+1 oy
1,067 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Olayları o kadar dramatize ediyorsunuz kii. Yok kimisi çocuğa yazık demiş kimisi beni çocuk bulmuş. Hatta biri annesini büyüyememiş ki bebesini büyütmüş yazmış. Şaka mısınız pardon?? Kınayı gidip de sokak satıcısından almadım. Hakiki hacdan gelmiş bir kınaydı. İki çeşidi vardı karıştırdım yaktım. Tahmin ettiğiniz gibi çocuğu rahatsız edecek bir şekilde bağlamadım. Yaktığım yeri üçe bölüp tokayla bağladım ve üzerine başörtü taktım. Baş örtüyü boğulma tehlikesi olur diye boynundan bağlamadım. Siz çocuğunuza toka takmıyor musunuz bunun neresi yazık oluyor? Kızımın huyunu neyi nerde nasıl yapacağını sizden daha iyi biliyorum. Onu sizden daha çok düşünüyorum annesiyim ya hani. Bazılarınız tatmin olmasa da.. Ve sabah yıkadım kızım hiç de ağlamadı. Gel seni bıcı bıcıya götürcem dedim ve kendisi banyoya gitti. Sizin abarttığınız kadar bir durum yok ortada. Gerçi siz insanları linç etmeye bayılırsınız ya neyse.! Kınanın faydalarını bilmeyenlere bir şey demiyorum tabii. Sonuca gelirsek tam istediğim gibi oldu çok da beğendim. Size tavsiyem her şeyi saman alevi gibi büyütmeyin.

23 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bu da olan. Saçları siyahtı dediğim gibi. Var mı abartılacak kadar! 

image

(163 puan) tarafından
Evet ilk kızım da korkmuştu açıkçasi ama ne olduğunu bilmedigi için 2 yaş anlayacak durumda sonra sürekli bana da yap demeye başladı:)
(11,443 puan) tarafından
Belliki bunu diyenler kına yakmamis hiç poşet kınayı kurutmaz aksine nemli tutar ve çocuk bu artık kendini ifade edebilir durumda istemese bırak durutmayi acaba önüne oturtabilir misin
(163 puan) tarafından
Keisnlikle katılıyorum hayır dediklerinde bizden daha katılar
(210 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım bende kızıma yaktım iki gün önce onun sariydi saçları kına yakınca çok güzel renk aldı ve kinanin bir zararı yokki
(1,086 puan) tarafından
Bildiğiniz üzere burada Herboloklar çoğaldığı için linç yemeniz çok normal :D
-Reklam-
+5 oy
(7,787 puan) tarafından
O postu ben de gördüm. Ben kızımın ellerine hep yakıyorum. O linç edenlerin de çoğu oje sürüyor mesela çocukların ellerine. Bana göre de o yazık. Yani kınayı sevmediklerinden öyle diyor geneli. Kimsenin kimseye karışma hakkı yok. 
(6,235 puan) tarafından
Çok haklısın
(8,934 puan) tarafından
Sen hakli dediğin için haksız oldu :))))
(7,787 puan) tarafından
Niye kız
+2 oy
(17,921 puan) tarafından
Burası linç yeri herşeyi linçleyebilirler sen boşver geç gülüm boşboğaz çook
(136 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef
+1 oy
(102 puan) tarafından
Buraya açıklama yapmana gerek yok ki herkes kendinden ve yaptıklarından sorumludur.Evet belki doğru olmayabilir ama herkes herşeyde uzman masallahh :))) 
(1,069 puan) tarafından
Ay çok haklısın valla ne değişik insanlar var :D
+1 oy
(688 puan) tarafından
Var öyle bir tayfa ya bosan ya benim kocam şöyle böyle asla yapmaz ya da çocukla alakalı saçma sapan lincler herkes çocuğunu düşünür fikir beyan etmek Bi yana anneliği öğretmek işleri 
(3,359 puan) tarafından
Ne alaka kocaya nasıl bagladin
(688 puan) tarafından
Örnek gösterdim linç tayfayı genelde insanları doldurup gaza getiren tayfa yani kocaları melek en güzel çocuğu da onlar yetiştiriyor ya
+1 oy
(1,138 puan) tarafından
Dünkü postu görmedim.Şimdi altta bi yerde şöyle yorum yapmışsın.Millet çocuğunun saçlarını boyuyo ben de kına yaktım diyorsun.İyi o zaman kendimizi milletle kıyaslayacaksak bazısı çocuğuna şiddet uygulsr daha fenasını yapar.Onların yanlış bişey yapmasını mı örnek alacağız.Ayrıcaa buraya post açılıyorsa isteyen olumlu isteyen olumsuz eleştiri yapar.
(792 puan) tarafından
Kıyaslamak için söylememiş aslında. Yani boya kimyasal, ben bebeğime kimyasal uygulamadım bu kadar büyük tepki vermenize gerek yok demek istemiş.
(136 puan) tarafından
Prslyt teşekkür ederim tam da bunu düşünerek yazmıştım. İnsanlar neyi nasıl okumak istiyorsa öyle okuyup anlıyor maalesef
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Tuttu mu rengi nasıl oldu
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Olay nedir gene noldu
(136 puan) tarafından
Dün gece post açmıştım. Kızıma kıan yaktım diye. Millet demediğini bırakmadı da
(8,934 puan) tarafından
Elbet tercih senin ama keşke doktora danissaydin yapmadan önce ters etki veya alerjik olup olmadığını belirlemek icin
(136 puan) tarafından
Onu denedim de öyle yaptım canım iki kez ufak bir yere denedim bir şey olmadı zaten tamamına yakmadım. Diplere sürmedim. Uç kısımlarına sürdüm o kadar teniyle temas ettirmedim
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Ay o bukleleri ne kadar güzel. Linçlemedim ama saçta beklettiğin sürecin çocuğu rahatsız edeceğini düşünüyorum. Sonuçta çocuktan bile bahsetmiyoruz 20 ayliksa hala bebek 
0 oy
(1,853 puan) tarafından
Dünkü postu görmedim ama saçı çok güzel olmuş..yakmandaki sebeb neydi ? Benimde 2 kızım var varsa bi faydası bende yapım
(136 puan) tarafından
Gürleştiriyor diyorlar o yüzden yakmak istedim
(1,853 puan) tarafından
Hee tmm canım.benm kızlara gerek yok ozamn :) ara makas yaptırıyom ben kabarıklığı gürlüğü azalsın die.
(136 puan) tarafından
Maşallah ya. Bizimki çok seyrek hele de ön tarafları
0 oy
(5,410 puan) tarafından
Annemde benim saçlarıma sürüyordu 5 6 yaşlarındayken çok güzel oluyordu. 
(3,359 puan) tarafından
Post sahibi canı istediğine cevap vermis
(5,410 puan) tarafından
Evet öyle yapmış
0 oy
(7,863 puan) tarafından
Zarari olmayabilir kendimce fikrim kucuk cocjklara bu tarz seyleri uugulamayi sevmiorum ojedir ne biliyim dogal guzeller bence
(136 puan) tarafından
Ojeye ben de karşıyım zaten. Evet doğallar ama kimyasal bir şey de yapmadım. Millet çocuğunun saçını boyatıyor kaldı ki ben kına yakmışım
0 oy
(248 puan) tarafından

