0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Sunnet mevludu yapan anneler ne giyindiniz o gün özel bisey aldınız mı alanlar ne tarz birsey aldı 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok istedim ama eşim illa düğün olacak dedi sonra araya birşeyler girdi malesef kaldı ama seneye yaptircam inşallah 
(2,393 puan) tarafından
Dugun yapicak kadar kalabalık değiliz ya akrabalarımız hep farklı şehirlere ve ülkelere göçmüş 5 6 yaşında kafede bi kutlama yaparız diyorduk da şimdi ona da gerek yok gözüyle bakiyoruz
tarafından
Bence de gerek yok evde bir mevlüt okut inşallah annesine babasına vatanına bağlı hayırlı bir evlat olur hepsi çocuklarımiz Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür nasip eder
(2,393 puan) tarafından
Aminnn aminn inşallah ♡♡♡ dünyadaki bütün çocuklar öyle olur da dünya güzelleşir inşallah ♡
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Evet yaptım ama açık olduğum için kapalı elbise lmadım ablamın vardı bi tane siyah çiçekli onu giymiştim herkes beğendi 
(2,393 puan) tarafından
Bende tesettürlü değilim tulum falan olur mu acaba uzun
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Ben yapmadim bilgim.yok post üste ciksin
(2,393 puan) tarafından
Teşekkürler ♡
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ben yapcam inşallah evdekiler den giynirim 
(2,393 puan) tarafından
Allah kabul etsin şimdiden
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Biz düğün yaptik yakınlarda kırmızı elbise giymişdim
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Yapmadım kiminle yapacağım diye aslında çok hevesim vardı ama nasip olmadı 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bizim burada önce yemek sonra dügün gibi oynama oluyor ileride belki bende yaparım öyle 
0 oy
(684 puan) tarafından
İnşallah benimde heveslerim var Allah'ım nasip ederse güzel şeyler düşünüyorum. Bir akşam önceden yakın aile arası düğün gibi oynamalı bişey istiyorum ertesi gün ise hevesim var bı orta halli bir düğün salonu var burda 1000 kişilik falan orayı tutup kuran okutmak istiyorum yani suanlik blylr bir dusuncem var ama kayınpederimin düşünceleri benden inanın ki daha farklı o daha gösterişli şeyler ister çünkü suanlik tek erkek torunu oğlum daha doğrusu kendi oğlu da tek ona yapamamış böyle istedigi gibi bişey askerdeymis içinde heves kalmış kendi ogluna ne yapmadiysa oğluma yapıyorlar çocuk daha iki yaşında bir sürü gereksiz şeyi var almayın dememe rağmen dinlemiyorlar 
(3,181 puan) tarafından
Benlm kocamında dğgpn gibi egkenti yapmak istiyor önce yemek sonra egkenti :D oynamayı seviyoz
(2,393 puan) tarafından
Normalde peki önce düğün mü olur mevlud mu bilmediğimden soruyorum
(3,181 puan) tarafından
Canım bizim burda yemek veriliyor yemek verilirken cocuk gezdirilşr somra gelince hoca Bi kaç bişey okuyor öyle mevlüt gibi değil somra yemek bitiyor akşam 8 le 12 arasında egkenti oluyor heryerde farklıdır
(2,393 puan) tarafından
Bizim burda da ikisi farklı günlerde oluyor
(3,181 puan) tarafından
Öyle ili kere telaşe oluyır ya
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Ben iki oglumada yapmadim. Ona harcayacagim parayla akika kestirdim.
(2,393 puan) tarafından
Biz doğumunda kestirmistik akikasini
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Düğünle birlikte yaptım ben mevlüd. Bizim oralarda o şekil yapılıyordu. Öğleden sonra mevlüd ardına yemek akşamı da düğün. Mevlüd için özel bişey almadım 
0 oy
(1,709 puan) tarafından

image

image

boyle giyindik ailece❤️ ve mevlid seti dağıttım ☺️

image

(2,393 puan) tarafından
Aaa cok tatlı olmuş:) Ben oğluma sunnet kiyafeti mi alsam yoksa değişik bi takım elbise gibi mi giydirdim karar veremedim
(1,709 puan) tarafından
Sünnet kıyafeti çok güzel anı oluyor diğer türlü zaten hep takım giyiyorlar canım ❤️
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Ben yapacağım Allah izin verirse.rabbim inşallah gönlüme göre nasip eder.ben ilk gün düğününü yapacagim ertesi gün yemekli mevlüt.ben elbise alırım diyorum.dugune tabi daha şatafatlı olur da mevlute de düz beyaz düşünüyorum 
0 oy
(12,983 puan) tarafından
Sünnet 6 aylıkken yaptırdık 4 5 yaşlarımda cemiyet yaptırmayı düşünüyoruz 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Beyaz çiçekli bir elbise giy canm yakışır sana :) 

Ben seneye bir salon tutup kadınlar arasında yapmayı düşünüyorum inşallah eve sığmayiz biz baya kalabaligiz halay falanda çekeriz kadın kadına bakalim öyle bjseyler hayal ediyorum inşallah nasip olur 

(2,393 puan) tarafından
Aslında bi tane tulum beğendim de olur mu bilmiyorum buraya bi fotosunu atıp sorayım sizlere hiç mevlude gitmedim :D bilmiyorum inşallah hayalindeki gibi olur ♡♡
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben yeni sünnet yaptım canım nasip olursa doğumdan sonra bu Oğlumu da sünnet yapacağım yazın seneye Mevlüt düşünüyorum
(2,393 puan) tarafından
İlk düğün mü yapılır mevlud mu yoksa bi önemi yokmu sırasının acaba
(472 puan) tarafından
Bence bir sırası yok ama ilk başta Mevlüt yapılırsa daha iyi cnm
(2,393 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Sünnet mevlüdü yaptırcam bende düğün yapmıcem  
(2,393 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da belki düğün gibi değilde ilerde sadece bi kafede yapada bilirim palyaço falan gelir cocuklarda eğlenmiş olur düğün falan çok sevmiyorum oynamayı vs

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 309 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rumeysahanim (156 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 109 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 43 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.