+1 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Silmeye çok korkuyorum oğlumda zaten dokunmamı istemiyor dokununca çok ağlıyor:/ napicagimi şaşırdım kremi sürerken de zorlanıyorum sanki her yerine suremiyor gibi hissediyorum sunnet olduğundan beri oturmak istemiyor sabahtan beri ayakta bir kez kucağımda uyudu anca o zamn uzandı yatağa, ağrı ve acıyla uyandığı için artık oturmak/uzanmak istemiyor uykusu geliyor ayakta dikilip sarılıp kafasını yaslayıp ayakta uyuyor :/

6 Cevaplar

+1 oy
(8,933 puan) tarafından
Bugün mü oldu sunneti
(2,393 puan) tarafından
Evet bu sabah oldu
(8,933 puan) tarafından
Bugün zor olcak kremi elinle sürme kulak copuyle sur ve sünnet kulodu giydir 2 gün suyla temas edilmemesi gerek
(8,933 puan) tarafından
Bugünü atlat yarın hicbiseyi kalmayacak
(2,393 puan) tarafından
Ellerimi yıkayıp sürüyorum ya kulak çöpü ile hayatta sürdürmez ne yazik ki muayene olmayı  bile sevmeyen bir çocuk aslında evde doktorculuk oynayarak doktora alistirmistim  doktoru ağzını aç bakalım dediğinde bile açıyordu kulağını dön diyince dönerdi falan sonra kizamik oldu hastaneden doktordan falan soğudu:/ hersey iyi giderken mahvoldu.. o sebeple ilaç krem surup vs hep birseylerin içine katıyorum kandırarak sürüyorum/içiyorum yarın inşallah daha iyi olur dediğin gibi :/
(8,933 puan) tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Kaç yaşında oğlun?
(2,393 puan) tarafından
2 yaşında minigim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Şurup ver ağrı kesici . Kremi esin elini tutsun bağırsa da sur . Direk hastane de mi oldu tedavisiz . Biraz zor geçer 3 gün falan . Oraya kesinlikle sürme ıslak mendil falan zeytin yağı da damlar 
(2,393 puan) tarafından
Direk hastanede lokal ile oldu sedasyon olmasını istemedim tek ameliyathaneye giderse psikolojisi bozulacagini düşündüm:/ doktor 2 gün sonra yıkanabilir dedi de İnternetten baktığımda 3 gün olarak görünüyor siz ne zamn ılık suya oturtma vs işlemi yaptiniz
(7,121 puan) tarafından
Ben tedavisi oldu. Kirecleme ve yapışıklık bir hafta açıldı ilaçla. Sabah akşam gittim . Sonra sünnet oldu 5. Gün yıkadım herhangi bir iltihaplanma olmasın diye sonra dikis aldirdik normal sürece devam etti banyo falan
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Yasi 2 galiba daha erken yapsaydınz keske buyuyunce zor olyor biz 2 aylıkken yaptırdık cok sukur çabuk atlattık 
(2,393 puan) tarafından
Keşke ama çok sorunlar oldu onu düşünemedik bile ne yazık ki sarılık başlangıcı vardı sütüm gelmiyordu aslında çok sütüm vardı ama akmiyordu çektiğinde ememiyordu emzirme eğitimi vs aldik o bile fayda etmedi zamanla anca düzeldi ,covidin top dönemiydi gibi gibi keşke bebekken yaptirsaydim diyerek ağladım zaten sunnet olurken oğlum babası ve iki amcası girdi odasına:/
(2,011 puan) tarafından
Ya cnm her türlü aglicakti zten sonucta cani yaniyor bebekken hareket etmedigi icin rahat olabilirdi ama demek kismet simdiyeyms insAllah bi an önce geçer Allah yardmcn olsn
(2,393 puan) tarafından
İnşallah:/
0 oy
(3,880 puan) tarafından
2 yaşındaymıs benımki 2 bucuk aylıktı farkeder belki ama agrı kesıcı içirmeyi ihmale tmeyn genelde acısı başlaynve agrııyor kreni de bolca s0r0n şüphenız kaşmaması adıns hiç bişey olmaz
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İlk gun zor geçiyor canm ama ben ertesi gün çişini yaptığında yıkamadan peçeteye sildim diğer gün ıslak bezle sildim 4 gün falan şu deydirmedim 

Benimki de cok korkuyordu hep kucagimdaydi ben köpük bardak aldım dr onerdi kilodun içine yerleştirdim kıyafetine değmediği için oğlum rahat yürüyordu 
(2,393 puan) tarafından
Ben de sunnet külotu giydirdim deymemesi icin :/ 2 . Gün nasıl geçti
(13,887 puan) tarafından
Agladi canm ya morelini bozmak gibi olmasın ağrı sızı oluyor ikinci gunde zor geçiyor sen ağrı kesici ver rahatlar 3.günden sonra artık kremi sürme canm yarası kurusun ki çabuk iyileşsin

Benm oğlum sünnet olduğu gün bir akraba da sünnet ettirdi o kremi 3 gün kullanmış sonra banyo falan yaptırmış benimki de korkudan 10 yattı uzandı ayağa bile kalkmiyordu ben çok kremi sürdüm ayriyetten zeytin yagida sürdüm geç iyileşti
(2,393 puan) tarafından
Onu bi doktora danışayım bende kremi kaç gün kullanacagimi unuttum valla belki o da 3 gün olduğunu söyler:/ ya bizim çok da kötü geçmiyor gibi ama oğlum hiç uzanmıyor hep ayakta uzanmaya korkuyor oyuncaklarla falan kandırmaya çalışıyoruz nafile uyurken bile ayakta kafasını omzumuza yasliyor:///

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 283 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,909 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 185 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 44 göst.