0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
Sorum yukarda

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Boşa sorma. Gelsede gelmedi diyorlar.

Sen ilk başta sık sık götür sonra arayı aç
(11 puan) tarafından
Tamam canim gece ne yapim bez takimmi bugun ilk gunu
tarafından
Valla bence kesinlikle takma
Alezi var mı Alez koy
Yoksada büyük poşeti kes tam poposunun geldiği kısma köy üstüne olmazsa eski battaniye onun üstüne çarşaf köy.

Ben birden karar verdim o yüzden alezim yoktu ilk başta.
Büyük çöp posetlerini kestim sadece altını. Park beşikte yatıyordu. Yatağına kılıf geçirmiş gibi geçirdim. Üstüne ince bebek battaniyesi serdimki hem çarşaf kaymasin hemde haşir hussur etmesin diye.
Sonra Alex aldım zaten
Ayrıca altına yaparsa gece hiç üzülme yani çok normal yapmasıda.
Sen gece yatırırken yaptır. Sonra kendin eğer geç yatıyorsun birde o zmn kaldır.
Birde gece 3_4 gibi kaldır. Birde uyanınca hemen yaptirirsin. Altına kacirirsada kacirsin bişi olmaz.
İlk birkaç gün böyle yap. Sonra alisiyorlar zaten
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Valla ben sık sorup bunaltmadim ilk gün sadece çıkarıp dedim artık bez yok tuvalete yapacaz neyse işte iki saat arayla hep akşama kadar kaçırdı her seferinde tekrar ettim tuvalete gitmemiz gerek en son akşam iki saat oldu götürdüm lazimliga yaptı gidiş o gidiş bı üstüne bı tuvalete öyle öyle alıştı sık sorunca sinirleniyor bence çocuklar 
(11 puan) tarafından
Tamam canim gece ne yapim bez takimmi ?bugun basladik
(1,326 puan) tarafından
Ben takmadım alt açma örtüsü serdim kaçırdı ilk günler sonra alıştı
(11 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Hiç sormadım. Üstüne yaptığı zaman konuştum, çiş koktun, böyle güzel olmaz ki gibi gibi. 
(11 puan) tarafından
Tamam canim
(11 puan) tarafından
Kac ay veya kac gun surdu yada suruyor
(7,661 puan) tarafından
5 temmuzda başladık kızımla. Öncesinde de Nisan'da bir deneme yapmıştık. Öyle.
0 oy
(13,889 puan) tarafından

İlk başta direk alıp tuvalete götürüyordum çünkü çişin varmi dediğimde yok diyordu hep eve bile s.ıçmışlığı var yani :D ahh zor ama geçiyor canm

0 oy
(2,297 puan) tarafından
O kadar sordum kizim artk alışmış anneeee diye bağırıyor  gelmiyo diyor gelse soyle diyom tamam amne diyor bi bakıyorum kaçıyor lavaboya anne kos düşüyor diyor  :)))))) ama ben her dakka soruyorum bazen saka yapıyor bana bıdık :-*
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Sormuyoruz ki direk götürüyoruz çünkü asla geldi demezler :D ilk günler 15 dakika da bir yarım saatte bir sürekli götürüyorsun işte 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Bu soruyu biraz alışınca soracaksın şimdi her yarım saatte bir götür çişe tuvalete gitmeyi oturmayı öğrensin ne zamanki tuvalete yapar ondan sonra yavaş yavaş varmış gidelimmi diye her saat sorarsın gece alez naylon yada battaniye gibi birsey şer kontrol eder değiştirirsin ama gece hiç takma bezi çişe kaldır ağlar ilk başlarda ama pes etme 1 haftaya alışır tabi kuru uyanmaya başlarsa gece kaldırmaya gerek yok yatarken götür yeterli
0 oy
tarafından
21 gündür yada 25 gündür uğraşıyorum gerçi 26 aylıkken igrasmaya başladım da daha yeni yeni ben giturcem de yarışı içine yarışı dışına çok zormuş hamile halimle öyle ev sil inan tükendim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Meryemserap (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 188 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu