0 oy
604 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Bime gelmiş uygunda fakat iyi mi deģil mi bi sıkıntısı çıktı mı alan kullanan kişide darbe defolu bilgi edinmek istiyorum yardımcı olun param çöp olsun istemiyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hava alıyor canim malesef 
(1,465 puan) tarafından
Hadi ya iade almadılar mı peki
tarafından
Hayir
(1,465 puan) tarafından
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için
tarafından
Rica ederim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maalesef canim 
(1,465 puan) tarafından
Maalesef derken
0 oy
(482 puan) tarafından
Biz de aldık hem de iki tane. Henuz ilk denemede tencere karardi  ertesi gün iade ettik. Hic bulaşma   ucuz malın iyisi olmuyor 
(1,465 puan) tarafından
Altında 18 10 yazmîyor mu çelik mi demir mi ne olduğuna dair bnm korkmazın var ama kapaktaki bütün düğmeler dağıldı içindeki küçük düģme gibi bir şey vardı o da mercimeğin üstünde yüzüyordu bir gün ondan almak istiyordum da vazgećtim sanırım
(482 puan) tarafından
18n10 nedir ? İnan ilk kez duydum  aslında korkmaz tenceresi bende de var ama hiç bir problem yaşamadım. Siz niye yasadiniz ? Hem geri iade etseydiniz keske belki yenisini verirlerdi. Bimde satılan tencere karardigi için çelik tencere değil.daha çok emayelere benziyor
(1,465 puan) tarafından
5 seneden sonra iade olmaz kuzum 5 sene kullandım bn o tencereyi aćlır kapanır düģmesi daģıldıbirde içindeki bir parća kapaģın iç kısmında olan aslında memnundum tencereden ama düdüklü tencere demeye bin şahit ister haline gelmiş
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bim bilmiyorum da hakmardan almıştım 60tl 2bucuk sene oldu halada kullanıyorum hix birşey olmadı
(1,465 puan) tarafından
101 de geliyor en son ikili 180 di ama bana denk gelmiyor şansa ya
0 oy
(2,278 puan) tarafından

Dün ben aldım bakalım canım daha hiç kullanmadim ama inşallah iyidir

image

(1,465 puan) tarafından
Hiç açıp baktın mı hasar varmı birde üzerinde 18/10 yazıyor mu tencere altında yada kutusunda
(2,278 puan) tarafından
Hasar yok açtım baktım canım ole bi sayıda yok kuttunun üstün de falan noluyoki o
(1,465 puan) tarafından
Çelik irabesi oluyor kuzum o tencerenin altında da mı yazmıyor
(2,278 puan) tarafından
Yok canım baktım ordada yazmiyo
0 oy
(3,167 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Geçen sene iki tane aldım çok memnunum hiç sıkıntı yaşamadım 

image

image

Bak cnm böyle birde bunun bir küçüğü de var onda yemek pişiyor çekemedim 
(1,465 puan) tarafından
Baktım bnde göremedim kuzum o rakam normalde çekik irabesi oluyor seninkinde kararma paslanma olmadıysa sorun yok ta çoğu kişi şikayetçi içimi soğuttular
(2,278 puan) tarafından
The nie bişey sorucam canım ben dün aldım düdüklü kapağın da açılıp kapanırken zor aliyo seninkide ilk aldığın zaman lar olemiydi
(3,167 puan) tarafından
Canim benimkinde ne paslanma nede kararma olmadi zaten garantisidir var eğer öyle sorun olursa geri iade edersin
(3,167 puan) tarafından
Ada3  ilk zamanlar kullandığımda biraz açıp kapatmakta biraz zorlandım bir süre sonra geçti cnm  eğer bir sıkıntı  yaşarsan bilin fişini bide garantisini kaybetme  götürüp geri iade edersin
(1,465 puan) tarafından
Tamam cnm sağol bn gittim ama kalmamış şansıma bide o kadar yol gittim iki çocukla herşey bize uzak baya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
8 cevap 124 göst.
2 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yamanel (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
14 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,452 soru

11,358,410 cevap

34,833 kullanıcı

...