0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidem 3 çocuk sahibi iki görümcem ve eşim ,eşimi kızları kadar sevmez bariz bellidir de kızım oldu şimdi de torun ayrımcılığı yapıyor ve eşim artık herseyin farkında ama yapı gereği kırmak istemediğinden birsey söylemiyorum kızım iki yaşında belki 3 kere özledim gelip alayım dememiştir ama kızlarının çocuklarını görmeden yapamıyor kızımı görse kucağına alsa dilinde yine direkt diğer torunları, geçenlerde ihtiyaca binaen eşim bugün kızıma bakarmısın acil işimiz var diye o da reddetti ama 3 gün sonra arayıp diğer torununu okullar tatil olduğu için (kreşe gidiyor bu arada ufak kız )3 ay bakacağım diyor sorum şu kızlar böyle bir ayrımcılığa tepkiniz ne olur kızıma karşı samimi bir sevgisi yok 

12 Cevaplar

+5 oy
(5,797 puan) tarafından
Hiç Bi şey olmaz

Asla kızımı sevsin beni yada eşimi sevsin diye beklentiye de girmem ve çok güzel bir şekilde mesafeli olurum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende onu sevmem herhalde mesafeli davranırım o öyle davranıyorsa bende uzak dururum 
0 oy
(2,184 puan) tarafından
Benim kaynanam oğlum için canını verir öyle çok sever ama kadın 2 3 kez bakarken zorlanıyorum beni üzüyo çocuk bakcak halim kalmadı falan dedi ben ona rağmen bidaha göndermek istemedim oğlumu. Yani şunu demek istiyorum ben buna rağmen böyle düşünüyorum sen niye beklentiye giriyosunki varsın sevmesin çok mu lazım evladını sevmemiş torunu mu sever uzak durun sizde mesafe koyun yokluğunuzla terbiye edin onu yani 
(41 puan) tarafından
Beklentiye girmek değil benim ki Allahıma şükür seveni de çok ama buna rağmen bir araya gelmek aileymiş gibi takılmak garibime gidiyor
0 oy
(384 puan) tarafından
Mesafe koyarım. Çocuğumu illa sevsin diye beklemem. rengini belli etmiş zaten. Ne kadar uzak o kadar iyi. Canım böyle bı kayın validem olsa emin ol söylemiş olduğumu yapardım. 
(41 puan) tarafından
Ben de mesafeliyim zaten ama eşim çok üzülüyor ben de etkilemek istemiyorum ama aileymiş gibi bir araya gelmek garip geliyor
0 oy
(246 puan) tarafından
Aynı benim kayınvalide söylediklerin birebir aynı. Umrumda mı değil mesafeliyiz zaten.o yüzden çok ta takma yani sevse ne sevmese ne hiç uğraşamam.
(41 puan) tarafından
Sana bir işi düşerse ne yapıyorsun peki
(246 puan) tarafından
Mesafe koyduğum için işi düşmez bana hiç :)
0 oy
(8,602 puan) tarafından
Daha ne istiyorsun canım ya hergün torun torun diye tepende olsa ona buna karışsa daha mı iyi 1 yaşına girdi kızım toplasan 3 kere gelmemiştir görmeye birde şaka gibi eşim yanımızdayken çok sever gibi yapar eşim gidince tutturur elime tabi eşim ne olduğunu biliyor :)) 
0 oy
tarafından
hayret kizlarini sevene ilk kez denk geldim. normalde hep erkek erkek derler.. aslinda yaptigi cok hosuma gitti cunku kizlar evleninxe yok sayiliyor genelde. ayrimciligi degil tabiki kastim o konuda yapabilecegin birsey yok.. belki mesefa koyarsin ama bu da zamanla esini daha cok uzer
0 oy
(9,061 puan) tarafından
Sevgi zorla olmaz zaten. Sevmiyosa kendi çocuğunu torununu siz de uzak olun. Bir beklenti içine girme. Mesafeni koy. Görürsen selam verirsin o kadar. Fazlasına gerek de yok zaten bence 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
İçinden gelmeyen bir insana içten sevdiremezsin, siz de mesafenizi koyarsiniz ne yapsanız da sevmez içinden gelmedikten sonra.zorlamanin alemi yok bence
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim kayinvaldemde ayni sekilde kizinin vocuklarina bakiyo benimkilere bakmiyo eskisi gibi degil artik gozum kesmiyo diyo bir bakiyorum torunlariyla evde onlarda artik bende demiyorum mesafeli olmak icinde elimden geleni yapiyorum
0 oy
(54 puan) tarafından
Bizimkiler de öyle canım benim kini hatırlamıyorum ki birgün ölmüşler kucaklamıslar ama gorumcemin kızı her dakika kucaklarında
(41 puan) tarafından
Dile getiriyormusun bu durumu,eşin de farketti mi bu ayrımı
(54 puan) tarafından
Eşim görüyor ama bir kez bile onlara laf söylemiyor hep derki onlar benim ailem
0 oy
(880 puan) tarafından
Mesafe mi koyarım gıtmm cok gerekte yok ztn o cocugumu ozledım gtr dedıgı zmnda uyuyor işimiz var dıye gecıcıstırım gostermem eşinde farkında işte bırkma gostrme
(41 puan) tarafından
Benim kaynanam inanılmaz akıllı ,zeki öyle bir duruma getirir ki bu dışlama ve ayrımcılık konusunu öyle böyle eder ben istiyorum vermiyor göstermiyor der

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 392 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 951 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,018 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde 1Prenses'in Annesi (510 puan) tarafından soruldu

382,834 soru

11,459,967 cevap

35,043 kullanıcı

...