0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (411 puan) tarafından
Valla artık bin TL çerez parası olmuş özel hastanler herşey uçmuş allah yardımcımız olsun neden bu şekilde ya bittik 

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bunlar gayet normal o kadar pandemi oldu deprem oldu bissuru para gitti. Yani toplanmasi icin illaki zamlar olacak ve uzun surmeyecek insallah seneye rahat edecez ülkece
(7,410 puan) tarafından
Valla kimin algısı kapalı belli canım. Neyse senin seviyene inmicem. Böyle senin gibi kalbi dili kötü olanlar sayesinde daha çok şey başımıza gelir maalesef...
(6,324 puan) tarafından
İyi diyorsun hoş diyorsun da biz 99 depreminden beri deprem vergisi veriyoruz ayrıca Türkiye'nin dört bir yanından (dünya dahil) yardım toplanfi. TV kanallarinda paralar toplandı. Eee kasadaki paralara ne oldu ? Malum kişilerin elinde oyuncak oldu. Kendinizi avutmayin boşuna ülke bitik durumda ve bunun sebebi yaşanılan kötü olaylar değil bizzat hükümet.
(7,410 puan) tarafından
Canım ben hükumeti savunmak için söylemiyorum. Kim olursa olsun hükumette elimi vicdanima koyup ayni yorumu yapardim. Bu afetten ötürü. Öncekileri demiyorum.  Kimse kusursuz değil bir sürü yanlışı eksiği var eleştirelim hakkımızda kimse de bise demez.  Karsisina adam gibi birini çıkarsalardi ozaman gitseydi. Şimdi tartışmanın bir alemi yok bence.
(8 puan) tarafından
Zaten asgarî ucrete zam geldikce hersey iki katı oluyo Türkiye bu gidişle toparlanmaz paranın degeri kalmamis  Allah sonumuzu hayır etsin
tarafından
Herkesin gorusu farkli ,bence birbirimize saygi duyalim.. Kim neye inanmak istiyorsa inansin bu kadar basit
-Reklam-
+2 oy
(33 puan) tarafından
Doğru şekilde yönetilmeyen ülke tabikide. 23 yıldır başta olan malum Parti'nin ülkeyi 23 yıldır yemesi. Cahil insanları kolay şekilde din ile kandırması ama dinle hiçbir alakasının olmaması yüzünden ülke bu hale geldi. Allah'a şükür durumum iyi istediğimi yiyip içiyorum tatilimi yapıyorum durumum iyi. Ama evine ekmek alamayan insanlar var. Üzülüyorum. Umarım daha iyi günler de görürüz. (Bu benim fikrim kimse kalp kırıcı bir şey söylemesin insanların kalbi kırmak istemem.)
(3,535 puan) tarafından
Bu söylediklerinin herkes farkında ama nedense koyun olmak hoşlarına gidiyor gerçekten bu adama müslüman bile diyenler Allahtan da korkmuyor adam bildiğin kafir.
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Az olmuş 2500 olmalıydı 
(3,535 puan) tarafından
Özgeciiiim litfen benle de tartış ama seviyeli yoksa seni  çıldırtana kadar karşıt yorum yaparım huhahahahaha :D :D Yağmur bizim çok ağzımız yandı değil mi bi türlü seviyeli tartışabilecek kişiler çıkmadı hepsi cahilliği ile çıldırtmak istedi biz sabır çektik :D
(9,206 puan) tarafından
Ay yok yok lena beni az çok tanıyorsunuzdur artık ya karşıt göruş de olsak tamamen zıt ve farklı da olsak seviyeli olmak ayrı bişey :) mahalle karısı ağzıyla konuşan herkesten Allah uzak etsin burda da normal hayatta da :D
(8,908 puan) tarafından
Seviyeli seviyeli tartışmak konuşmak gerçek anlamda iletişim kurabilmek ne kadar güzel bisey :))))
(3,535 puan) tarafından
Kız bazen öyle manyak tipler geliyor ki seviyesizleşmemek elde değil :D  Özgecim bazen deliyle deli olacaksın hatta ondan daha deli :D Normal yaşantımda da hayatımdan uzak tutuyorum bu tip şahısları burda da var bi kaç köfte :D
(8,908 puan) tarafından
Eksik olsun öyleleri her yerden
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Amin canım maalesef öyle eskiden pazar harcına 100 TL bile yeterdi şuan 800 1000 TL bile yetmiuo
0 oy
tarafından
Amerika yabancı ülkeler Türkiye iflasta bitmiş durumda diyorlar Allah yardımcımız olsun. 

Bende annemin yazlığındayım tüp aldık dün 500 TL 1 ay gidiyor burada. Ekmek 7.5 olmuş ya herşey ateş pahası ne yapıcaz böyle bilmiyorum 
(411 puan) tarafından
Baştaki saraylarda çok rahat markete girip fiyatlar çok uygun demesini biliyor halkın vebalini nasıl verecekler ya sorsan 2023 derler ne oldu ne bitti hakkımızı helal etmiyoruz
tarafından
Söylenecek çok söz var ama susayım..
Allah hepimizin yardımcısı olsun :(
0 oy
(736 puan) tarafından
Söylemek istemiyorum ama secim sonrasi ne bekleniyodu bizi bitirmek icin dunyaca oynanan oyunlar bununla kalmayacak ayrica ulkemizi bu duruma getiren ikdidar utansin almanyada türk vidyo cekiyo buraya gelin diye hayat burda var diyo .yiyecek icecek sudan ucuz ordada var enflasyon ama adamlar önlem almis kenara koseye koymus halki madur etmiyo.bizim ülkemizde milyarlar toplandi deprem olunca adamlar devletin parasini bagis olarark gosterdi o paralari geri aldi hazinesine hala para toplamaya devam ediliyor her faturaya yansitilan deprem paradi nerde iste bizi cahillestirip fakirlestirenler ortada .simdi öyle degil boyle diyen olcak herkesin fikri kendine ben boyle dusunuyorum
(411 puan) tarafından
Çok doğru saraylarda rahatı iyi ama utanmadan birde fakirden fukaradan çalıyorlar yazık Allah fırsat vermesin bunlara
(736 puan) tarafından
Amin isallah son 5 yil kim ölür kim kalir bilemeyiz ancak birdaha kazanamazlar isallah
0 oy
(666 puan) tarafından
Evet öyle olmuş Allah yardımcımız olsun :(
0 oy
(347 puan) tarafından
Geçen hafta eşim 380 TL getirdi ne ara 500 oldu 
0 oy
(664 puan) tarafından
1000 TL olsaydı keşke gerçi oda yakındır:)
0 oy
(39 puan) tarafından
Bu daha iyi günlerimiz diyorlar ilerde daha cok pahalancakmis sonumuz kötü ilerde kıtlık gelcek diyorlar
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bu daha iyi günlerimiz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 389 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 420 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 338 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 569 göst.
24 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emremry (93 puan) tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...