0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Kizlar sabah 10 da sezeryandan çıktım ama gaz çıkaramadım o yüzden birşey yiyemiyorum yapabileceğim tavsiye edebileceğiniz birşey var mı 

8 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Hastanede lavman yapmalarını iste gaz cikartmadan normal beslenemezsin
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından

Yeme içme gazla ne alakası var ben 5 gün sonra gazimi çıkardım büyük  tuvalete çıktım :angel:

(997 puan) tarafından
Aynen bende öyle yaptım gazım çıktı dedimde ondan öncesi çorba hoşaf getirmişlerdi yemem için saçma geldi bana sadece su iç demeleri
tarafından
Evine git yaz aylarındayız dizine kadar elbise giy alttan hava alsın yaran ferahlar çabuk toparlanır hastanenin kokusu kötü evin gibi rahat  değil devamlı gelen giden oluyor evine git rahatça düzenine geri dön ☺️
(54 puan) tarafından
Ramazan şerbeti de etkili gaz çıkarmada
tarafından
Amaliyattan çıktım kendime geldim istediğini yiyip içebilirsin kabız olmamaya dikkat et sadece sıvı beslenerek başla dedıler çorba iç mesela ekmek yeme bugün dediler öyle yaptım bende
(191 puan) tarafından
Sanırım öyle yapacağım bu şekilde bana zor bebegede zor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kayısılı meyve suyu al ic canım bol bol yurü bende cikaramadim benim hatam yürümememdir birde bol su ic tuvalete cikip cıkmadigini da soruyorlar ben cikarken lavman yaptı doktor ben seni bu sekilde cıkaramam dedi 
(3,419 puan) tarafından
Aksine rahatlatıyor ama canım sana corba yogurt vermediler mi baya olmus sezeryan olali 6.saat ihlamur ile biskuvi verdiler ben sabah 6 da olmustum corba yogurt verdiler hem oglen hem aksam
(191 puan) tarafından
Yok hicbirsey sadece su iciyorum sabahtn beri
(3,419 puan) tarafından
Aç aç nasil olcakmis nasil sutun incekmis
(191 puan) tarafından
Annemde aynı şeyi söyledi sütü nasıl gelecek şuan sarı su gibi geliyor birşey yiyemedidm ki yavrumda emsin süt gelsin
(54 puan) tarafından
Kız o kayısı gazın anasını ağlatıyor cikarmazsan o gaz ağrısından bitersin yürü bol bol elma suyu tüket  kayısı gibi çok etkili bir gaz yapmıyor
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Bol sıvı ve yürüyüş 
0 oy
(499 puan) tarafından

Kesinlikle ama kesinlikle Lagman yaptır sezeryandan çıktım ayağa kalktım Lagman yaptılar bir tür attım tuvalete zor attım kendimi aşırı rahatladım 

(191 puan) tarafından
Söyledim benim normalde gaz ve kabızlık problemim var zaten ilk doğumda lavman yapıldı dedim ama anlatamıyorum sanırım illa bekleyeceğiz diyorlar açlıktan başım dönüyor artık
(499 puan) tarafından
Devlette mı yaptın canım
(191 puan) tarafından
Evet canım
(499 puan) tarafından
Devlette malesef ilgi yok ben özelde yaptım ben demeden Lagman yaptilar
0 oy
(547 puan) tarafından
Kayısılı meyve suyu ve yürüyüş tek tavsiyem 
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Bana süt arttıcı bir damla vermişlerdi galacto  gibi bir şeydi adı gazı da çıkarır demişlerdi bana yardımcı olmuştu. Rezene çayı da vermişlerdi 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bol su ve kaysi hoşafı tüket serum takmadılar mi sana bol bol da yürü bağırsakların hareket etmesi için 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
10 cevap 181 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
+1 oy
5 cevap 145 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,189 cevap

34,899 kullanıcı

...