0 oy
233 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar merhaba . Aranız da Akçakoca'da yaşayan ya da daha önce tatile giden var mı ? Hangi plaj daha sığ . Çocuklar ve yüzme bilmeyenler için .  Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için :)

12 Cevaplar

0 oy
(3,021 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben daha önce üniversite yıllarımda arkadaşlarımla tatile gittim oraya denizi sığ bir yer yok bence küçük çocukla kesinlikle uygun değil direk derinleşiyor iki metre bile gitmeden 165 boyum var göğsümün üstüne geliyordu birde çok dalgalı denizi ustelik iri taşlı, yüzme bilmeyenler için hiç uygun değil haberiniz olsun.
(13,825 puan) tarafından
Orasi hep dalgaliydi ya kucukken ben gozumun onunde cocuk boguldu ogun bugun sevmem.denizi Allah korusun
(3,021 puan) tarafından
Valla ben yüzme bilmeme rağmen 1 haftada nerdeyse hiç yuzememistim güneşlenip geldim diyebilirim valla Allah korusun tehlikeli denizi .
(13,825 puan) tarafından
Evet evet Allah korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Orası neresi oluyor canım 
(23 puan) tarafından
Düzce'nin ilçesi bizde ilk defa gidicez :)
tarafından
Anladım canım iyi tatiller o zaman
(23 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ben niye başlığı katil diye okudum ki ☺️
(23 puan) tarafından
Hahahaha yorgunluk , artı çocukta varsa :)
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Akcakocada uni okudum ama hic denize gitmedim :)
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Sığ  olarak  bildiğim  kadarıyla  merkezdeki  çuhalli  plajı  
0 oy
(12,668 puan) tarafından

Yakında oturuyorum oraya ikinci post bu nerde varmiş oğrensem bizde gitsek:)

(996 puan) tarafından
Düzce de
0 oy
(684 puan) tarafından
Askocum ben Düzce'de oturuyorum ve asla Akçakocaya gelmeni tavsiye etmem karasuya gidin hem denizi çok güzel hem gezip görülme açısından çok güzel yer karasu da Sakarya'nın bir ilçesi bizim ayağımızın dibinde olmasına rağmen Akçakoca biz karasuya gidiyoruz. Karasunun denizi ne kadar gidersen git bugünü geçmiyor su cogu zaman denizi temiz su son 1 aydır çok dolup taşıyor sahilleri akşamları merkezinde (karasunun) gece pazarı kuruluyor sadece geceleri açık lunapark var hemen sahilin yanında oda 5-6, dan sonra açılıyor sabah kadar bildiğim kadar açık eğer rezervasyon yaptirmadiysaniz bir yere oraya gidin derim 
(23 puan) tarafından
Yani yer ayarladık ama daha ödeme yapılmadı . Evet karasuda güzelmiş duyduğum kadarıyla akcakocayi neden tavsiye etmiyorsun peki denizinden dolayı falan mı
(996 puan) tarafından
Her zaman olmayabilir de karasu da bugün denize girmek yasakmisti.ben bi kac kere gittim akcakocaya plaj isim pek bilmiyorum da genel anlamda akcakoca güzel bir yer.ben seviyorum. Hatta bu sene de günu birlik de olsun gidelim dedim gezip geliriz de bebekle cesaret edemedik :))
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Benim arkadaşım Akçakocalı, onu ailesinin evine bırakmaya gitmiştik, ama denize lağım suyu karışıyo gözlerimle gördüm iğrençti
(23 puan) tarafından
Yaaa biz bir daha düşünelim o zaman teşekkürler
0 oy
tarafından
Akcakocaliyim canm brn ords dogdum buyudum gerci smdi baska sehre evliyim ama illede csnim memleketim derim hep :-) denizi cok derin bianda yukselyo ve cekebilyor kucuck biyer zaten hani oyle gezeyim edeyim diyebilcgn pek byer yok 
(23 puan) tarafından
Bende derin olmasından korkuyorum 2 buçuk yaşında oğlumla gidicez öyle kıyıda falan takılırizz bizde  teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Denizi çok dalgalı oluyor , önceden bi kadınalr plajı vardı ama küçüktü biraz piknik yeri falan vardı diye hatırlıyorum. Diğer plajları da merkezde. Tekrar tercih etmem ben . Amasra ya da Sinop u da değerlendirin bence 
(23 puan) tarafından
Amasra da kalacak yer hiç bulamadık Sinop ta güzelmiş evet teşekkür ederim :)
0 oy
(890 puan) tarafından
Akçakoca gittim biliyorum gerçekten iyi bir yüzme bilenin girmesi gereken deniz su gel git yaparken bile sertti benim gittiğim de ve çekiyor insanı ben gittiğim de bu şekil deydi yani 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bundann 7 sene önce gıtmıstıkk hangi plaj bılmıyorumm ama denızı derin ve cok dalgalıydıı sevmedim ben yaaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 124 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
14 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 88 göst.
14 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...