0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
39 oldum bugün.bebegim kaşığı yani toplaniyo.nekadar sürede olursa doktora gitmeliyim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 veya ,4 dkda bir olursa git 
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Sık sık olursa ve 5 dakika 3 dakikada olursa gıt bekleme baskı uygulyr sancı olyr dogumun baslar cnm
tarafından
Sancım yok canım kanamam felan yok.toplanmasi kasilmami demek
(880 puan) tarafından
Evt canm yakındır dogumun takıp et dakakıka saat tut azalırsa gıdersn cnm dogum yaklastıgı ıcın bebekte kasılyr dogumu tetikliyor işte baslar yakında hazır ol cnm
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Dakika tut canım 5 dk altına düşerse ve kasılma süre araları azalırsa git doktora
0 oy
(984 puan) tarafından
5 dk da bir oluyorsa gidin.

Uzun süreli ağrı varsa dayanılmayacak kadar, o zaman da gidebilirsiniz
0 oy
(177 puan) tarafından
Canim belinede agri giriyor mu? Ben kasilma sayar indirdim netten orda  takip ettim zaten git gide siddetlendi sıklasti e son 3dakikada 1e düşmüştü suyumda nişanimda gelmisti 
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Kasılma sayar indir canım o sana ne zaman doktora gitmen gerektiğini söylüyor 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
5dk da bir gelince sakince bı makarna ye ve git hemen gelmez daha makarna da doğumda enerji verir gebe okulunda öğrenmiştim suyun gelirse de bekleme yine sakince git korkmadan hemen gelmez zaten 
tarafından
Kasiliyordu 10dk dda bir şimdi kesildi sanki
(1,250 puan) tarafından
Kesildiyse sıkıntı yok arada olabilir böyle artar zamanla ama beş dk ya düşünce git onun dışında sıkıntı yok
(1,250 puan) tarafından
Bide suyun gelirse kahverengi veya yeşil gibi olursa bebek karnında kaka yapmış demektir o zaman da beklemeden git ama endişelenme bazen olabilir mis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (371 puan) tarafından soruldu

381,237 soru

11,413,391 cevap

34,959 kullanıcı

...