+1 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Akçakocaya tatile giden varmı gitmek istiyoruz bu hafta nerelere gidelim veya ev fiyatları nasıl gezilecek yerler varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Biz 6/7 sene önce gitmiştik. Sadece denize girdik 2 gün ordan Ereğli yi gezip Amasra ya geçmiştik. Akçakoca biraz fazla dalgalıydı ve birden derinleşiyor ama sahili genişti güneşlenmesi güzel , akşam yürüyüşü yapılır onun dışında gezilecek yer pek yok diye biliyorum. Kale vardı piknik alanı olarak , alt kısmın da kadınlar plajı var ama küçük 
(2 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,877 puan) tarafından
Ben gittim size öneride bulunayım eğer doğa ile iç içe olmak istiyoruz seviyoruz derseniz wolf garden önerebilirim bungalov orman içinde fiyatlar çoğu bungalov konaklamasına göre uygun akşamları bungalovun önüne ateş yakıyorlat istersebiz yeme içme fiyatları uygun sabah kahvaltısı güzel denizede yakın internetten bakın isterseniz siteleri var ben çok memnun kaldım bir gün ağaç ev bir gün altıngen evinden kalmıştım bakmanızı öneririm
0 oy
(8,680 puan) tarafından
bunu ben de merak ediyorum, gidebiliriz belki bu sene. bir de Karadenizi hiç bilmem, Akdeniz insanıyız. sıcak deniz biliriz oralar nasıl deniz suyu nasıl bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
19 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (848 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 24 göst.
13 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Karcicegi (1,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 257 göst.
5 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Bettypi (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

393,747 soru

11,775,141 cevap

35,793 kullanıcı

...