0 oy
114 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Düdüklü tenceremin kapağı gitti yeni düdüklü tencere kapağı sipariş verdim ölçülerini söylememe rağmen uyar alıp kullanabilirsiniz dediler aldım sipariş verip fakat büyük geldi şuanda düdüklü tencere arayışına girdim berlin uygun ama daha oncede sormuştum pek yorum alamadım belki bu kez alırım yorum kullanan memnun olan varmı

7 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından
Bana dugunde bi tanidik hediye getirmisti dışı falan cok kaliteli degil acikcasi icide sogan kavururken cok cabuk tutuyor ama pişirmesi 10 numara :) benim 1 yil oldu kulplari bile çıktı yerinden ama sırf guzel pisiriyor diye degistiremiyorum
(1,465 puan) tarafından
Çoğunlukla yorumlar memnun oluncak bir tencere değil onu gösteriyor sağol cnm
(1,465 puan) tarafından
Bi at kuzum bakayım nasıl alırım eğer güzelse litre olarakta büyükse
(1,465 puan) tarafından
Yok cnm bizim bugün züccaciye geldi kapıya 10 litre 900 mü 950 mi ne dedi yok abim kalsın bn napıcam o kadar büyük tencereyi dedim çok büyük istemiyorum zaten
(1,465 puan) tarafından
Var bnm setim korkmaz cnm biliyorum hatta ilk düdüklü tenceremde korkmaz bu değil daha değişik model üst modeller setimindi ama kapağı dağıldı hep sanırım bnm düdüklü tencerelerden yana şansım yok ikinci düdüklü de hascevher A101 den almıştım 2 li fakat çok ince ve 7 lt olan uzun ince çok sırıtıyor uzunluğu ve onunda kapağı bir bilyesi dağıldı o yüzden kapak siparişi verdim fakat büyük geldi ölçüsünü tam verdim ama uymadı
(1,465 puan) tarafından
Bnm makine yok zaten cnm o yüzden atacak bir makinede olmadıktan sonra sıkıntı da yok demektir
-Reklam-
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Berbat. Bir sene olmadan dağıldı. Kulpları çıktı hava kaçırıyor. Hiç bir işe yaramayan bir çöp. Üstüne koy kaliteli bir şey al
(1,465 puan) tarafından
Sanırım yorum olarak herkes aynı fikirde kimse memnun değil
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Berkin tencereyi patlatan ben:)
(1,465 puan) tarafından
Hadi cnm aman Allah korusun bir defa ücey annemin evinde başıma geldi neye uğradığımı şaşırdım mutfak kapısından teeee banyo ve wc nin kapısına kadar uçmuştu içindeki buğdaylar düz bir hizada değildi de nasıl oldu şaşırdım onun markası bundan değildi tabi ama şok oldum bütün gün etraftan buğday topladık akşama kadar mutfakla uğraştım temizliği falan
(1,045 puan) tarafından
Benim ki oyle olmadi ama o kadar nazik patladı ki pat dedi bir baktım ki kapak yerde ankastre ve çevresi bakmış idi
(1,465 puan) tarafından
Allah muhafaza vazgeçtim almaktam cnm çok sağol bilgilendirdiğin için
0 oy
tarafından
Lanet gelsin ondan hava kaçırıyor yemeği yaktı kaynanama verdim patlarsa onda patlasın anne dikkatlice kullan hava kaçırıyor dedim daha patlamadı onda bakalım 
(1,465 puan) tarafından
Kapağından dolayı mı yoksa tenceresinden dolayı mı hava kaçırıyor
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimki patladı iki hafta önce 
0 oy
(17,717 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnum 
0 oy
(554 puan) tarafından
Ben 3 yıldır kullanıyorum bı sorun olmadı memnunum çok şükür ne patlama ne dağılma ne bişey hicbisey olmadı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 597 göst.
0 oy
7 cevap 430 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 114 göst.
20 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (409 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,290 cevap

34,813 kullanıcı

...