0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından

Kızlar ben 85 ten diyet ve egzersizle 67 ye düştüm ama şimdi tekrar hamilelik düşünüyorum bu eliptik bisikleti aldım doğumdan sonra tekrar kilo vermek için kilo veren var mı bu bisikletle 

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
Üşenmeyip yaparsan güzel terletiyor ve işe yarıyor. Çok fazla kas çalıştırdığı içininceltiyor. Aynı zamanda daha enerjik oluyorsun daha dinlenmiş uyanıyorsun ve sırt ağrısına falan da, iyi geliyor 
(7,376 puan) tarafından
Canım beni bilen bilir ben zaten normalde de enerjik biriyim trambolinde zipliyordum şimdi bunu düşündüm yaparım diye
(1,292 puan) tarafından
O zaman çok işine yarar güle güle kullan
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım benim deneyeceğim inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,176 puan) tarafından

Eliptik guzel bacaklari yoruyor ama bi yuruyus kadar degil ya bende ikincim ufakken spor salonuna gecemedim telsi evden spor salinunu cekmiyodu Eve eliptik aldim.  Bacaklari yoruyor ama karni toplamio yaa. Sonra kesfettimki telsizi kutfaga takarsam spor salonundan cekio. Uyutunca gdiyorum spor salonuna. Artik yururyus bisiklet. Evde aksamlari eliptik yapiyorum

image

image

(4,176 puan) tarafından
Ufagineve uyutup buyugu alip spor salonuna geciyorum:) telsizden ses duyar duymaz eve:)
(7,376 puan) tarafından
Aslında hareket ediyor kız karın olarakta denerim bir bakalım
(4,176 puan) tarafından
Bilmiorum ki sanki ben yuruyusten daha. Fayda aliyorum. Spor salonunda eliptip yok diye. Tercih ettim eve. Hani salonda digerlerini yaosam evde eliptik yaparim mantigiyla
(7,376 puan) tarafından
Canım vücuttan vücuda değişir ama bütün vücudu oynatıyor nerdeyse yürüyüşten fayda alamadım bende
0 oy
tarafından
Bende almayı düşünüyorum çoktandır arıyorum da adam akıllı bir şey bulamadım sen nerden aldın canim
(7,376 puan) tarafından
Trendyoldan sabah sipariş verdim kargoya verildi diye mesaj geldi şimdi
tarafından
Link atabilir misin
(7,376 puan) tarafından
tarafından
Çok teşekkür ederim canım bir bakayim bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 128 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aysunnnn (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde bsradgn (541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...