Dün ki postu bilmiyorum maşaAllah çok güzel olmuş bende kızımın ellerine hep yakarım çok seviyor:) 

0 oy
(13,150 puan) tarafından
Postu görmedim ama bende yakacağım kızıma yazın saçlarına 
0 oy
(16,131 puan) tarafından
Ben kızımın ellerine yakarım hep kına saçlarına hiç cesaret edemedim. Ama maşallah çok güzel olmuş 
0 oy
(809 puan) tarafından
Anammm çok tatlı olmuş bizim kız biraksa bende yakicam valla:)))
0 oy
(297 puan) tarafından
Havalar soğuk ama mahveder kınanın ıslaklığı keşke yazın yapsaydın. 
(136 puan) tarafından
Ne ıslaklığı anlayamadım
(297 puan) tarafından
Saçına sürüyosun ya ıslak bi şekilde çok durunca acayip baş ağrısı yapıyor ben sürekli kullanıyordum bahar ayında yaptığımda fena üşüttüm ve baş ağrısı çektim baya bir süre
(136 puan) tarafından
Ha onun için sıcak suyla karıştırdım kınayı. Zaten onun ısısı gidene kadar kafasında ısınıyor kuruyor
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Zaten burda biri kötü yorum yaptımı arkasındaki linç tayfada onun izinden gidiyor konu insanın anneliğine kadar gidiyor boş yorum yapıyor örümcek beyinliler yani anlayacağın burdaki bazı boş boğazlı insanların dediklerini kafaya takma he ,de geç 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Bende kızıma yapmak istiyorum ama saçı sertlestiriyir diyorlar doğru mu
(136 puan) tarafından
Şu anlık öyle bir şey yok valla. Eskisi gibi duruyor aynı
0 oy
(14 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama ben kınayı çok severim saçlarıma kına yapmayı da çok severim sen kimseyi takma bildiğin gibi yap

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,164 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 542 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 646 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.