki "acaba onlar da aynı hassasiyeti gösteriyor mu"diye 
(2,146 puan) tarafından
Yüzüne dedim zaten
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bilmiyorum belki adam iyi niyetine de demiş olabilir bebekle ayakta kalmayın diye. Tabi herkes bu dediklerinize dikkat edecek diye bişey yok ama ben de oturmazdim. Tanıdık biri görse adamla başbaşa oturuyoruz sanar. Mesela burda bazı kadınlar adamlarla asansöre de binmiyor. Kadın diyor ki ben gideyim sen sonra bin. Adam da diyor niye ben beklicem binmek istemiyorsan sen bekle diyor bunun gibi yani. Ha adam kalkıp başka yere gecebilirdi ama herkes aynı fikirde aynı düşüncede olmayabilir
(2,146 puan) tarafından
Asansörde de dikkat ediyorum kimseyi in demem beklerim zaten çoğu zaman merdiven kullanıyorum.
0 oy
(49 puan) tarafından
Mutlu olunacak bir şey göremedim ama neyse...... 

Böyle şeylerden mutlu olabiliyorsan da ne mutlu sana... 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sen sana yakışanı yapmışsın canm ama erkekler aynı hassasiyeti göstermeyebiliyor
0 oy
(934 puan) tarafından
Postu okudum da ne alaka dedim yani. Halka açık bir yerde üstü kapalı yer varsa oturulacak, neden birileri için kalkayim ki ??

Yanında oturmakla ne oluyor yani onu da anlamış değilim, ha sana karşı bi terbiyesizligi olur amenna ama ne bileyim saçma geldi. Sonuçta dinlenmek herkesin hakkı, neden ben vazgeceyim ki bu hakkimdan erkek olayım kadın olayım yani 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 1,065 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 407 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 471 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Azra.Ensar (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,115 göst.