0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (967 puan) tarafından
19.aylık kızım var kızlar artik altını değiştirirken inanın kusma derecesine geliyorum oruç ken de hic çekilmiyor midem bulanıyor. Tecrübeleriniz neler nasıl başlamam gerekiyor klozet e alıştırmak istiyorum alaturka değil 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy kız bende kokusunu seviyorum ahahaaa simdi gelir linc tayfası ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kız bende desem, birde parmak aralarının kokusunu ahaha
(967 puan) tarafından
Canım biz ne yersek onu yiyor artik çok kötü kokuyor.  Ay kız nesini seviyon iy valla çok kotu
tarafından
Nasıl ıy diyebiliyorsun anlamıyorum
tarafından
Valla cnm cok dogru ne yalan söylim benim oglnda baya kokutur yani ama bana hic kokusu ağır gelmez yani ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Lazımlık alman lazım bende başlatacam ama haziranda aynı aydalar seninkiyle

(967 puan) tarafından
Tamam canım alrm saol
0 oy
tarafından
Öncelikle en çok ihtiyacın olan sabır ve kararlilik çünkü heryere iseyecek ama gecede dahil baglamayi kes ve sürekli tuvalete götür gece de iki kere kaldır tuvalete oturt uyusada
(967 puan) tarafından
Gece uykum çok ağır nasil kalkarım bilmiyorum bide kızım gece uyanınca çok miz miz ya uyandığında susmaz kardeşini kaldirirsa :(
tarafından
Yani ben gece kaldirdigim için rahat oldu benimkide mizmiz ama klozete oturunca gözü kapali iserdi
(967 puan) tarafından
Anladım canım saol onerin için.  Bu arada senin adın aylin mi kuzum benim arkadaşım var di burada aylinhuma kullanıcı adıydı şimdi goremiyorum nerde bilmiyorum
tarafından
Yok canım o başka
(967 puan) tarafından
Tamam canım anladım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kızınız hazır olduğuna dair sinyaller veriyor mu bilmiyorum ama biraz erken egitim için en azından 2 yaşını doldurması lazım 
(967 puan) tarafından
Canım bundan 2 ay önce başladık eğitime ama havalar soğuk hasta olmasın diye kıyamadım ev sobalı diğer taraftar soğuk.  O sırada anne cis diyordu gidiyorduk oturuyordu bisey yok geri kalkiyorduk. Yanı oda istiyo sanirim
(3,729 puan) tarafından
Anladım o zaman bir dene ama inanki şu aşamada epey sabır gerektiren bir iş çünkü eğer sen anlamazsan sürekli altına yapacak çişini kakasını çünkü henüz geldiğini anlayacak ayda değil malesef ben oğluma 2 yaşındayken tam bir ay uğraştım her gün 4 kere kakali dön yıkadım asla igrenmedim ama bez değiştirmekten daha zor inan
(967 puan) tarafından
Neden iğrenelim canım onlar bizim canımız çocuklarımız.  Ben sadece burda kararlı ligimi göstermek adına böyle bir post açtım bazen olmasa da bazı zamanlar çok midem bulanıyor ama yapcak bisey yok onun da bana muhtaç olduğunu çok iyi biliyorum.....
Teşekürler saol
0 oy
tarafından
Çocuk için klozet var al önce ona alistr  . Sonra   lavaboya götür alisir   sakin bağlama.  Y
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Kızınız hazırsa başlayın bende 21 aylıkken başlamıştım çok sabır isteyen Bi is ama 
0 oy
tarafından
Çocuk için klozet var al önce ona alistr  . Sonra   lavaboya götür alisir   sakin bağlama.  
0 oy
tarafından
Tek kural istikrarlı olmak sen kararlı olursan alışır canım ilk başlarda her yere işeyecek sakin olman kızmaman lazım sürekli sor çişin varmı diye yok dese bile yarımsaatte bir götür kolay gelsin 
(967 puan) tarafından
Çok saol canım benim ya hadi insalah olacak
tarafından
Bişey değil canım inşallah çok kolay geçer :)
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Şimdi belki bana kizacan ama sen miden bulaniyor diye daha tam hazirmi degilmi kaslari hazır mı istiyor mu diye düşünmeden böyle bişey başlaman yanlış ilerde daha çok zararları olabilir yani psikolejikmen mesela çocuk gelişimde en ufak örnek yanlış eğitim çocuğun cimri oluşunu bile etkiliyor demişti hocamis daha kendini tam ifade edemiyor ise baslaman doğru değil 

Şimdi kaka kokusu sevmiyor sun ama o zaman da ilk öğrenme aşaması heryer çiş altına kaçırma ve pijaması  kaka olacak o daha zor değil mi 

Kızım 27 aylık ve asla rahatsız olmuyorum bu yaz bende başlayacağım ama onun hazır olması gerekiyor baktım hazır değil 30 35 hafta kadar yolu var çok zorlamamak gerekiyor 
(967 puan) tarafından
Yaaaaa hadi inşallah canim ya.  Inan kuzum çok rahatsız oluyor çocuğum.  Her kalasını yaptığında anne eeeeg kaka diyo bezini tutuyor çekiyo çıkarmamı istiyo artik rahat ederdi çocuğum ya
(12,773 puan) tarafından
Eder eder benim kız seviyo maşallahı var hiç rahatsızlık duymuyo yaptın mı diyorum öyle soyluyo yoksa gidiyo yetine yatiyo bakalım ne halt yiyecem sjsj
(967 puan) tarafından
Senin iş daha zor kuzum ya senin ki çok sevmiş bezini.dd
(12,773 puan) tarafından
He bezin fiyatından haberi yok sıpa nin ondan :D
(967 puan) tarafından
Valla canım biz bimden alıyoruz üstelik birde oğlum var obada ordan aliyoz üstelik bide mama içiyor oğlan saadece.  .ddddd düşün yani bizim giderleri

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 188 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 428 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu

378,150 soru